Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 17.11.2018.
04:35 06:09 (01:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 04:35
Popucke, ZS Iverak
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
12 km
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:07
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 05:32
dep. 05:33
66 km
arr. 05:42
dep. 05:43
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:51
dep. 05:52
87 km
arr. 06:09
103 km
05:00 06:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:24
dep. 05:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:35
dep. 06:35
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
96 km
05:30 07:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:50
dep. 05:50
12.3 km
Loznica kod Valjeva
arr. 05:53
dep. 05:53
15.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
20.1 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
26.2 km
Murgas
arr. 06:10
dep. 06:10
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 06:13
dep. 06:13
31.4 km
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Bogdanovica
arr. 06:24
dep. 06:24
37.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 06:26
dep. 06:26
40.2 km
Milorci
arr. 06:29
dep. 06:29
42.3 km
Loncanik
arr. 06:32
dep. 06:32
44.4 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
49.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
53.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
57.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
60.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
dep. 06:59
62.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
66.5 km
Umka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
72.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:27
dep. 07:27
88.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:40
93.6 km
06:00 07:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
arr. 06:24
dep. 06:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:30
dep. 07:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
96 km
06:45 08:50 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:45
Valjevo, Krušik
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Popucke
arr. 06:58
dep. 06:58
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
26.2 km
Murgas
arr. 07:21
dep. 07:21
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 07:24
dep. 07:24
31.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:36
dep. 08:36
88.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
93.6 km
06:46 08:16 (01:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 06:46
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
12 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:15
dep. 07:21
35 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
66 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:59
dep. 07:59
87 km
arr. 08:16
103 km
07:00 08:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
15 km
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:27
dep. 07:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
96 km
07:45 09:35 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:45
Popucke, Iverak
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
15 km
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
22 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
26 km
Murgas
arr. 08:18
dep. 08:18
28 km
Ub, Vučijak
arr. 08:21
dep. 08:21
30 km
arr. 08:25
dep. 08:25
33 km
Bogdanovica
arr. 08:28
dep. 08:28
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 08:30
dep. 08:30
38 km
Milorci
arr. 08:34
dep. 08:34
41 km
Loncanik
arr. 08:37
dep. 08:37
44 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
48 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
68 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
96 km
08:00 09:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
96 km
08:25 10:10 (01:45)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 08:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
90 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
98 km
09:00 10:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
15 km
arr. 09:24
dep. 09:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:27
dep. 09:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:32
dep. 09:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:45
96 km
09:06 10:42 (01:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 09:06
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
12 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
35 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:52
dep. 10:02
61 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 10:07
dep. 10:08
66 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:24
dep. 10:25
87 km
arr. 10:42
103 km
09:10 11:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:10
Valjevo, Krušik
arr. 09:16
dep. 09:16
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:20
dep. 09:20
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:22
dep. 09:22
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:23
dep. 09:23
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 09:40
dep. 09:40
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 09:42
dep. 09:42
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 09:44
dep. 09:44
26.2 km
Murgas
arr. 09:46
dep. 09:46
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 09:49
dep. 09:49
31.4 km
arr. 10:00
dep. 10:00
35 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:15
93.6 km
10:00 11:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:45
96 km
10:00 12:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
arr. 10:23
dep. 10:23
20 km
Murgas
arr. 10:33
dep. 10:33
28 km
arr. 10:40
dep. 10:40
33 km
Bogdanovica
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Milorci
arr. 10:49
dep. 10:49
41 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
48 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
65 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
96 km
11:15 13:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:50
dep. 12:50
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
96 km
12:00 13:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:30
dep. 13:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:45
96 km
12:14 14:02 (01:48)
Gradac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Gradac
dep. 12:14
Valjevo, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
21 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:41
dep. 12:41
24 km
Slovac, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
30 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
44 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:06
53 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
61 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:28
dep. 13:28
78 km
arr. 13:37
