Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Lajkovac timetable

sunday, 18.08.2019.
05:35 05:57 (00:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:35
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:45
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 05:48
dep. 05:48
15 km
Slovac, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:52
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:57
28 km
06:47 07:05 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 06:47
Lajkovac, Railway station
arr. 07:05
28 km
07:00 07:32 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
15 km
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:27
dep. 07:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:32
28 km
08:00 08:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:30
28 km
08:00 08:33 (00:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
27 km
08:42 09:04 (00:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 08:42
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
15 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
28 km
09:00 09:32 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
15 km
arr. 09:24
dep. 09:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:27
dep. 09:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:32
28 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
28 km
10:20 11:04 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:20
Valjevo, Krušik
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
15 km
arr. 10:55
dep. 10:55
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:59
dep. 10:59
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:02
dep. 11:02
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:04
28 km
11:15 11:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:45
28 km
11:55 12:17 (00:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 11:55
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
28 km
12:00 12:32 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
28 km
12:50 13:34 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:50
Valjevo, Krušik
arr. 12:54
dep. 12:54
1 km
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:06
dep. 13:06
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:29
dep. 13:29
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:34
28 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
28 km
15:00 15:21 (00:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 15:00
Popucke, ZS Iverak
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:09
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Slovac, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:16
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 15:21
28 km
15:28 16:15 (00:47)
Raskrsnica BelegBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
30 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
53 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
55 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
58 km
16:46 17:09 (00:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 16:46
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:09
28 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
28 km
17:31 18:30 (00:59)
Raskrsnica BelegBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
arr. 18:20
dep. 18:20
24 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
27 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
32 km
18:49 19:07 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:49
Lajkovac, Railway station
arr. 19:07
28 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
28 km
20:28 20:50 (00:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 20:28
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:32
dep. 20:32
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:41
dep. 20:41
15 km
Slovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:50
28 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:30
Valjevo, Krušik
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:44
dep. 20:44
6.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:49
dep. 20:49
10.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
12.3 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
15.3 km
arr. 20:59
dep. 20:59
19.9 km
Nepricava, Vodovod
arr. 21:03
dep. 21:03
22.9 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
24.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 21:10
27.2 km
Valjevo - Lajkovac timetable
Departures on: monday, 19.08.2019.
05:00 05:18 (00:18)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:00
Lajkovac, Railway station
arr. 05:18
28 km

Naselja Valjevo i Lajkovac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.