Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Varvarin - Bošnjane kod Varvarina timetable

sunday, 05.07.2020.
05:37 06:03 (00:26)
FarmaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
12.5 km
15:18 15:30 (00:12)
AMB3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
8.5 km
18:07 18:33 (00:26)
FarmaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 18:07
Varvarin, Brojler
arr. 18:09
dep. 18:09
1 km
Varvarin, AMB
arr. 18:13
dep. 18:13
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Varvarin, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 18:18
dep. 18:18
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 18:20
dep. 18:20
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 18:27
dep. 18:27
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:28
dep. 18:28
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:33
12.5 km
Varvarin - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
05:37 06:03 (00:26)
FarmaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
12.5 km
15:18 15:30 (00:12)
AMB3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
8.5 km
Varvarin - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
05:37 06:03 (00:26)
FarmaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
12.5 km
15:18 15:30 (00:12)
AMB3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
8.5 km

Naselja Varvarin i Bošnjane kod Varvarina su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Varvarin je u 05:37 h, dok je poslednji polazak u 18:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.