Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Belic timetable

thursday, 22.02.2024.
06:00 06:25 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 06:00
Valjevo, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 06:03
dep. 06:03
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 06:06
dep. 06:06
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 06:09
dep. 06:09
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 06:10
dep. 06:10
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
arr. 06:15
dep. 06:15
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:16
dep. 06:16
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:17
dep. 06:17
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 06:18
dep. 06:18
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 06:19
dep. 06:19
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 06:21
dep. 06:21
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Deguric, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
9.1 km
Deguric
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Belic
arr. 06:25
9.7 km
06:00 06:25 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 06:00
Valjevo, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 06:03
dep. 06:03
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 06:06
dep. 06:06
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 06:09
dep. 06:09
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 06:10
dep. 06:10
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
arr. 06:15
dep. 06:15
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:16
dep. 06:16
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:17
dep. 06:17
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 06:18
dep. 06:18
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 06:19
dep. 06:19
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 06:21
dep. 06:21
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Deguric, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
9.1 km
Deguric
arr. 06:24
dep. 06:24
9.5 km
Belic
arr. 06:25
9.7 km
07:00 07:25 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 07:00
Valjevo, Fontana
arr. 07:01
dep. 07:01
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 07:04
dep. 07:04
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 07:06
dep. 07:06
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 07:09
dep. 07:09
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 07:10
dep. 07:10
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 07:11
dep. 07:11
4.6 km
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:14
dep. 07:14
5.3 km
arr. 07:15
dep. 07:15
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:16
dep. 07:16
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 07:17
dep. 07:17
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 07:18
dep. 07:18
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 07:19
dep. 07:19
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 07:20
dep. 07:20
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 07:21
dep. 07:21
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 07:22
dep. 07:22
8.6 km
Deguric, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
9.1 km
Deguric
arr. 07:24
dep. 07:24
9.5 km
Belic
arr. 07:25
9.7 km
07:00 07:25 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 07:00
Valjevo, Fontana
arr. 07:01
dep. 07:01
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 07:04
dep. 07:04
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 07:06
dep. 07:06
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 07:09
dep. 07:09
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 07:10
dep. 07:10
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 07:11
dep. 07:11
4.6 km
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:14
dep. 07:14
5.3 km
arr. 07:15
dep. 07:15
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:16
dep. 07:16
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 07:17
dep. 07:17
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 07:18
dep. 07:18
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 07:19
dep. 07:19
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 07:20
dep. 07:20
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 07:21
dep. 07:21
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 07:22
dep. 07:22
8.6 km
Deguric, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
9.1 km
Deguric
arr. 07:24
dep. 07:24
9.5 km
Belic
arr. 07:25
9.7 km
09:30 09:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 09:30
Valjevo, Fontana
arr. 09:31
dep. 09:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 09:33
dep. 09:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 09:34
dep. 09:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 09:35
dep. 09:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 09:36
dep. 09:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 09:37
dep. 09:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 09:38
dep. 09:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 09:39
dep. 09:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 09:40
dep. 09:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 09:41
dep. 09:41
4.6 km
arr. 09:43
dep. 09:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 09:44
dep. 09:44
5.3 km
arr. 09:45
dep. 09:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 09:46
dep. 09:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 09:47
dep. 09:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 09:48
dep. 09:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 09:49
dep. 09:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 09:51
dep. 09:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 09:52
dep. 09:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
9.1 km
Deguric
arr. 09:54
dep. 09:54
9.5 km
Belic
arr. 09:55
9.7 km
09:30 09:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 09:30
Valjevo, Fontana
arr. 09:31
dep. 09:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 09:33
dep. 09:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 09:34
dep. 09:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 09:35
dep. 09:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 09:36
dep. 09:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 09:37
dep. 09:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 09:38
dep. 09:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 09:39
dep. 09:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 09:40
dep. 09:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 09:41
dep. 09:41
4.6 km
arr. 09:43
dep. 09:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 09:44
dep. 09:44
5.3 km
arr. 09:45
dep. 09:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 09:46
dep. 09:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 09:47
dep. 09:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 09:48
dep. 09:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 09:49
dep. 09:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 09:51
dep. 09:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 09:52
dep. 09:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
9.1 km
Deguric
arr. 09:54
dep. 09:54
9.5 km
Belic
arr. 09:55
9.7 km
10:30 10:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 10:30
Valjevo, Fontana
arr. 10:31
dep. 10:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 10:32
dep. 10:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 10:33
dep. 10:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 10:34
dep. 10:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 10:35
