Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Novi Sad timetable

monday, 17.01.2022.
07:00 10:00 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:38
31 km
Draginje, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
41 km
Ridjake, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
55 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 08:10
dep. 08:10
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
66 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
71 km
Klenak, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:45
dep. 08:45
84 km
arr. 08:52
dep. 08:52
91 km
Jarak, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
98 km
arr. 09:03
dep. 09:03
102 km
Ruma, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
107 km
arr. 09:15
dep. 09:15
107 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 09:45
dep. 09:45
134 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
138 km
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
arr. 10:00
148 km
10:00 13:03 (03:03)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, Benzinska pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
dep. 10:46
32.5 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
35.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
38.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Draginje, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
40.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 10:58
dep. 10:58
44.8 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
48.5 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
52.1 km
Ridjake, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
54.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
57.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
67.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:43
dep. 11:43
79.4 km
arr. 11:50
dep. 11:50
85.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
103.4 km
Irig, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:23
114.3 km
arr. 12:25
dep. 12:25
115.4 km
arr. 12:55
dep. 12:55
135.5 km
arr. 13:03
138.4 km
12:45 15:39 (02:54)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
31.2 km
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
40.9 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
48.5 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
52.1 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
54.8 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
67.6 km
arr. 14:29
dep. 14:29
86 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
89.9 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
113.6 km
arr. 15:03
dep. 15:03
114.7 km
arr. 15:32
dep. 15:32
134.7 km
arr. 15:39
137.6 km
16:45 19:45 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
35 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
70 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
105 km
arr. 19:45
145 km
18:51 21:44 (02:53)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
71 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
107 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
121 km
arr. 21:44
148 km
Valjevo - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
07:00 10:00 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:38
31 km
Draginje, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
41 km
Ridjake, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
55 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 08:10
dep. 08:10
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
66 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
71 km
Klenak, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:45
dep. 08:45
84 km
arr. 08:52
dep. 08:52
91 km
Jarak, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
98 km
arr. 09:03
dep. 09:03
102 km
Ruma, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
107 km
arr. 09:15
dep. 09:15
107 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 09:45
dep. 09:45
134 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
138 km
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
arr. 10:00
148 km
10:00 13:03 (03:03)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, Benzinska pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
dep. 10:46
32.5 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
35.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
38.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Draginje, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
40.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 10:58
dep. 10:58
44.8 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
48.5 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
52.1 km
Ridjake, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
54.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
57.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
67.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:43
dep. 11:43
79.4 km
arr. 11:50
dep. 11:50
85.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
103.4 km
Irig, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:23
114.3 km
arr. 12:25
dep. 12:25
115.4 km
arr. 12:55
dep. 12:55
135.5 km
arr. 13:03
138.4 km
12:45 15:39 (02:54)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
31.2 km
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
40.9 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
48.5 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
52.1 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
54.8 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
67.6 km
arr. 14:29
dep. 14:29
86 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
89.9 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
113.6 km
arr. 15:03
dep. 15:03
114.7 km
arr. 15:32
dep. 15:32
134.7 km
arr. 15:39
137.6 km
16:45 19:45 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
35 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
70 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
105 km
arr. 19:45
145 km
18:51 21:44 (02:53)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
71 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
107 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
121 km
arr. 21:44
148 km

Naselja Valjevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~144 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 53min., a najduže 03h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Valjevo - Novi Sad iznosi od 7,50 EUR do 7,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.