Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Lajkovac timetable

sunday, 21.07.2024.
05:05 05:22 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:05
Lajkovac, Railway station
arr. 05:22
28 km
08:00 08:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krusik
arr. 08:06
dep. 08:06
1.9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:14
dep. 08:14
6.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
12.1 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
15.1 km
arr. 08:29
dep. 08:29
19.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:33
dep. 08:33
22.7 km
arr. 08:36
dep. 08:36
24.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:40
27 km
08:42 09:12 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 08:42
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:59
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 09:02
dep. 09:02
15 km
Slovac, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:12
28 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
23 km
arr. 10:26
dep. 10:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
28 km
12:00 12:32 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: Tuesday, Wednesday, Thursday, Sunday, ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krusik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
23 km
arr. 12:29
dep. 12:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
28 km
12:04 12:26 (00:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 12:04
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Slovac, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:26
28 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
28 km
15:28 16:15 (00:47)
Raskrsnica BelegBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
30 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
53 km
arr. 16:11
dep. 16:11
55 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
58 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
28 km
17:18 17:44 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 17:18
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:31
dep. 17:34
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:44
28 km
17:31 18:30 (00:59)
Raskrsnica BelegBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
arr. 18:20
dep. 18:20
24 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
27 km
arr. 18:26
dep. 18:26
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
32 km
18:13 18:30 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 16.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:13
Lajkovac, Railway station
arr. 18:30
28 km
20:43 21:10 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 20:43
Lajkovac, Railway station
arr. 21:10
28 km
Valjevo - Lajkovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2024.
05:05 05:22 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:05
Lajkovac, Railway station
arr. 05:22
28 km

Naselja Valjevo i Lajkovac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 20:43 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Valjevo - Lajkovac iznosi od 2,69 EUR do 2,81 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.