dep. 10:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 10:36
dep. 10:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 10:37
dep. 10:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 10:38
dep. 10:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 10:39
dep. 10:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 10:40
dep. 10:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 10:41
dep. 10:41
4.6 km
arr. 10:43
dep. 10:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 10:44
dep. 10:44
5.3 km
arr. 10:45
dep. 10:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 10:46
dep. 10:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 10:47
dep. 10:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 10:48
dep. 10:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 10:49
dep. 10:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 10:50
dep. 10:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 10:51
dep. 10:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 10:52
dep. 10:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 10:53
dep. 10:53
9.1 km
Deguric
arr. 10:54
dep. 10:54
9.5 km
Belic
arr. 10:55
9.7 km
10:30 10:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 10:30
Valjevo, Fontana
arr. 10:31
dep. 10:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 10:32
dep. 10:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 10:33
dep. 10:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 10:34
dep. 10:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 10:35
dep. 10:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 10:36
dep. 10:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 10:37
dep. 10:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 10:38
dep. 10:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 10:39
dep. 10:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 10:40
dep. 10:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 10:41
dep. 10:41
4.6 km
arr. 10:43
dep. 10:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 10:44
dep. 10:44
5.3 km
arr. 10:45
dep. 10:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 10:46
dep. 10:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 10:47
dep. 10:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 10:48
dep. 10:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 10:49
dep. 10:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 10:50
dep. 10:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 10:51
dep. 10:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 10:52
dep. 10:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 10:53
dep. 10:53
9.1 km
Deguric
arr. 10:54
dep. 10:54
9.5 km
Belic
arr. 10:55
9.7 km
11:30 11:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 11:30
Valjevo, Fontana
arr. 11:31
dep. 11:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 11:33
dep. 11:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 11:34
dep. 11:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 11:35
dep. 11:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 11:36
dep. 11:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 11:37
dep. 11:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 11:38
dep. 11:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 11:39
dep. 11:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 11:40
dep. 11:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 11:41
dep. 11:41
4.6 km
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:44
dep. 11:44
5.3 km
arr. 11:45
dep. 11:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:46
dep. 11:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 11:47
dep. 11:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 11:48
dep. 11:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 11:49
dep. 11:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 11:50
dep. 11:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 11:51
dep. 11:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 11:52
dep. 11:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
9.1 km
Deguric
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Belic
arr. 11:55
9.7 km
11:30 11:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 11:30
Valjevo, Fontana
arr. 11:31
dep. 11:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 11:33
dep. 11:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 11:34
dep. 11:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 11:35
dep. 11:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 11:36
dep. 11:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 11:37
dep. 11:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 11:38
dep. 11:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 11:39
dep. 11:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 11:40
dep. 11:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 11:41
dep. 11:41
4.6 km
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:44
dep. 11:44
5.3 km
arr. 11:45
dep. 11:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:46
dep. 11:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 11:47
dep. 11:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 11:48
dep. 11:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 11:49
dep. 11:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 11:50
dep. 11:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 11:51
dep. 11:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 11:52
dep. 11:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
9.1 km
Deguric
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Belic
arr. 11:55
9.7 km
12:30 12:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 12:30
Valjevo, Fontana
arr. 12:31
dep. 12:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 12:33
dep. 12:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 12:34
dep. 12:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 12:36
dep. 12:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 12:37
dep. 12:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 12:38
dep. 12:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 12:39
dep. 12:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 12:40
dep. 12:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 12:41
dep. 12:41
4.6 km
arr. 12:43
dep. 12:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:44
dep. 12:44
5.3 km
arr. 12:45
dep. 12:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:46
dep. 12:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 12:47
dep. 12:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 12:48
dep. 12:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 12:49
dep. 12:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 12:50
dep. 12:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 12:51
dep. 12:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 12:52
dep. 12:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
9.1 km
Deguric
arr. 12:54
dep. 12:54
9.5 km
Belic
arr. 12:55
9.7 km
12:30 12:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 12:30
Valjevo, Fontana
arr. 12:31
dep. 12:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 12:33
dep. 12:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 12:34
dep. 12:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 12:36
dep. 12:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 12:37
dep. 12:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 12:38
dep. 12:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 12:39
dep. 12:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 12:40
dep. 12:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 12:41
dep. 12:41
4.6 km
arr. 12:43
