Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:00 06:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:24
dep. 05:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:35
dep. 06:35
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
96 km
05:30 07:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:50
dep. 05:50
12.3 km
Loznica kod Valjeva
arr. 05:53
dep. 05:53
15.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
20.1 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
26.2 km
Murgas
arr. 06:10
dep. 06:10
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 06:13
dep. 06:13
31.4 km
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Bogdanovica
arr. 06:24
dep. 06:24
37.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 06:26
dep. 06:26
40.2 km
Milorci
arr. 06:29
dep. 06:29
42.3 km
Loncanik
arr. 06:32
dep. 06:32
44.4 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
49.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
53.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
57.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
60.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
dep. 06:59
62.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
66.5 km
Umka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
72.2 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:27
dep. 07:27
88.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:40
93.6 km
05:35 07:00 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:35
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:45
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 05:48
dep. 05:48
15 km
Slovac, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:52
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:09
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:28
dep. 06:28
66 km
arr. 06:36
dep. 06:37
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:45
dep. 06:46
87 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:52
dep. 06:53
93 km
arr. 07:00
103 km
06:00 07:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
arr. 06:24
dep. 06:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:30
dep. 07:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
96 km
06:45 08:50 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:45
Valjevo, Krušik
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Popucke
arr. 06:58
dep. 06:58
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
26.2 km
Murgas
arr. 07:21
dep. 07:21
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 07:24
dep. 07:24
31.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:36
dep. 08:36
88.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
93.6 km
06:47 08:00 (01:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 06:47
Lajkovac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:12
35 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:52
dep. 07:53
93 km
arr. 08:00
103 km
07:00 08:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
15 km
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:27
dep. 07:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
96 km
07:15 09:35 (02:20)
Kazneno popravni dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kazneno popravni dom
dep. 07:15
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
4.4 km
Popucke, Iverak
arr. 07:46
dep. 07:46
10.4 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:59
dep. 07:59
16.4 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
19.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
-69.6 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
26.4 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
28.4 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
30.4 km
Murgas
arr. 08:18
dep. 08:18
32.4 km
Ub, Vučijak
arr. 08:21
dep. 08:21
34.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
37.4 km
Bogdanovica
arr. 08:28
dep. 08:28
40.4 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 08:30
dep. 08:30
42.4 km
Milorci
arr. 08:34
dep. 08:34
45.4 km
Loncanik
arr. 08:37
dep. 08:37
48.4 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
52.4 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
57.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
60.4 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
64.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
69.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
72.4 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
78.4 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
95.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
100.4 km
08:00 09:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
96 km
08:25 10:10 (01:45)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 08:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
90 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
98 km
08:42 10:11 (01:29)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 08:42
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
15 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
52 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:34
61 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:39
dep. 09:39
66 km
arr. 09:48
dep. 09:48
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:56
dep. 09:57
87 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:03
dep. 10:04
93 km
arr. 10:11
103 km
09:00 10:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
15 km
arr. 09:24
dep. 09:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:27
dep. 09:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:32
dep. 09:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:45
96 km
09:10 11:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:10
Valjevo, Krušik
arr. 09:16
dep. 09:16
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:20
dep. 09:20
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:22
dep. 09:22
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:23
dep. 09:23
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 09:40
dep. 09:40
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 09:42
dep. 09:42
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 09:44
dep. 09:44
26.2 km
Murgas
arr. 09:46
dep. 09:46
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 09:49
dep. 09:49
31.4 km
arr. 10:00
dep. 10:00
35 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:15
93.6 km
10:00 11:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:45
96 km
10:00 12:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
arr. 10:23
dep. 10:23
20 km
Murgas
arr. 10:33
dep. 10:33
28 km
arr. 10:40
dep. 10:40
33 km
Bogdanovica
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Milorci
arr. 10:49
dep. 10:49
41 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
48 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
65 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
96 km
11:15 13:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:50
dep. 12:50
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
96 km
11:55 13:20 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 11:55
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
66 km
arr. 12:56
dep. 12:57
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:05
dep. 13:06
87 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
93 km
arr. 13:20
103 km
12:00 13:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
23 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:30
dep. 13:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:45
96 km
12:30 14:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
22 km
Bajevac, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:06
dep. 13:06
26 km
Murgas
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Ub, Vučijak
arr. 13:12
dep. 13:12
30 km
arr. 13:20
dep. 13:20
33 km
Bogdanovica
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:26
dep. 13:26
38 km
Milorci
arr. 13:30
dep. 13:30
41 km
Loncanik
arr. 13:33
dep. 13:33
44 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
48 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
68 km
Umka, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
96 km
13:15 15:12 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
Valjevo, Krušik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:27
dep. 13:27
5.5 km
Popucke, Iverak
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Divci kod Valjeva, S. kuće
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Loznica kod Valjeva
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
arr. 13:54
dep. 13:54
0 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:59
dep. 13:59
0 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
24 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 14:02
dep. 14:02
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:58
dep. 14:58
