Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Varvarin - Krusevac timetable

tuesday, 14.07.2020.
05:37 06:30 (00:53)
FarmaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
19.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
21.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
23.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
25.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
26.5 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:02
dep. 06:02
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Mrzenica, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
14.5 km
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Makresane, 3
arr. 06:25
dep. 06:25
18.5 km
Makresane, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
19.5 km
Makresane, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Dedina, FAG
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Dedina, DR
arr. 06:32
dep. 06:32
22.5 km
Dedina, M
arr. 06:34
dep. 06:34
23 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:37
dep. 06:37
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
25.5 km
06:45 07:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 06:45
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:03
dep. 07:03
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Mrzenica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Makresane, 3
arr. 07:16
dep. 07:16
18.5 km
Makresane, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Makresane, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Dedina, FAG
arr. 07:23
dep. 07:23
22 km
Dedina, DR
arr. 07:24
dep. 07:24
22.5 km
Dedina, M
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Bivolje, Bivolje
arr. 07:28
dep. 07:28
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:30
25.5 km
08:21 09:00 (00:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 08:21
Maskare, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
25 km
15:18 15:55 (00:37)
AMBBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
8.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
19.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
24.5 km
17:15 18:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
arr. 17:28
dep. 17:28
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:33
dep. 17:33
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
Mrzenica, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
14.5 km
arr. 17:41
dep. 17:41
16 km
Makresane, 3
arr. 17:46
dep. 17:46
18.5 km
Makresane, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
19.5 km
Makresane, 1
arr. 17:51
dep. 17:51
21 km
Dedina, FAG
arr. 17:53
dep. 17:53
22 km
Dedina, DR
arr. 17:54
dep. 17:54
22.5 km
Dedina, M
arr. 17:56
dep. 17:56
23 km
Bivolje, Bivolje
arr. 17:58
dep. 17:58
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
25.5 km
Varvarin - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:37 06:30 (00:53)
FarmaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
19.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
21.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
23.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
25.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
26.5 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:02
dep. 06:02
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Mrzenica, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
14.5 km
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Makresane, 3
arr. 06:25
dep. 06:25
18.5 km
Makresane, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
19.5 km
Makresane, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Dedina, FAG
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Dedina, DR
arr. 06:32
dep. 06:32
22.5 km
Dedina, M
arr. 06:34
dep. 06:34
23 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:37
dep. 06:37
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
25.5 km
06:45 07:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 06:45
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:03
dep. 07:03
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Mrzenica, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Makresane, 3
arr. 07:16
dep. 07:16
18.5 km
Makresane, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Makresane, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Dedina, FAG
arr. 07:23
dep. 07:23
22 km
Dedina, DR
arr. 07:24
dep. 07:24
22.5 km
Dedina, M
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Bivolje, Bivolje
arr. 07:28
dep. 07:28
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:30
25.5 km
08:21 09:00 (00:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 08:21
Maskare, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
25 km
15:18 15:55 (00:37)
AMBBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
8.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
19.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
24.5 km
17:15 18:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
arr. 17:28
dep. 17:28
8 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:33
dep. 17:33
11 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
Mrzenica, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
14.5 km
arr. 17:41
dep. 17:41
16 km
Makresane, 3
arr. 17:46
dep. 17:46
18.5 km
Makresane, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
19.5 km
Makresane, 1
arr. 17:51
dep. 17:51
21 km
Dedina, FAG
arr. 17:53
dep. 17:53
22 km
Dedina, DR
arr. 17:54
dep. 17:54
22.5 km
Dedina, M
arr. 17:56
dep. 17:56
23 km
Bivolje, Bivolje
arr. 17:58
dep. 17:58
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
25.5 km

Naselja Varvarin i Krusevac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Varvarin je u 05:37 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.