Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Lajkovac timetable

saturday, 17.11.2018.
04:35 04:59 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 04:35
Popucke, ZS Iverak
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
12 km
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 04:59
28 km
05:00 05:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:24
dep. 05:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 05:30
28 km
06:00 06:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
arr. 06:24
dep. 06:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:32
28 km
06:46 07:08 (00:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 06:46
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
12 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:08
28 km
07:00 07:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
15 km
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:27
dep. 07:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:32
28 km
08:00 08:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:30
28 km
08:00 08:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
27 km
09:00 09:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
15 km
arr. 09:24
dep. 09:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:27
dep. 09:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:32
28 km
09:06 09:27 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 09:06
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
12 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:27
28 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
28 km
10:20 11:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:20
Valjevo, Krušik
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Popucke
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:47
dep. 10:47
15 km
arr. 10:55
dep. 10:55
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:59
dep. 10:59
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:02
dep. 11:02
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:04
28 km
11:15 11:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:45
28 km
12:00 12:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
28 km
12:14 12:52 (00:38)
Gradac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Gradac
dep. 12:14
Valjevo, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
21 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:41
dep. 12:41
24 km
Slovac, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
30 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:52
37 km
12:50 13:34 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:50
Valjevo, Krušik
arr. 12:54
dep. 12:54
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Popucke
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:06
dep. 13:06
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:29
dep. 13:29
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:34
28 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
28 km
15:28 16:15 (00:47)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
arr. 16:05
dep. 16:05
-36 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
-36 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
32 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
28 km
17:07 17:31 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 17:07
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:31
28 km
17:31 18:30 (00:59)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
arr. 18:20
dep. 18:20
-36 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
-36 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
32 km
18:24 18:45 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:24
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
28 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
28 km
19:59 20:18 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 19:59
Lajkovac, Railway station
arr. 20:18
28 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:30
Valjevo, Krušik
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Popucke, Iverak
arr. 20:44
dep. 20:44
6.3 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
8.6 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 20:49
dep. 20:49
10.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:51
dep. 20:51
12.3 km
Loznica kod Valjeva
arr. 20:54
dep. 20:54
15.3 km
arr. 20:59
dep. 20:59
19.9 km
Nepricava, Vodovod
arr. 21:03
dep. 21:03
22.9 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
24.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 21:10
27.2 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
05:04 05:25 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:04
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
28 km

Naselja Valjevo i Lajkovac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.