Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Brezovice kod Valjeva timetable

wednesday, 24.04.2024.
06:15 07:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:15
Valjevo, Jadar
arr. 06:21
dep. 06:21
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:39
dep. 06:39
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:45
dep. 06:45
14.8 km
Rovni
arr. 06:50
dep. 06:50
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:52
dep. 06:52
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:55
dep. 06:55
20.2 km
Kunice
arr. 06:58
dep. 06:58
21.7 km
Sovac
arr. 07:00
dep. 07:00
22.4 km
Mijaci
arr. 07:03
dep. 07:03
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 07:08
dep. 07:08
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 07:09
dep. 07:09
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 07:27
dep. 07:27
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 07:22
dep. 07:22
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 07:20
31.1 km
06:15 07:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:15
Valjevo, Jadar
arr. 06:21
dep. 06:21
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:39
dep. 06:39
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:45
dep. 06:45
14.8 km
Rovni
arr. 06:50
dep. 06:50
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:52
dep. 06:52
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:55
dep. 06:55
20.2 km
Kunice
arr. 06:58
dep. 06:58
21.7 km
Sovac
arr. 07:00
dep. 07:00
22.4 km
Mijaci
arr. 07:03
dep. 07:03
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 07:08
dep. 07:08
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 07:09
dep. 07:09
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 07:27
dep. 07:27
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 07:22
dep. 07:22
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 07:20
31.1 km
12:30 13:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Jadar
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 12:38
dep. 12:38
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 13:00
dep. 13:00
14.8 km
Rovni
arr. 13:05
dep. 13:05
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 13:07
dep. 13:07
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 13:10
dep. 13:10
20.2 km
Kunice
arr. 13:13
dep. 13:13
21.7 km
Sovac
arr. 13:15
dep. 13:15
22.4 km
Mijaci
arr. 13:18
dep. 13:18
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 13:23
dep. 13:23
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 13:24
dep. 13:24
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 13:44
dep. 13:44
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 13:42
dep. 13:42
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 13:37
dep. 13:37
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 13:35
31.1 km
12:30 13:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Jadar
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 12:38
dep. 12:38
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 13:00
dep. 13:00
14.8 km
Rovni
arr. 13:05
dep. 13:05
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 13:07
dep. 13:07
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 13:10
dep. 13:10
20.2 km
Kunice
arr. 13:13
dep. 13:13
21.7 km
Sovac
arr. 13:15
dep. 13:15
22.4 km
Mijaci
arr. 13:18
dep. 13:18
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 13:23
dep. 13:23
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 13:24
dep. 13:24
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 13:44
dep. 13:44
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 13:42
dep. 13:42
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 13:37
dep. 13:37
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 13:35
31.1 km
Valjevo - Brezovice kod Valjeva timetable
Departures on: thursday, 25.04.2024.
06:15 07:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:15
Valjevo, Jadar
arr. 06:21
dep. 06:21
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:39
dep. 06:39
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:45
dep. 06:45
14.8 km
Rovni
arr. 06:50
dep. 06:50
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:52
dep. 06:52
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:55
dep. 06:55
20.2 km
Kunice
arr. 06:58
dep. 06:58
21.7 km
Sovac
arr. 07:00
dep. 07:00
22.4 km
Mijaci
arr. 07:03
dep. 07:03
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 07:08
dep. 07:08
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 07:09
dep. 07:09
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 07:27
dep. 07:27
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 07:22
dep. 07:22
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 07:20
31.1 km
06:15 07:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:15
Valjevo, Jadar
arr. 06:21
dep. 06:21
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 06:39
dep. 06:39
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 06:45
dep. 06:45
14.8 km
Rovni
arr. 06:50
dep. 06:50
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 06:52
dep. 06:52
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 06:55
dep. 06:55
20.2 km
Kunice
arr. 06:58
dep. 06:58
21.7 km
Sovac
arr. 07:00
dep. 07:00
22.4 km
Mijaci
arr. 07:03
dep. 07:03
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 07:08
dep. 07:08
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 07:09
dep. 07:09
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 07:27
dep. 07:27
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 07:22
dep. 07:22
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 07:20
31.1 km
12:30 13:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Jadar
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 12:38
dep. 12:38
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 13:00
dep. 13:00
14.8 km
Rovni
arr. 13:05
dep. 13:05
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 13:07
dep. 13:07
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 13:10
dep. 13:10
20.2 km
Kunice
arr. 13:13
dep. 13:13
21.7 km
Sovac
arr. 13:15
dep. 13:15
22.4 km
Mijaci
arr. 13:18
dep. 13:18
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 13:23
dep. 13:23
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 13:24
dep. 13:24
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 13:44
dep. 13:44
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 13:42
dep. 13:42
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 13:37
dep. 13:37
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 13:35
31.1 km
12:30 13:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Jadar
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
Valjevo, Pivara
arr. 12:38
dep. 12:38
3.5 km
Sedlari, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Sedlari, R. kuce
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Jovanja, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Balinovic, C. kuce
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Balinovic, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Rovni, Zmajevac
arr. 13:00
dep. 13:00
14.8 km
Rovni
arr. 13:05
dep. 13:05
17.4 km
Rovni, Rakic prod.
arr. 13:07
dep. 13:07
18.4 km
Kunice, Vij. Tara
arr. 13:10
dep. 13:10
20.2 km
Kunice
arr. 13:13
dep. 13:13
21.7 km
Sovac
arr. 13:15
dep. 13:15
22.4 km
Mijaci
arr. 13:18
dep. 13:18
23.6 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 13:23
dep. 13:23
25.6 km
Pocuta (Tubravic), 1
arr. 13:24
dep. 13:24
26.1 km
Tubravic, Jer. kuce
arr. 13:44
dep. 13:44
35.2 km
Tubravic, Crkva
arr. 13:42
dep. 13:42
34.4 km
Tubravic, Cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
32.9 km
Brezovice kod Valjeva, Jabuka
arr. 13:37
dep. 13:37
32.1 km
Brezovice kod Valjeva
arr. 13:35
31.1 km

Naselja Valjevo i Brezovice kod Valjeva su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.