Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Slovac timetable

monday, 24.02.2020.
05:00 05:20 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
arr. 05:20
20 km
05:10 05:27 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:10
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 05:23
dep. 05:23
15 km
Slovac, Railway station
arr. 05:27
21 km
05:30 05:59 (00:29)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
12.3 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
15.3 km
arr. 05:59
20.1 km
06:00 06:24 (00:24)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
arr. 06:24
20 km
06:05 06:40 (00:35)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:05
Valjevo, Krušik
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
14 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Slovac, Sekulica kuce
arr. 06:37
dep. 06:37
20 km
arr. 06:40
22 km
07:00 07:24 (00:24)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
15 km
arr. 07:24
20 km
07:15 08:08 (00:53)
Kazneno popravni domRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
4.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
16.4 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
19.4 km
arr. 08:08
24.4 km
07:45 08:20 (00:35)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:45
Valjevo, Krušik
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:53
dep. 07:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
15 km
arr. 08:20
20 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
arr. 08:20
20 km
08:00 08:23 (00:23)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
arr. 08:23
20 km
08:00 08:23 (00:23)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
20 km
08:35 08:58 (00:23)
KrušikRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Krušik
dep. 08:35
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:39
dep. 08:39
1.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:42
dep. 08:42
3.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:48
dep. 08:48
8.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
13.4 km
arr. 08:58
18 km
08:41 08:59 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 08:41
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
15 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
21 km
09:00 09:24 (00:24)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
15 km
arr. 09:24
20 km
10:00 10:20 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
arr. 10:20
20 km
10:00 10:23 (00:23)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
arr. 10:23
20 km
10:20 10:55 (00:35)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:20
Valjevo, Krušik
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
15 km
arr. 10:55
20 km
11:15 11:35 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
arr. 11:35
20 km
11:15 11:50 (00:35)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
15 km
arr. 11:50
20 km
11:50 12:13 (00:23)
KrušikRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Krušik
dep. 11:50
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:54
dep. 11:54
1.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:57
dep. 11:57
3.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:01
dep. 12:01
6.7 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:03
dep. 12:03
8.2 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
13.4 km
arr. 12:13
18 km
11:54 12:12 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 11:54
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
21 km
12:00 12:24 (00:24)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:24
20 km
12:30 12:50 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
arr. 12:50
20 km
12:30 13:09 (00:39)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Samaila, Lukavac
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
15 km
arr. 13:09
20 km
13:15 13:54 (00:39)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
Valjevo, Krušik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:27
dep. 13:27
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Divci kod Valjeva, S. kuće
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
arr. 13:54
20 km
13:30 13:56 (00:26)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
arr. 13:56
20 km
13:30 14:09 (00:39)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krusik
arr. 13:36
dep. 13:36
1.9 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
12.3 km
arr. 14:09
19.9 km
13:36 14:09 (00:33)
KrušikRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Krušik
dep. 13:36
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
10.4 km
arr. 14:09
18 km
13:55 14:30 (00:35)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:06
dep. 14:06
7.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Slovac, Sekulica kuce
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
arr. 14:30
22 km
14:15 14:35 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
arr. 14:35
20 km
14:30 14:56 (00:26)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
arr. 14:56
20 km
15:07 15:42 (00:35)
Kafana BeogradSrem. kuce
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kafana Beograd
dep. 15:07
Valjevo, Pivara
arr. 15:08
dep. 15:08
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:09
dep. 15:09
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:10
dep. 15:10
1.8 km
arr. 15:11
dep. 15:11
2.2 km
arr. 15:12
dep. 15:12
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:14
dep. 15:14
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:15
dep. 15:15
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:16
dep. 15:16
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:20
dep. 15:20
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:22
dep. 15:22
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:24
dep. 15:24
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:26
dep. 15:26
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 15:29
dep. 15:29
9.7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
10.2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:35
dep. 15:35
13.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
13.6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
16.2 km
Slovac, Srem. kuce
arr. 15:42
17.2 km
15:15 15:33 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 15:15
Popucke, ZS Iverak
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 15:29
dep. 15:29
15 km
Slovac, Railway station
arr. 15:33
21 km
15:28 16:05 (00:37)
Raskrsnica BelegRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
30 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
arr. 16:05
50 km
16:50 17:16 (00:26)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
15 km
arr. 17:16
20 km
17:00 17:25 (00:25)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
arr. 17:25
20 km
17:21 17:39 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 17:21
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:26
dep. 17:26
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:39
21 km
17:31 18:20 (00:49)
Raskrsnica BelegRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
arr. 18:20
24 km
17:45 18:20 (00:35)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:45
Valjevo, Krušik
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:53
dep. 17:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
15 km
arr. 18:20
20 km
18:00 18:22 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
12 km
arr. 18:22
20 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
arr. 19:20
20 km
20:00 20:23 (00:23)
Bus stationRaskrsnica - centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
arr. 20:23
20 km
20:04 20:21 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 20:04
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:17
dep. 20:17
15 km
Slovac, Railway station
arr. 20:21
21 km
20:10 20:45 (00:35)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:10
Valjevo, Krušik
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
arr. 20:45
20 km
20:30 20:59 (00:29)
Bus stationRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:30
Valjevo, Krušik
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:44
dep. 20:44
6.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:49
dep. 20:49
10.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
12.3 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
15.3 km
arr. 20:59
19.9 km

Naselja Valjevo i Slovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.