dep. 12:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:44
dep. 12:44
5.3 km
arr. 12:45
dep. 12:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:46
dep. 12:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 12:47
dep. 12:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 12:48
dep. 12:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 12:49
dep. 12:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 12:50
dep. 12:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 12:51
dep. 12:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 12:52
dep. 12:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
9.1 km
Deguric
arr. 12:54
dep. 12:54
9.5 km
Belic
arr. 12:55
9.7 km
14:25 14:50 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 14:25
Valjevo, Fontana
arr. 14:26
dep. 14:26
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 14:27
dep. 14:27
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 14:28
dep. 14:28
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 14:29
dep. 14:29
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 14:30
dep. 14:30
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 14:31
dep. 14:31
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 14:32
dep. 14:32
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 14:33
dep. 14:33
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 14:34
dep. 14:34
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 14:35
dep. 14:35
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 14:36
dep. 14:36
4.6 km
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:39
dep. 14:39
5.3 km
arr. 14:40
dep. 14:40
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 14:41
dep. 14:41
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:42
dep. 14:42
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 14:43
dep. 14:43
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 14:44
dep. 14:44
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 14:46
dep. 14:46
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 14:47
dep. 14:47
8.6 km
Deguric, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
9.1 km
Deguric
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Belic
arr. 14:50
9.7 km
14:25 14:50 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 14:25
Valjevo, Fontana
arr. 14:26
dep. 14:26
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 14:27
dep. 14:27
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 14:28
dep. 14:28
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 14:29
dep. 14:29
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 14:30
dep. 14:30
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 14:31
dep. 14:31
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 14:32
dep. 14:32
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 14:33
dep. 14:33
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 14:34
dep. 14:34
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 14:35
dep. 14:35
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 14:36
dep. 14:36
4.6 km
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:39
dep. 14:39
5.3 km
arr. 14:40
dep. 14:40
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 14:41
dep. 14:41
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:42
dep. 14:42
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 14:43
dep. 14:43
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 14:44
dep. 14:44
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 14:46
dep. 14:46
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 14:47
dep. 14:47
8.6 km
Deguric, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
9.1 km
Deguric
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Belic
arr. 14:50
9.7 km
15:30 15:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 15:30
Valjevo, Fontana
arr. 15:31
dep. 15:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 15:33
dep. 15:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 15:34
dep. 15:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 15:35
dep. 15:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 15:37
dep. 15:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 15:38
dep. 15:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 15:39
dep. 15:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 15:40
dep. 15:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:44
dep. 15:44
5.3 km
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:46
dep. 15:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 15:47
dep. 15:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 15:48
dep. 15:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 15:49
dep. 15:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 15:50
dep. 15:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 15:51
dep. 15:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 15:52
dep. 15:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
9.1 km
Deguric
arr. 15:54
dep. 15:54
9.5 km
Belic
arr. 15:55
9.7 km
15:30 15:55 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 15:30
Valjevo, Fontana
arr. 15:31
dep. 15:31
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 15:33
dep. 15:33
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 15:34
dep. 15:34
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 15:35
dep. 15:35
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 15:37
dep. 15:37
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 15:38
dep. 15:38
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 15:39
dep. 15:39
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 15:40
dep. 15:40
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:44
dep. 15:44
5.3 km
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:46
dep. 15:46
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 15:47
dep. 15:47
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 15:48
dep. 15:48
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 15:49
dep. 15:49
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 15:50
dep. 15:50
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 15:51
dep. 15:51
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 15:52
dep. 15:52
8.6 km
Deguric, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
9.1 km
Deguric
arr. 15:54
dep. 15:54
9.5 km
Belic
arr. 15:55
9.7 km
17:15 17:40 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 17:15
Valjevo, Fontana
arr. 17:16
dep. 17:16
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 17:17
dep. 17:17
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 17:18
dep. 17:18
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 17:19
dep. 17:19
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 17:22
dep. 17:22
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 17:23
dep. 17:23
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 17:24
dep. 17:24
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 17:25
dep. 17:25
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 17:26
dep. 17:26
4.6 km
arr. 17:28
dep. 17:28
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 17:29
dep. 17:29
5.3 km
arr. 17:30
dep. 17:30
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 17:31
dep. 17:31
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 17:32
dep. 17:32
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 17:33
dep. 17:33
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 17:34
dep. 17:34
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 17:35
dep. 17:35
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 17:36
dep. 17:36
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 17:37
dep. 17:37
8.6 km
Deguric, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
