Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Varvarin - Krusevac timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:37 06:30 (00:53)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin selo
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Sanac kod Krusevca, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Gavez
arr. 06:17
dep. 06:17
19.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
21.5 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 06:24
dep. 06:24
23.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
25.5 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
26.5 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 06:00
Donji Katun, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Lucina
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Stalac, IG
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Stalac, SG
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Mrzenica
arr. 06:19
dep. 06:19
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Makresane, 3
arr. 06:25
dep. 06:25
18.5 km
Makresane, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
19.5 km
Makresane, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Dedina, FAG
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Dedina, DR
arr. 06:32
dep. 06:32
22.5 km
Dedina, M
arr. 06:34
dep. 06:34
23 km
Bivolje
arr. 06:37
dep. 06:37
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
25.5 km
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 06:45
Donji Katun, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Lucina
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Stalac, IG
arr. 07:03
dep. 07:03
11 km
Stalac, SG
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Mrzenica
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Makresane, 3
arr. 07:16
dep. 07:16
18.5 km
Makresane, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Makresane, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Dedina, FAG
arr. 07:23
dep. 07:23
22 km
Dedina, DR
arr. 07:24
dep. 07:24
22.5 km
Dedina, M
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Bivolje
arr. 07:28
dep. 07:28
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:30
25.5 km
07:37 08:30 (00:53)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 07:37
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
3.5 km
Varvarin, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Varvarin selo
arr. 07:48
dep. 07:48
4.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
5.5 km
Maskare
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3
arr. 07:58
dep. 07:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
12.5 km
Sanac kod Krusevca, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
16 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
17 km
Gavez
arr. 08:17
dep. 08:17
19.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
21.5 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 08:24
dep. 08:24
23.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
25.5 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
26.5 km
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 07:45
Donji Katun, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
7 km
Lucina
arr. 07:58
dep. 07:58
8 km
Stalac, IG
arr. 08:03
dep. 08:03
11 km
Stalac, SG
arr. 08:04
dep. 08:04
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 08:06
dep. 08:06
13 km
Mrzenica
arr. 08:09
dep. 08:09
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 08:11
dep. 08:11
16 km
Makresane, 3
arr. 08:16
dep. 08:16
18.5 km
Makresane, 2
arr. 08:18
dep. 08:18
19.5 km
Makresane, 1
arr. 08:21
dep. 08:21
21 km
Dedina, FAG
arr. 08:23
dep. 08:23
22 km
Dedina, DR
arr. 08:24
dep. 08:24
22.5 km
Dedina, M
arr. 08:26
dep. 08:26
23 km
Bivolje
arr. 08:28
dep. 08:28
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
25.5 km
08:21 09:00 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 08:21
Maskare
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Jasika
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
25 km
08:37 09:30 (00:53)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 08:37
Varvarin, Brojler
arr. 08:39
dep. 08:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Varvarin, 14. Oktobar
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
Varvarin selo
arr. 08:48
dep. 08:48
4.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 08:50
dep. 08:50
5.5 km
Maskare
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 08:57
dep. 08:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3
arr. 08:58
dep. 08:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
12.5 km
Sanac kod Krusevca, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
17 km
Gavez
arr. 09:17
dep. 09:17
19.5 km
Jasika, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
21.5 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 09:24
dep. 09:24
23.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:28
dep. 09:28
25.5 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 09:29
dep. 09:29
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
26.5 km
09:30 10:30 (01:00)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 09:30
Varvarin, Brojler
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Varvarin, AMB
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:45
3 km
Donji Katun, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
4.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Cicevac, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
10 km
Lucina
arr. 09:58
dep. 09:58
11 km
Stalac, IG
arr. 10:03
dep. 10:03
14 km
Stalac, SG
arr. 10:04
dep. 10:04
15 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:06
dep. 10:06
16 km
Mrzenica
arr. 10:09
dep. 10:09
17.5 km
Mrzenica, M
arr. 10:11
dep. 10:11
19 km
Makresane, 3
arr. 10:16
dep. 10:16
21.5 km
Makresane, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
22.5 km
Makresane, 1
arr. 10:21
dep. 10:21
24 km
Dedina, FAG
arr. 10:23
dep. 10:23
25 km
Dedina, DR
arr. 10:24
dep. 10:24
25.5 km
Dedina, M
arr. 10:26
dep. 10:26
26 km
Bivolje
arr. 10:28
dep. 10:28
27.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
28.5 km
11:07 12:00 (00:53)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 11:07
Varvarin, Brojler
arr. 11:09
dep. 11:09
1 km
Varvarin, AMB
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
3 km
Varvarin, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
3.5 km
Varvarin, 14. Oktobar
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Varvarin selo
arr. 11:18
dep. 11:18
4.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
5.5 km
Maskare
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
12.5 km
Sanac kod Krusevca, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
16 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
17 km
Gavez
arr. 11:47
dep. 11:47
19.5 km
Jasika, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
21.5 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 11:54
dep. 11:54
23.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:58
dep. 11:58
25.5 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 11:59
dep. 11:59
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
26.5 km
12:15 13:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 12:15
