Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Valjevo - Lazarevac timetable

tuesday, 14.08.2018.
04:35 05:06 (00:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 04:35
Popucke, ZS Iverak
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
12 km
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:06
35 km
05:04 05:33 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:04
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
35 km
06:05 07:04 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:05
Valjevo, Krušik
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Popucke
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Popucke, Kafana Evropa
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:26
dep. 06:26
14 km
Loznica kod Valjeva
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Slovac, Sekulica kuce
arr. 06:37
dep. 06:37
20 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 06:40
dep. 06:40
22 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:44
dep. 06:44
24 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 06:47
dep. 06:47
26 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:53
dep. 06:53
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
32 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:04
36 km
06:46 07:15 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 06:46
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
12 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:15
35 km
07:45 08:44 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:45
Valjevo, Krušik
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:53
dep. 07:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Popucke
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:12
dep. 08:12
15 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:27
dep. 08:27
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:29
dep. 08:29
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:33
dep. 08:33
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
32 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:44
36 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
Slovac
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
36 km
09:06 09:34 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 09:06
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
12 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:34
35 km
10:20 11:19 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:20
Valjevo, Krušik
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Popucke
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:47
dep. 10:47
15 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 10:55
dep. 10:55
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:59
dep. 10:59
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:02
dep. 11:02
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:04
dep. 11:04
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 11:08
dep. 11:08
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 11:11
dep. 11:11
32 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:19
36 km
11:15 12:14 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Popucke
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:34
dep. 11:34
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 11:37
dep. 11:37
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 11:42
dep. 11:42
15 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 11:50
dep. 11:50
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:54
dep. 11:54
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:57
dep. 11:57
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:59
dep. 11:59
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:14
36 km
12:14 12:59 (00:45)
Gradac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Gradac
dep. 12:14
Valjevo, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
21 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:41
dep. 12:41
24 km
Slovac, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
30 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:59
44 km
12:30 13:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Popucke, Iverak
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Samaila, Lukavac
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:55
dep. 12:55
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 13:01
dep. 13:01
15 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 13:09
dep. 13:09
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:14
dep. 13:14
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 13:15
dep. 13:15
24 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 13:17
dep. 13:17
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:21
dep. 13:21
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:25
dep. 13:25
31 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
34 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:35
37 km
13:55 14:54 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:06
dep. 14:06
7.5 km
Popucke
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Popucke, Kafana Evropa
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Loznica kod Valjeva
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Slovac, Sekulica kuce
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 14:30
dep. 14:30
22 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:34
dep. 14:34
24 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:37
dep. 14:37
26 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:43
dep. 14:43
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 14:46
dep. 14:46
32 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:54
36 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Bus station
arr. 16:45
32 km
17:07 17:38 (00:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 17:07
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:38
35 km
17:45 18:44 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:45
Valjevo, Krušik
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:53
dep. 17:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Popucke
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:04
dep. 18:04
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:12
dep. 18:12
15 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 18:20
dep. 18:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:27
dep. 18:27
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:29
dep. 18:29
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 18:33
dep. 18:33
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
32 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:44
36 km
18:24 18:52 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:24
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:52
35 km
19:59 20:25 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 19:59
Lajkovac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:25
35 km
20:10 21:09 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:10
Valjevo, Krušik
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Popucke
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 20:45
dep. 20:45
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 20:49
dep. 20:49
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 20:52
dep. 20:52
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 20:54
dep. 20:54
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 20:58
dep. 20:58
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 21:01
dep. 21:01
32 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:09
36 km

Naselja Valjevo i Lazarevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.