Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Valjevo - Ljubovija timetable

friday, 17.08.2018.
09:15 11:30 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:15
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
25 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
28 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
34 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 10:25
dep. 10:25
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 10:31
dep. 10:31
43 km
Gunjaci
arr. 10:35
dep. 10:35
47 km
Pecka, Center
arr. 10:40
dep. 10:45
51 km
Carina
arr. 10:52
dep. 10:52
54 km
Skadar, Proslop
arr. 11:00
dep. 11:00
57 km
Gornja Ljubovida
arr. 11:12
dep. 11:12
62 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 11:15
dep. 11:15
65 km
Donja Ljubovida
arr. 11:25
dep. 11:25
69 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:30
74 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
34 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:02
dep. 16:02
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:10
dep. 16:10
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Gunjaci
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Pecka, Center
arr. 16:25
dep. 16:30
51 km
Carina
arr. 16:37
dep. 16:37
54 km
Skadar, Proslop
arr. 16:45
dep. 16:45
57 km
Gornja Ljubovida
arr. 16:57
dep. 16:57
62 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
65 km
Donja Ljubovida
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:15
74 km
19:39 21:57 (02:18)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 19:39
Valjevo, Most
arr. 19:41
dep. 19:41
2 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
3 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
4 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
5.6 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 20:12
dep. 20:12
8.4 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
12.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
16.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
19.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
21.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
24.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
28.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
31.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
34.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
37.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
38.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
dep. 20:54
40.5 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
44 km
Bastav, S. kuce
arr. 21:04
dep. 21:04
47.1 km
Gunjaci, centar
arr. 21:10
dep. 21:10
51.2 km
Pecka, Center
arr. 21:17
dep. 21:17
55.1 km
Skadar, Proslop
arr. 21:28
dep. 21:28
60.5 km
Gornja Ljubovida
arr. 21:43
dep. 21:43
67 km
Donja Ljubovida
arr. 21:50
dep. 21:50
72.5 km
Ljubovija, Bus station
arr. 21:57
78 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
09:15 11:30 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:15
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
25 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
28 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
34 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 10:25
dep. 10:25
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 10:31
dep. 10:31
43 km
Gunjaci
arr. 10:35
dep. 10:35
47 km
Pecka, Center
arr. 10:40
dep. 10:45
51 km
Carina
arr. 10:52
dep. 10:52
54 km
Skadar, Proslop
arr. 11:00
dep. 11:00
57 km
Gornja Ljubovida
arr. 11:12
dep. 11:12
62 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 11:15
dep. 11:15
65 km
Donja Ljubovida
arr. 11:25
dep. 11:25
69 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:30
74 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
34 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:02
dep. 16:02
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:10
dep. 16:10
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Gunjaci
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Pecka, Center
arr. 16:25
dep. 16:30
51 km
Carina
arr. 16:37
dep. 16:37
54 km
Skadar, Proslop
arr. 16:45
dep. 16:45
57 km
Gornja Ljubovida
arr. 16:57
dep. 16:57
62 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
65 km
Donja Ljubovida
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:15
74 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
09:15 11:30 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:15
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
25 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
28 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
34 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 10:25
dep. 10:25
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 10:31
dep. 10:31
43 km
Gunjaci
arr. 10:35
dep. 10:35
47 km
Pecka, Center
arr. 10:40
dep. 10:45
51 km
Carina
arr. 10:52
dep. 10:52
54 km
Skadar, Proslop
arr. 11:00
dep. 11:00
57 km
Gornja Ljubovida
arr. 11:12
dep. 11:12
62 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 11:15
dep. 11:15
65 km
Donja Ljubovida
arr. 11:25
dep. 11:25
69 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:30
74 km
15:00 17:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
34 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:02
dep. 16:02
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:10
dep. 16:10
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Gunjaci
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Pecka, Center
arr. 16:25
dep. 16:30
51 km
Carina
arr. 16:37
dep. 16:37
54 km
Skadar, Proslop
arr. 16:45
dep. 16:45
57 km
Gornja Ljubovida
arr. 16:57
dep. 16:57
62 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 17:00
dep. 17:00
65 km
Donja Ljubovida
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:15
74 km

Naselja Valjevo i Ljubovija su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 09:15 h, dok je poslednji polazak u 19:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.