9.1 km
Deguric
arr. 17:39
dep. 17:39
9.5 km
Belic
arr. 17:40
9.7 km
17:15 17:40 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 17:15
Valjevo, Fontana
arr. 17:16
dep. 17:16
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 17:17
dep. 17:17
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 17:18
dep. 17:18
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 17:19
dep. 17:19
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 17:22
dep. 17:22
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 17:23
dep. 17:23
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 17:24
dep. 17:24
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 17:25
dep. 17:25
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 17:26
dep. 17:26
4.6 km
arr. 17:28
dep. 17:28
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 17:29
dep. 17:29
5.3 km
arr. 17:30
dep. 17:30
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 17:31
dep. 17:31
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 17:32
dep. 17:32
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 17:33
dep. 17:33
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 17:34
dep. 17:34
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 17:35
dep. 17:35
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 17:36
dep. 17:36
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 17:37
dep. 17:37
8.6 km
Deguric, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
9.1 km
Deguric
arr. 17:39
dep. 17:39
9.5 km
Belic
arr. 17:40
9.7 km
18:15 18:40 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 18:15
Valjevo, Fontana
arr. 18:16
dep. 18:16
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 18:17
dep. 18:17
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 18:18
dep. 18:18
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 18:19
dep. 18:19
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 18:20
dep. 18:20
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 18:21
dep. 18:21
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 18:22
dep. 18:22
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 18:23
dep. 18:23
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 18:24
dep. 18:24
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 18:25
dep. 18:25
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 18:26
dep. 18:26
4.6 km
arr. 18:28
dep. 18:28
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:29
dep. 18:29
5.3 km
arr. 18:30
dep. 18:30
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:31
dep. 18:31
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 18:32
dep. 18:32
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 18:33
dep. 18:33
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 18:34
dep. 18:34
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 18:35
dep. 18:35
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 18:36
dep. 18:36
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 18:37
dep. 18:37
8.6 km
Deguric, 1
arr. 18:38
dep. 18:38
9.1 km
Deguric
arr. 18:39
dep. 18:39
9.5 km
Belic
arr. 18:40
9.7 km
18:15 18:40 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 18:15
Valjevo, Fontana
arr. 18:16
dep. 18:16
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 18:17
dep. 18:17
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 18:18
dep. 18:18
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 18:19
dep. 18:19
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 18:20
dep. 18:20
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 18:21
dep. 18:21
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 18:22
dep. 18:22
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 18:23
dep. 18:23
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 18:24
dep. 18:24
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 18:25
dep. 18:25
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 18:26
dep. 18:26
4.6 km
arr. 18:28
dep. 18:28
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:29
dep. 18:29
5.3 km
arr. 18:30
dep. 18:30
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:31
dep. 18:31
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 18:32
dep. 18:32
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 18:33
dep. 18:33
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 18:34
dep. 18:34
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 18:35
dep. 18:35
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 18:36
dep. 18:36
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 18:37
dep. 18:37
8.6 km
Deguric, 1
arr. 18:38
dep. 18:38
9.1 km
Deguric
arr. 18:39
dep. 18:39
9.5 km
Belic
arr. 18:40
9.7 km
19:45 20:10 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 19:45
Valjevo, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 19:48
dep. 19:48
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 19:49
dep. 19:49
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 19:50
dep. 19:50
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 19:51
dep. 19:51
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 19:52
dep. 19:52
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 19:53
dep. 19:53
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 19:54
dep. 19:54
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 19:55
dep. 19:55
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 19:56
dep. 19:56
4.6 km
arr. 19:58
dep. 19:58
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:59
dep. 19:59
5.3 km
arr. 20:00
dep. 20:00
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:01
dep. 20:01
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 20:02
dep. 20:02
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 20:03
dep. 20:03
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 20:04
dep. 20:04
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 20:05
dep. 20:05
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 20:06
dep. 20:06
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 20:07
dep. 20:07
8.6 km
Deguric, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
9.1 km
Deguric
arr. 20:09
dep. 20:09
9.5 km
Belic
arr. 20:10
9.7 km
19:45 20:10 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 19:45
Valjevo, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
0.3 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 19:47
dep. 19:47
0.8 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 19:48
dep. 19:48
1.6 km
Valjevo, Peti puk
arr. 19:49
dep. 19:49
2.1 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 19:50
dep. 19:50
2.5 km
Valjevo, Transformator
arr. 19:51
dep. 19:51
2.8 km
Valjevo, Park
arr. 19:52
dep. 19:52
3.1 km
Valjevo, Trznica
arr. 19:53
dep. 19:53
3.5 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 19:54
dep. 19:54
3.9 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 19:55
dep. 19:55
4.3 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 19:56
dep. 19:56
4.6 km
arr. 19:58
dep. 19:58
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:59
dep. 19:59
5.3 km
arr. 20:00
dep. 20:00
5.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:01
dep. 20:01
6.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 20:02
dep. 20:02
6.4 km
Valjevo, VI Licka
arr. 20:03
dep. 20:03
6.7 km
Valjevo, Juzna kapija
arr. 20:04
dep. 20:04
7.3 km
Valjevo, Radino brdo
arr. 20:05
dep. 20:05
7.8 km
Valjevo, Zabari
arr. 20:06
dep. 20:06
8.1 km
Valjevo, Seki
arr. 20:07
dep. 20:07
8.6 km
Deguric, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
9.1 km
Deguric
arr. 20:09
dep. 20:09
9.5 km
Belic
arr. 20:10
9.7 km

Naselja Valjevo i Belic su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.