Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Varvarin - Parcane kod Varvarina timetable

wednesday, 23.10.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 15:15
Varvarin, AMB
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Varvarin, Brojler
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Varvarin, Farma
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bacina, Ek
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Bacina, M
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Bacina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Bacina, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 15:33
dep. 15:33
10.5 km
Pajkovac
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Toljevac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Toljevac, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Donji Krcin
arr. 15:55
dep. 15:55
20.5 km
Karanovac
arr. 15:57
dep. 15:57
21.5 km
Marenovo, Crnica raskrsnica
arr. 16:05
dep. 16:05
25.5 km
Marenovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
27.5 km
Marenovo, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
29.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Zalogovac, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
35.5 km
Zalogovac, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
35 km
Zalogovac, A
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Marenovo
arr. 16:22
dep. 16:22
37 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:25
40 km
Varvarin - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 15:15
Varvarin, AMB
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Varvarin, Brojler
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Varvarin, Farma
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bacina, Ek
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Bacina, M
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Bacina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Bacina, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 15:33
dep. 15:33
10.5 km
Pajkovac
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Toljevac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Toljevac, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Donji Krcin
arr. 15:55
dep. 15:55
20.5 km
Karanovac
arr. 15:57
dep. 15:57
21.5 km
Marenovo, Crnica raskrsnica
arr. 16:05
dep. 16:05
25.5 km
Marenovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
27.5 km
Marenovo, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
29.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Zalogovac, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
35.5 km
Zalogovac, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
35 km
Zalogovac, A
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Marenovo
arr. 16:22
dep. 16:22
37 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:25
40 km
Varvarin - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 15:15
Varvarin, AMB
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Varvarin, Brojler
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Varvarin, Farma
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bacina, Ek
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Bacina, M
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Bacina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Bacina, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 15:33
dep. 15:33
10.5 km
Pajkovac
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Toljevac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Toljevac, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Donji Krcin
arr. 15:55
dep. 15:55
20.5 km
Karanovac
arr. 15:57
dep. 15:57
21.5 km
Marenovo, Crnica raskrsnica
arr. 16:05
dep. 16:05
25.5 km
Marenovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
27.5 km
Marenovo, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
29.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Zalogovac, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
35.5 km
Zalogovac, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
35 km
Zalogovac, A
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Marenovo
arr. 16:22
dep. 16:22
37 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:25
40 km
Varvarin - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
11:15 11:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 11:15
Varvarin, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
1.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
2.5 km
Maskare, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:29
dep. 11:29
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Vratare
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Zalogovac, 1
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Zalogovac, 2
arr. 11:48
dep. 11:48
18.5 km
Marenovo
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Parcane kod Varvarina
arr. 11:55
22 km
Varvarin - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 15:15
Varvarin, AMB
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Varvarin, Brojler
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Varvarin, Farma
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bacina, Ek
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Bacina, M
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Bacina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Bacina, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 15:33
dep. 15:33
10.5 km
Pajkovac
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Toljevac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Toljevac, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Donji Krcin
arr. 15:55
dep. 15:55
20.5 km
Karanovac
arr. 15:57
dep. 15:57
21.5 km
Marenovo, Crnica raskrsnica
arr. 16:05
dep. 16:05
25.5 km
Marenovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
27.5 km
Marenovo, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
29.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Zalogovac, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
35.5 km
Zalogovac, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
35 km
Zalogovac, A
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Marenovo
arr. 16:22
dep. 16:22
37 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:25
40 km
Varvarin - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 15:15
Varvarin, AMB
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Varvarin, Brojler
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Varvarin, Farma
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bacina, Ek
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Bacina, M
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Bacina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Bacina, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 15:33
dep. 15:33
10.5 km
Pajkovac
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Toljevac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Toljevac, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Donji Krcin
arr. 15:55
dep. 15:55
20.5 km
Karanovac
arr. 15:57
dep. 15:57
21.5 km
Marenovo, Crnica raskrsnica
arr. 16:05
dep. 16:05
25.5 km
Marenovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
27.5 km
Marenovo, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
29.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Zalogovac, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
35.5 km
Zalogovac, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
35 km
Zalogovac, A
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Marenovo
arr. 16:22
dep. 16:22
37 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:25
40 km
Varvarin - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 15:15
Varvarin, AMB
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Varvarin, Brojler
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Varvarin, Farma
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bacina, Ek
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Bacina, M
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Bacina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Bacina, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 15:33
dep. 15:33
10.5 km
Pajkovac
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Toljevac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Toljevac, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Donji Krcin
arr. 15:55
dep. 15:55
20.5 km
Karanovac
arr. 15:57
dep. 15:57
21.5 km
Marenovo, Crnica raskrsnica
arr. 16:05
dep. 16:05
25.5 km
Marenovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
27.5 km
Marenovo, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
29.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Zalogovac, 2
arr. 16:19
dep. 16:19
35.5 km
Zalogovac, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
35 km
Zalogovac, A
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Marenovo
arr. 16:22
dep. 16:22
37 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:25
40 km

Naselja Varvarin i Parcane kod Varvarina su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Varvarin je u 11:15 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.