Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Gornja Grabovica timetable

sunday, 14.04.2024.
06:35 06:50 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:35
Valjevo, Sofer bar
arr. 06:36
dep. 06:36
0.2 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 06:37
dep. 06:37
0.5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 06:38
dep. 06:38
0.9 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 06:41
dep. 06:41
2.7 km
Valjevo, Kos
arr. 06:43
dep. 06:43
3.7 km
Valjevo, Klicevac
arr. 06:45
dep. 06:45
4.7 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
6.7 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 06:49
dep. 06:49
7.2 km
Gornja Grabovica
arr. 06:50
7.7 km
06:35 06:50 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:35
Valjevo, Sofer bar
arr. 06:36
dep. 06:36
0.2 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 06:37
dep. 06:37
0.5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 06:38
dep. 06:38
0.9 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 06:41
dep. 06:41
2.7 km
Valjevo, Kos
arr. 06:43
dep. 06:43
3.7 km
Valjevo, Klicevac
arr. 06:45
dep. 06:45
4.7 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
6.7 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 06:49
dep. 06:49
7.2 km
Gornja Grabovica
arr. 06:50
7.7 km
08:04 08:30 (00:26)
Stocna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Stocna pijaca
dep. 08:04
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 08:06
dep. 08:06
1 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 08:07
dep. 08:07
1.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 08:08
dep. 08:08
1.7 km
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 08:10
dep. 08:10
2.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 08:11
dep. 08:11
2.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
arr. 08:13
dep. 08:13
3.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 08:16
dep. 08:16
4.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 08:17
dep. 08:17
4.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 08:18
dep. 08:18
5.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Valjevo, Kos
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Valjevo, Klicevac
arr. 08:25
dep. 08:25
9 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 08:29
dep. 08:29
11.5 km
Gornja Grabovica
arr. 08:30
12 km
08:04 08:30 (00:26)
Stocna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Stocna pijaca
dep. 08:04
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 08:06
dep. 08:06
1 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 08:07
dep. 08:07
1.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 08:08
dep. 08:08
1.7 km
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 08:10
dep. 08:10
2.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 08:11
dep. 08:11
2.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
arr. 08:13
dep. 08:13
3.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 08:16
dep. 08:16
4.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 08:17
dep. 08:17
4.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 08:18
dep. 08:18
5.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Valjevo, Kos
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Valjevo, Klicevac
arr. 08:25
dep. 08:25
9 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 08:29
dep. 08:29
11.5 km
Gornja Grabovica
arr. 08:30
12 km
10:00 10:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
7.2 km
15:00 15:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:01
dep. 15:01
0.2 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:03
dep. 15:03
0.9 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:06
dep. 15:06
2.7 km
Valjevo, Kos
arr. 15:08
dep. 15:08
3.7 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:10
dep. 15:10
4.7 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
6.7 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 15:14
dep. 15:14
7.2 km
Gornja Grabovica
arr. 15:15
7.7 km
15:00 15:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:01
dep. 15:01
0.2 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:03
dep. 15:03
0.9 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:06
dep. 15:06
2.7 km
Valjevo, Kos
arr. 15:08
dep. 15:08
3.7 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:10
dep. 15:10
4.7 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
6.7 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 15:14
dep. 15:14
7.2 km
Gornja Grabovica
arr. 15:15
7.7 km
20:15 20:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:15
Valjevo, Sofer bar
arr. 20:16
dep. 20:16
0.2 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:18
dep. 20:18
0.9 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 20:21
dep. 20:21
2.7 km
Valjevo, Kos
arr. 20:23
dep. 20:23
3.7 km
Valjevo, Klicevac
arr. 20:25
dep. 20:25
4.7 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
6.7 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 20:29
dep. 20:29
7.2 km
Gornja Grabovica
arr. 20:30
7.7 km
20:15 20:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:15
Valjevo, Sofer bar
arr. 20:16
dep. 20:16
0.2 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:18
dep. 20:18
0.9 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 20:21
dep. 20:21
2.7 km
Valjevo, Kos
arr. 20:23
dep. 20:23
3.7 km
Valjevo, Klicevac
arr. 20:25
dep. 20:25
4.7 km
Gornja Grabovica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
6.7 km
Gornja Grabovica, Sabacki put
arr. 20:29
dep. 20:29
7.2 km
Gornja Grabovica
arr. 20:30
7.7 km

Naselja Valjevo i Gornja Grabovica su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.