Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Novi Sad timetable

tuesday, 22.10.2019.
07:00 10:00 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:38
31 km
Draginje
arr. 07:49
dep. 07:49
41 km
Vladimirci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Ridjake
arr. 08:03
dep. 08:03
55 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
66 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
71 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:45
dep. 08:45
84 km
arr. 08:52
dep. 08:52
91 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:55
dep. 08:55
98 km
arr. 09:03
dep. 09:03
102 km
Ruma, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
107 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 09:15
dep. 09:15
107 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 09:45
dep. 09:45
134 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
138 km
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
arr. 10:00
148 km
08:00 11:30 (03:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Stepanje
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Bajevac, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Murgas, Magacin
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
arr. 08:45
dep. 08:45
33 km
Takovo kod Uba
arr. 08:53
dep. 08:53
37 km
Vrelo kod Uba
arr. 08:56
dep. 08:56
40 km
Donji Banjani
arr. 09:05
dep. 09:05
45 km
Kozuar
arr. 09:10
dep. 09:10
49 km
Vukona
arr. 09:12
dep. 09:12
51 km
Suvo Selo, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
53 km
Mesarci, II
arr. 09:17
dep. 09:17
56 km
Debrc, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
61 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:28
dep. 09:28
67 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 09:29
dep. 09:29
68 km
Trbusac, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
72 km
arr. 09:36
dep. 09:36
75 km
Misar, Dom
arr. 09:39
dep. 09:39
79 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
82 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
87 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:05
dep. 10:05
100 km
arr. 10:12
dep. 10:12
107 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
111 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
123 km
arr. 10:34
dep. 10:34
125 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
137 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
150 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
154 km
arr. 11:30
164 km
10:00 13:03 (03:03)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
dep. 10:46
32.5 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
35.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
38.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Draginje
arr. 10:55
dep. 10:55
40.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 10:58
dep. 10:58
44.8 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
48.5 km
Lojanice
arr. 11:04
dep. 11:04
52.1 km
Ridjake
arr. 11:07
dep. 11:07
54.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
57.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
67.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:43
dep. 11:43
79.4 km
arr. 11:50
dep. 11:50
85.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
103.4 km
Irig, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:23
114.3 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:25
dep. 12:25
115.4 km
arr. 12:55
dep. 12:55
135.5 km
arr. 13:03
138.4 km
12:45 15:39 (02:54)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
31.2 km
Draginje
arr. 13:42
dep. 13:42
40.9 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
48.5 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
52.1 km
Ridjake
arr. 13:55
dep. 13:55
54.8 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
67.6 km
arr. 14:29
dep. 14:29
86 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
89.9 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
113.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
114.7 km
arr. 15:32
dep. 15:32
134.7 km
arr. 15:39
137.6 km
16:45 19:45 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
35 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
70 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
105 km
arr. 19:45
145 km
18:51 21:44 (02:53)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
71 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
107 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
121 km
arr. 21:44
148 km
Valjevo - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
07:00 10:00 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:38
31 km
Draginje
arr. 07:49
dep. 07:49
41 km
Vladimirci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Ridjake
arr. 08:03
dep. 08:03
55 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
66 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
71 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
80 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:45
dep. 08:45
84 km
arr. 08:52
dep. 08:52
91 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:55
dep. 08:55
98 km
arr. 09:03
dep. 09:03
102 km
Ruma, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
107 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 09:15
dep. 09:15
107 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 09:45
dep. 09:45
134 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
138 km
arr. 09:55
dep. 09:55
147 km
arr. 10:00
148 km
08:00 11:30 (03:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Stepanje
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Bajevac, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Murgas, Magacin
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
arr. 08:45
dep. 08:45
33 km
Takovo kod Uba
arr. 08:53
dep. 08:53
37 km
Vrelo kod Uba
arr. 08:56
dep. 08:56
40 km
Donji Banjani
arr. 09:05
dep. 09:05
45 km
Kozuar
arr. 09:10
dep. 09:10
49 km
Vukona
arr. 09:12
dep. 09:12
51 km
Suvo Selo, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
53 km
Mesarci, II
arr. 09:17
dep. 09:17
56 km
Debrc, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
61 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:28
dep. 09:28
67 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 09:29
dep. 09:29
68 km
Trbusac, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
72 km
arr. 09:36
dep. 09:36
75 km
Misar, Dom
arr. 09:39
dep. 09:39
79 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
82 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
87 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:05
dep. 10:05
100 km
arr. 10:12
dep. 10:12
107 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
111 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
123 km
arr. 10:34
dep. 10:34
125 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
137 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
150 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
154 km
arr. 11:30
164 km
10:00 13:03 (03:03)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
dep. 10:46
32.5 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
35.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
38.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Draginje
arr. 10:55
dep. 10:55
40.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 10:58
dep. 10:58
44.8 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
48.5 km
Lojanice
arr. 11:04
dep. 11:04
52.1 km
Ridjake
arr. 11:07
dep. 11:07
54.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
57.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
67.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:43
dep. 11:43
79.4 km
arr. 11:50
dep. 11:50
85.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
103.4 km
Irig, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:23
114.3 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:25
dep. 12:25
115.4 km
arr. 12:55
dep. 12:55
135.5 km
arr. 13:03
138.4 km
12:45 15:39 (02:54)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
31.2 km
Draginje
arr. 13:42
dep. 13:42
40.9 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
48.5 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
52.1 km
Ridjake
arr. 13:55
dep. 13:55
54.8 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
67.6 km
arr. 14:29
dep. 14:29
86 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
89.9 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
113.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
114.7 km
arr. 15:32
dep. 15:32
134.7 km
arr. 15:39
137.6 km
16:45 19:45 (03:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
35 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
70 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
105 km
arr. 19:45
145 km
18:51 21:44 (02:53)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
71 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
107 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
121 km
arr. 21:44
148 km

Naselja Valjevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~147 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 53min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.