Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Divcibare timetable

thursday, 27.02.2020.
07:00 08:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Petnica kod Valjeva
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Klinci
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Klinci, Zabari - grmovi
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Paune
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 08:03
dep. 08:03
36 km
Divcibare, Pitomine
arr. 08:05
dep. 08:05
37 km
Divcibare, Stari grad
arr. 08:08
dep. 08:08
39 km
Divcibare
arr. 08:10
40 km
11:00 12:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Klinci
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Klinci, Grm
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Paune
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 11:27
dep. 11:27
13 km
Rajkovic
arr. 11:30
dep. 11:30
14 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 11:34
dep. 11:34
20 km
Osecenica
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 11:42
dep. 11:42
22 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 11:45
dep. 11:45
23 km
Krcmar, Cajinac
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Krcmar
arr. 11:50
dep. 11:50
26 km
Krcmar, Baraka
arr. 11:54
dep. 11:54
29 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 12:03
dep. 12:03
36 km
Divcibare, Pitomine
arr. 12:05
dep. 12:05
37 km
Divcibare, Stari grad
arr. 12:08
dep. 12:08
39 km
Divcibare
arr. 12:10
40 km
14:55 16:25 (01:30)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 14:55
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
3 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
4 km
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Paune, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Rajkovic
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:51
dep. 15:51
24 km
Osecenica
arr. 15:53
dep. 15:53
25 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Krcmar
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:09
dep. 16:09
33 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Divcibare, Stari grad
arr. 16:23
dep. 16:23
43 km
Divcibare
arr. 16:25
44 km
19:15 20:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:15
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:23
dep. 19:23
4 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Petnica kod Valjeva
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Klinci
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Klinci, Zabari - grmovi
arr. 19:33
dep. 19:33
9 km
Paune
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 20:18
dep. 20:18
36 km
Divcibare, Pitomine
arr. 20:20
dep. 20:20
37 km
Divcibare, Stari grad
arr. 20:23
dep. 20:23
39 km
Divcibare
arr. 20:25
40 km
Valjevo - Divcibare timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:00 08:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Petnica kod Valjeva
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Klinci
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Klinci, Zabari - grmovi
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Paune
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 08:03
dep. 08:03
36 km
Divcibare, Pitomine
arr. 08:05
dep. 08:05
37 km
Divcibare, Stari grad
arr. 08:08
dep. 08:08
39 km
Divcibare
arr. 08:10
40 km
11:00 12:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Klinci
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Klinci, Grm
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Paune
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 11:27
dep. 11:27
13 km
Rajkovic
arr. 11:30
dep. 11:30
14 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 11:34
dep. 11:34
20 km
Osecenica
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 11:42
dep. 11:42
22 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 11:45
dep. 11:45
23 km
Krcmar, Cajinac
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Krcmar
arr. 11:50
dep. 11:50
26 km
Krcmar, Baraka
arr. 11:54
dep. 11:54
29 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 12:03
dep. 12:03
36 km
Divcibare, Pitomine
arr. 12:05
dep. 12:05
37 km
Divcibare, Stari grad
arr. 12:08
dep. 12:08
39 km
Divcibare
arr. 12:10
40 km
14:55 16:25 (01:30)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 14:55
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
3 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
4 km
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Paune, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Rajkovic
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:51
dep. 15:51
24 km
Osecenica
arr. 15:53
dep. 15:53
25 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Krcmar
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:09
dep. 16:09
33 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Divcibare, Stari grad
arr. 16:23
dep. 16:23
43 km
Divcibare
arr. 16:25
44 km
19:15 20:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:15
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:23
dep. 19:23
4 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Petnica kod Valjeva
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Klinci
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Klinci, Zabari - grmovi
arr. 19:33
dep. 19:33
9 km
Paune
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 20:18
dep. 20:18
36 km
Divcibare, Pitomine
arr. 20:20
dep. 20:20
37 km
Divcibare, Stari grad
arr. 20:23
dep. 20:23
39 km
Divcibare
arr. 20:25
40 km

Naselja Valjevo i Divcibare su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.