84.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:12
93.2 km
13:30 15:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Stepanje
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Bajevac, I
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Bajevac, II
arr. 14:07
dep. 14:07
26 km
Murgas
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Ub, Vučijak
arr. 14:12
dep. 14:12
30 km
arr. 14:15
dep. 14:15
33 km
Bogdanovica
arr. 14:18
dep. 14:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Milorci
arr. 14:23
dep. 14:23
41 km
Loncanik
arr. 14:26
dep. 14:26
44 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
48 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
68 km
Umka, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:18
dep. 15:18
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
96 km
14:15 16:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:50
dep. 15:50
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
96 km
14:30 16:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Stepanje
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Bajevac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Bajevac, II
arr. 15:07
dep. 15:07
26 km
Murgas
arr. 15:10
dep. 15:10
28 km
Ub, Vučijak
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Bogdanovica
arr. 15:18
dep. 15:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 15:20
dep. 15:20
38 km
Milorci
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Loncanik
arr. 15:26
dep. 15:26
44 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
68 km
Umka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:18
dep. 16:18
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
96 km
15:00 16:31 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 15:00
Popucke, ZS Iverak
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:09
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Slovac, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:16
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:22
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
52 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:53
61 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:58
dep. 15:58
66 km
arr. 16:07
dep. 16:08
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 16:16
dep. 16:17
87 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
93 km
arr. 16:31
103 km
15:28 17:30 (02:02)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
27 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
32 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
92 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
100 km
16:00 18:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Valjevo, Krušik
arr. 16:06
dep. 16:06
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:10
dep. 16:10
3.6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:11
dep. 16:11
4.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:12
dep. 16:12
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:13
dep. 16:13
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 16:16
dep. 16:16
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 16:31
dep. 16:31
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 16:33
dep. 16:33
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 16:35
dep. 16:35
26.2 km
Murgas
arr. 16:37
dep. 16:37
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 16:40
dep. 16:40
31.4 km
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Bogdanovica
arr. 16:54
dep. 16:54
37.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 16:56
dep. 16:56
40.2 km
Milorci
arr. 16:58
dep. 16:58
42.3 km
Loncanik
arr. 17:00
dep. 17:00
44.4 km
Piroman, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
46.9 km
Stubline, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
49.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:09
dep. 17:09
53.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:13
dep. 17:13
57.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:21
dep. 17:21
61.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:31
dep. 17:31
66.9 km
Umka, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
72.6 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:53
dep. 17:53
88.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:05
93.8 km
16:46 18:14 (01:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 16:46
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:22
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
52 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:38
61 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:43
dep. 17:43
66 km
arr. 17:51
dep. 17:51
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:59
dep. 18:00
87 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:06
dep. 18:07
93 km
arr. 18:14
103 km
16:50 18:50 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Valjevo, Most
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
15 km
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Stepanje
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Bajevac, I
arr. 17:24
dep. 17:24
24 km
Bajevac, II
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Murgas
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Ub, Vučijak
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Bogdanovica
arr. 17:38
dep. 17:38
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:40
dep. 17:40
38 km
Milorci
arr. 17:43
dep. 17:43
41 km
Loncanik
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Piroman, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
48 km
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Umka, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
96 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
35 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
96 km
17:31 19:45 (02:14)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
arr. 18:20
dep. 18:20
-36 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
-36 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
32 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
92 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
100 km
18:00 19:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
12 km
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Murgas
arr. 18:31
dep. 18:31
28 km
arr. 18:37
dep. 18:37
33 km
Bogdanovica
arr. 18:40
dep. 18:40
36 km
Milorci
arr. 18:46
dep. 18:46
41 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
48 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
65 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
96 km
18:49 20:05 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:49
Lajkovac, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
35 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:58
93 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 20:05
103 km
19:00 20:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
28 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
96 km
20:00 22:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
arr. 20:23
dep. 20:23
20 km
Stepanje
arr. 20:26
dep. 20:26
22 km
Bajevac, I
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Bajevac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Murgas
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Ub, Vučijak
arr. 20:36
dep. 20:36
30 km
arr. 20:40
dep. 20:40
33 km
Bogdanovica
arr. 20:43
dep. 20:43
36 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 20:45
dep. 20:45
38 km
Milorci
arr. 20:49
dep. 20:49
41 km
Loncanik
arr. 20:52
dep. 20:52
44 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
48 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:25
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
68 km
Umka, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
74 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:05
dep. 22:05
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
96 km
20:28 21:55 (01:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 20:28
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:32
dep. 20:32
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:41
dep. 20:41
15 km
Slovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:20
dep. 21:20
66 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:40
dep. 21:41
87 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:47
dep. 21:48
93 km
arr. 21:55
103 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
05:00 06:15 (01:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:00
Lajkovac, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:20
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:27
35 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:07
dep. 06:08
93 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:15
103 km

Naselja Valjevo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.