Donji Katun, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
7 km
Lucina
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Stalac, IG
arr. 12:33
dep. 12:33
11 km
Stalac, SG
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Mrzenica
arr. 12:39
dep. 12:39
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 12:41
dep. 12:41
16 km
Makresane, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
18.5 km
Makresane, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
19.5 km
Makresane, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Dedina, FAG
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Dedina, DR
arr. 12:54
dep. 12:54
22.5 km
Dedina, M
arr. 12:56
dep. 12:56
23 km
Bivolje
arr. 12:58
dep. 12:58
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
25.5 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 13:00
Donji Katun, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
7 km
Lucina
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Stalac, IG
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Stalac, SG
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Mrzenica
arr. 13:24
dep. 13:24
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 13:26
dep. 13:26
16 km
Makresane, 3
arr. 13:31
dep. 13:31
18.5 km
Makresane, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
19.5 km
Makresane, 1
arr. 13:36
dep. 13:36
21 km
Dedina, FAG
arr. 13:38
dep. 13:38
22 km
Dedina, DR
arr. 13:39
dep. 13:39
22.5 km
Dedina, M
arr. 13:41
dep. 13:41
23 km
Bivolje
arr. 13:43
dep. 13:43
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:45
25.5 km
14:27 15:20 (00:53)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 14:27
Varvarin, Brojler
arr. 14:29
dep. 14:29
1 km
Varvarin, AMB
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Varvarin, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
3.5 km
Varvarin, 14. Oktobar
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Varvarin selo
arr. 14:38
dep. 14:38
4.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 14:40
dep. 14:40
5.5 km
Maskare
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 14:47
dep. 14:47
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3
arr. 14:48
dep. 14:48
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
12.5 km
Sanac kod Krusevca, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:02
dep. 15:02
17 km
Gavez
arr. 15:07
dep. 15:07
19.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
21.5 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 15:14
dep. 15:14
23.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:18
dep. 15:18
25.5 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 15:19
dep. 15:19
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:20
26.5 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 15:15
Donji Katun, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Lucina
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Stalac, IG
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Stalac, SG
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Mrzenica
arr. 15:39
dep. 15:39
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 15:41
dep. 15:41
16 km
Makresane, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
18.5 km
Makresane, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
19.5 km
Makresane, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Dedina, FAG
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Dedina, DR
arr. 15:54
dep. 15:54
22.5 km
Dedina, M
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Bivolje
arr. 15:58
dep. 15:58
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
25.5 km
15:18 15:55 (00:37)
AMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin selo
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina
arr. 15:30
dep. 15:30
8.5 km
Sanac kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Gavez
arr. 15:47
dep. 15:47
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
19.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
24.5 km
17:15 18:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 17:15
Donji Katun, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Lucina
arr. 17:28
dep. 17:28
8 km
Stalac, IG
arr. 17:33
dep. 17:33
11 km
Stalac, SG
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
Mrzenica
arr. 17:39
dep. 17:39
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 17:41
dep. 17:41
16 km
Makresane, 3
arr. 17:46
dep. 17:46
18.5 km
Makresane, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
19.5 km
Makresane, 1
arr. 17:51
dep. 17:51
21 km
Dedina, FAG
arr. 17:53
dep. 17:53
22 km
Dedina, DR
arr. 17:54
dep. 17:54
22.5 km
Dedina, M
arr. 17:56
dep. 17:56
23 km
Bivolje
arr. 17:58
dep. 17:58
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
25.5 km
19:30 20:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 19:30
Varvarin, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Varvarin, 14. Oktobar
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Varvarin selo
arr. 19:33
dep. 19:33
1.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Maskare
arr. 19:43
dep. 19:43
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 19:47
dep. 19:47
6.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3
arr. 19:48
dep. 19:48
7 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 19:52
dep. 19:52
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2
arr. 19:56
dep. 19:56
13 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
14 km
Gavez
arr. 20:02
dep. 20:02
16.5 km
Jasika, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
18.5 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 20:09
dep. 20:09
20.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:13
dep. 20:13
22.5 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 20:14
dep. 20:14
23 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
23.5 km
19:30 20:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 19:30
Donji Katun, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
1.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
7 km
Lucina
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Stalac, IG
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Stalac, SG
arr. 19:49
dep. 19:49
12 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:51
dep. 19:51
13 km
Mrzenica
arr. 19:54
dep. 19:54
14.5 km
Mrzenica, M
arr. 19:56
dep. 19:56
16 km
Makresane, 3
arr. 20:01
dep. 20:01
18.5 km
Makresane, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
19.5 km
Makresane, 1
arr. 20:06
dep. 20:06
21 km
Dedina, FAG
arr. 20:08
dep. 20:08
22 km
Dedina, DR
arr. 20:09
dep. 20:09
22.5 km
Dedina, M
arr. 20:11
dep. 20:11
23 km
Bivolje
arr. 20:13
dep. 20:13
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
25.5 km
20:50 21:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 20:50
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
27.7 km
21:00 21:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 05.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 21:00
Krusevac, Bus station
arr. 21:40
27.7 km

Naselja Varvarin i Krusevac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Varvarin je u 05:37 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.