Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Uzice timetable

wednesday, 22.05.2019.
09:03 11:15 (02:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 09:03
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 09:25
dep. 09:25
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:29
dep. 09:29
19 km
arr. 09:41
dep. 09:41
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:48
dep. 09:48
35 km
arr. 09:54
dep. 09:55
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:07
48 km
Tubici, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
52 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:30
61 km
Otanj, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
65 km
Glumac, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:40
67 km
Pozega, Railway station
arr. 10:47
dep. 10:48
73 km
Rasna, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:53
79 km
Uzici, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
85 km
Zlakusa, ZS
arr. 11:00
dep. 11:00
87 km
Sevojno, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
93 km
Uzice, Teretna
arr. 11:10
dep. 11:11
100 km
Uzice, Railway station
arr. 11:15
103 km
10:15 12:30 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:15
Kosjeric, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
50 km
Uzice, Bus station
arr. 12:30
90 km
10:16 12:03 (01:47)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 10:16
Kosjeric, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
48 km
Pozega, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
73 km
Uzice, Railway station
arr. 12:03
103 km
12:00 14:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Kosjeric, AS
arr. 13:15
dep. 13:15
48 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
86 km
14:03 16:13 (02:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 14:03
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:29
dep. 14:30
19 km
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:49
dep. 14:49
35 km
arr. 14:55
dep. 14:55
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
48 km
Tubici, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
61 km
Otanj, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
65 km
Glumac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Pozega, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
73 km
Rasna, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
79 km
Uzici, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:54
85 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:57
dep. 15:57
87 km
Sevojno, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
93 km
Uzice, Teretna
arr. 16:08
dep. 16:09
100 km
Uzice, Railway station
arr. 16:13
103 km
16:47 18:52 (02:05)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 16:47
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
arr. 17:24
dep. 17:24
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:31
dep. 17:31
35 km
arr. 17:37
dep. 17:37
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:53
48 km
Tubici, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
52 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
61 km
Otanj, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
65 km
Glumac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
67 km
Pozega, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
73 km
Rasna, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
79 km
Uzici, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
85 km
Zlakusa, ZS
arr. 18:38
dep. 18:38
87 km
Sevojno, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
93 km
Uzice, Teretna
arr. 18:48
dep. 18:48
100 km
Uzice, Railway station
arr. 18:52
103 km
18:20 20:18 (01:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:20
Kosjeric, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
48 km
Pozega, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
73 km
Sevojno, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
93 km
Uzice, Railway station
arr. 20:18
103 km
18:55 21:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:55
Kosjeric, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
49.7 km
Uzice, Bus station
arr. 21:15
98.5 km
21:04 22:58 (01:54)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 21:04
arr. 21:38
dep. 21:38
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 21:45
dep. 21:45
35 km
arr. 21:51
dep. 21:51
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:02
dep. 22:03
48 km
Kalenici, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
61 km
Pozega, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
73 km
Uzici, Railway station
arr. 22:41
dep. 22:41
85 km
Zlakusa, ZS
arr. 22:44
dep. 22:44
87 km
Sevojno, Railway station
arr. 22:49
dep. 22:49
93 km
Uzice, Teretna
arr. 22:54
dep. 22:54
100 km
Uzice, Railway station
arr. 22:58
103 km
22:26 00:13 (01:47)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 22:26
Kosjeric, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:23
48 km
Pozega, Railway station
arr. 23:52
dep. 23:53
73 km
Uzice, Railway station
arr. 00:13
103 km

Naselja Valjevo i Uzice su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 47min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 09:03 h, dok je poslednji polazak u 22:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.