Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:00 06:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:24
dep. 05:24
23 km
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:35
dep. 06:35
88 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
96 km
05:30 07:40 (02:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
12.3 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
15.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
20.1 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
26.2 km
Murgas, Magacin
arr. 06:10
dep. 06:10
28.6 km
Ub, Vucijak
arr. 06:13
dep. 06:13
31.4 km
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
37.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
40.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:29
dep. 06:29
42.3 km
Loncanik, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
44.4 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
49.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
53.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
57.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
60.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
dep. 06:59
62.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
66.5 km
Umka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
72.2 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:27
dep. 07:27
88.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:40
93.6 km
05:50 07:19 (01:29)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:50
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 06:03
dep. 06:03
15 km
Slovac, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 06:13
dep. 06:14
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:27
44 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:05
dep. 07:06
87 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:11
dep. 07:12
93 km
arr. 07:19
103 km
06:00 07:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
arr. 06:24
dep. 06:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:30
dep. 07:30
88 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
96 km
06:43 07:58 (01:15)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 06:43
Lajkovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
35 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:45
dep. 07:45
87 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:50
dep. 07:51
93 km
arr. 07:58
103 km
06:45 08:50 (02:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:45
Valjevo, Krušik
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:58
dep. 06:58
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
26.2 km
Murgas, Magacin
arr. 07:21
dep. 07:21
28.6 km
Ub, Vucijak
arr. 07:24
dep. 07:24
31.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
35 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:36
dep. 08:36
88.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:50
93.6 km
07:15 09:35 (02:20)
Kazneno popravni domBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
4.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
16.4 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
19.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
24.4 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
26.4 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
28.4 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
30.4 km
Murgas, Magacin
arr. 08:18
dep. 08:18
32.4 km
Ub, Vucijak
arr. 08:21
dep. 08:21
34.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
37.4 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
40.4 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
42.4 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:34
dep. 08:34
45.4 km
Loncanik, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
48.4 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
52.4 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
57.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
60.4 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
64.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
69.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
72.4 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
78.4 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
95.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:35
100.4 km
08:00 09:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
arr. 08:26
dep. 08:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
88 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
96 km
08:25 10:10 (01:45)
JadarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 08:25
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
90 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:10
98 km
08:41 10:12 (01:31)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 08:41
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
15 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:40
dep. 09:40
66 km
arr. 09:48
dep. 09:49
77 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 09:57
dep. 09:59
87 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:04
dep. 10:05
93 km
arr. 10:12
103 km
09:00 10:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
15 km
arr. 09:24
dep. 09:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:27
dep. 09:27
23 km
arr. 09:29
dep. 09:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:32
dep. 09:32
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
88 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:45
96 km
09:10 11:15 (02:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:10
Valjevo, Krušik
arr. 09:16
dep. 09:16
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:20
dep. 09:20
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:22
dep. 09:22
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:23
dep. 09:23
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 09:40
dep. 09:40
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 09:42
dep. 09:42
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 09:44
dep. 09:44
26.2 km
Murgas, Magacin
arr. 09:46
dep. 09:46
28.6 km
Ub, Vucijak
arr. 09:49
dep. 09:49
31.4 km
arr. 10:00
dep. 10:00
35 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:15
93.6 km
10:00 11:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
23 km
arr. 10:26
dep. 10:26
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
88 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:45
96 km
10:00 12:00 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
arr. 10:23
dep. 10:23
20 km
Murgas, Magacin
arr. 10:33
dep. 10:33
28 km
arr. 10:40
dep. 10:40
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:49
dep. 10:49
41 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
48 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
65 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
74 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
91 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:00
96 km
11:54 13:18 (01:24)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 11:54
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:23
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
66 km
arr. 12:55
dep. 12:56
77 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 13:04
dep. 13:05
87 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:10
dep. 13:11
93 km
arr. 13:18
103 km
12:00 13:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
23 km
arr. 12:29
