Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Varvarin - Bošnjane kod Varvarina timetable

sunday, 21.07.2019.
05:37 06:03 (00:26)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
12.5 km
11:15 11:27 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 11:15
Varvarin, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
1.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
2.5 km
Maskare, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:29
dep. 11:29
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:27
9 km
14:37 15:03 (00:26)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 14:37
Varvarin, Brojler
arr. 14:39
dep. 14:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:48
dep. 14:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 14:57
dep. 14:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:01
dep. 15:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:03
12.5 km
15:18 15:30 (00:12)
AMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
8.5 km
16:57 17:33 (00:36)
Farma
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 16:57
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
1 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
3 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
11.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
12.5 km
18:07 18:33 (00:26)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 18:07
Varvarin, Brojler
arr. 18:09
dep. 18:09
1 km
Varvarin, AMB
arr. 18:13
dep. 18:13
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Varvarin, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 18:18
dep. 18:18
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 18:20
dep. 18:20
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 18:27
dep. 18:27
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:28
dep. 18:28
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:33
12.5 km
Varvarin - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:37 06:03 (00:26)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 05:37
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
12.5 km
06:35 06:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Bus station
dep. 06:35
Varvarin, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
0.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:38
dep. 06:38
1.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:40
dep. 06:40
2.5 km
Maskare, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
8.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:55
9.5 km
08:37 09:03 (00:26)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 08:37
Varvarin, Brojler
arr. 08:39
dep. 08:39
1 km
Varvarin, AMB
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Varvarin, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 08:48
dep. 08:48
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 08:50
dep. 08:50
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 08:57
dep. 08:57
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 08:58
dep. 08:58
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:03
12.5 km
11:07 11:33 (00:26)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 11:07
Varvarin, Brojler
arr. 11:09
dep. 11:09
1 km
Varvarin, AMB
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
3 km
Varvarin, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:33
12.5 km
15:18 15:30 (00:12)
AMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, AMB
dep. 15:18
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
8.5 km
16:57 17:33 (00:36)
Farma
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Varvarin, Farma
dep. 16:57
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
1 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
2 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
3 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
3.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
11.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
12.5 km

Naselja Varvarin i Bošnjane kod Varvarina su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Varvarin je u 05:37 h, dok je poslednji polazak u 18:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.