dep. 13:37
86 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:45
dep. 13:45
96 km
arr. 14:02
112 km
12:30 14:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
22 km
Bajevac, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:06
dep. 13:06
26 km
Murgas
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Ub, Vučijak
arr. 13:12
dep. 13:12
30 km
arr. 13:20
dep. 13:20
33 km
Bogdanovica
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:26
dep. 13:26
38 km
Milorci
arr. 13:30
dep. 13:30
41 km
Loncanik
arr. 13:33
dep. 13:33
44 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
48 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
68 km
Umka, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
96 km
13:30 15:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Stepanje
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Bajevac, I
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Bajevac, II
arr. 14:07
dep. 14:07
26 km
Murgas
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Ub, Vučijak
arr. 14:12
dep. 14:12
30 km
arr. 14:15
dep. 14:15
33 km
Bogdanovica
arr. 14:18
dep. 14:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Milorci
arr. 14:23
dep. 14:23
41 km
Loncanik
arr. 14:26
dep. 14:26
44 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
48 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
68 km
Umka, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:18
dep. 15:18
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
96 km
14:15 16:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:50
dep. 15:50
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
96 km
14:30 16:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Stepanje
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Bajevac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Bajevac, II
arr. 15:07
dep. 15:07
26 km
Murgas
arr. 15:10
dep. 15:10
28 km
Ub, Vučijak
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Bogdanovica
arr. 15:18
dep. 15:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 15:20
dep. 15:20
38 km
Milorci
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Loncanik
arr. 15:26
dep. 15:26
44 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
68 km
Umka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:18
dep. 16:18
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
96 km
15:28 17:30 (02:02)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
arr. 16:05
dep. 16:05
-36 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
-36 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
32 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
92 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
100 km
16:50 18:50 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Valjevo, Most
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
15 km
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Stepanje
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Bajevac, I
arr. 17:24
dep. 17:24
24 km
Bajevac, II
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Murgas
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Ub, Vučijak
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Bogdanovica
arr. 17:38
dep. 17:38
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:40
dep. 17:40
38 km
Milorci
arr. 17:43
dep. 17:43
41 km
Loncanik
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Piroman, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
48 km
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Umka, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
96 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
35 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
96 km
17:07 18:47 (01:40)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 17:07
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
52 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
61 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:14
dep. 18:14
69 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 18:30
dep. 18:30
87 km
arr. 18:47
103 km
17:31 19:45 (02:14)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
arr. 18:20
dep. 18:20
-36 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
-36 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
32 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
92 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
100 km
18:00 19:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
12 km
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Murgas
arr. 18:31
dep. 18:31
28 km
arr. 18:37
dep. 18:37
33 km
Bogdanovica
arr. 18:40
dep. 18:40
36 km
Milorci
arr. 18:46
dep. 18:46
41 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
48 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
65 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
96 km
18:24 19:48 (01:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:24
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
35 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
93 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 19:48
103 km
19:00 20:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
28 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
96 km
19:59 21:21 (01:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 19:59
Lajkovac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
35 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:47
dep. 20:47
66 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:03
dep. 21:04
87 km
arr. 21:21
103 km
20:00 22:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
arr. 20:23
dep. 20:23
20 km
Stepanje
arr. 20:26
dep. 20:26
22 km
Bajevac, I
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Bajevac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Murgas
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Ub, Vučijak
arr. 20:36
dep. 20:36
30 km
arr. 20:40
dep. 20:40
33 km
Bogdanovica
arr. 20:43
dep. 20:43
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 20:45
dep. 20:45
38 km
Milorci
arr. 20:49
dep. 20:49
41 km
Loncanik
arr. 20:52
dep. 20:52
44 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
48 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:25
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
68 km
Umka, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:05
dep. 22:05
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
96 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
05:04 06:29 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:04
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
dep. 05:34
35 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:19
dep. 06:20
93 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:29
103 km

Naselja Valjevo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 22min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.