dep. 12:29
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:30
dep. 13:30
88 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:45
96 km
12:30 14:30 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
22 km
Bajevac, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:06
dep. 13:06
26 km
Murgas, Magacin
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Ub, Vucijak
arr. 13:12
dep. 13:12
30 km
arr. 13:20
dep. 13:20
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:30
dep. 13:30
41 km
Loncanik, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
44 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
48 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
68 km
Umka, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
74 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
91 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:30
96 km
13:15 15:12 (01:57)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
Valjevo, Krušik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:27
dep. 13:27
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Divci kod Valjeva, S. kuće
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
arr. 13:54
dep. 13:54
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:59
dep. 13:59
23 km
arr. 14:02
dep. 14:02
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:58
dep. 14:58
84.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:12
93.2 km
13:30 15:30 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Stepanje
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Bajevac, I
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Bajevac, II
arr. 14:07
dep. 14:07
26 km
Murgas, Magacin
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Ub, Vucijak
arr. 14:12
dep. 14:12
30 km
arr. 14:15
dep. 14:15
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:23
dep. 14:23
41 km
Loncanik, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
44 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
48 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
68 km
Umka, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
74 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:18
dep. 15:18
91 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
96 km
14:15 16:00 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:50
dep. 15:50
88 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:00
96 km
14:30 16:30 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Stepanje
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Bajevac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Bajevac, II
arr. 15:07
dep. 15:07
26 km
Murgas, Magacin
arr. 15:10
dep. 15:10
28 km
Ub, Vucijak
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Loncanik, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
44 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
68 km
Umka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
74 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:18
dep. 16:18
91 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:30
96 km
15:15 16:44 (01:29)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 15:15
Popucke, ZS Iverak
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 15:29
dep. 15:29
15 km
Slovac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:58
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:13
dep. 16:13
66 km
arr. 16:21
dep. 16:22
77 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 16:30
dep. 16:31
87 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:36
dep. 16:37
93 km
arr. 16:44
103 km
15:28 17:30 (02:02)
Raskrsnica BelegBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
30 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
53 km
arr. 16:11
dep. 16:11
55 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
118 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:30
126 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
35 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
96 km
17:21 18:51 (01:30)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 17:21
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:26
dep. 17:26
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Slovac, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:39
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:20
dep. 18:20
66 km
arr. 18:28
dep. 18:29
77 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 18:37
dep. 18:38
87 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:43
dep. 18:44
93 km
arr. 18:51
103 km
17:31 19:45 (02:14)
Raskrsnica BelegBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
arr. 18:20
dep. 18:20
24 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
27 km
arr. 18:26
dep. 18:26
29 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
32 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:45
100 km
18:00 19:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
12 km
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Murgas, Magacin
arr. 18:31
dep. 18:31
28 km
arr. 18:37
dep. 18:37
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
36 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:46
dep. 18:46
41 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
48 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
65 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
74 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
91 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:45
96 km
19:00 20:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
28 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
96 km
20:00 22:15 (02:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
arr. 20:23
dep. 20:23
20 km
Stepanje
arr. 20:26
dep. 20:26
22 km
Bajevac, I
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Bajevac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Murgas, Magacin
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Ub, Vucijak
arr. 20:36
dep. 20:36
30 km
arr. 20:40
dep. 20:40
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 20:49
dep. 20:49
41 km
Loncanik, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
44 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
48 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:25
65 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
68 km
Umka, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
74 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:05
dep. 22:05
91 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:15
96 km
20:04 21:33 (01:29)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 20:04
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:17
dep. 20:17
15 km
Slovac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
21 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
28 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:38
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
44 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
52 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:03
dep. 21:03
66 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 21:19
dep. 21:20
87 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:25
dep. 21:26
93 km
arr. 21:33
103 km

Naselja Valjevo i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:04 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Valjevo - Belgrade (Beograd) iznosi od 6,97 EUR do 6,97 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.