Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Bajina Basta timetable

tuesday, 19.02.2019.
10:00 12:35 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
10:00 12:35 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
10:00 12:35 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
10:00 12:35 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km
17:15 19:15 (02:00)
Jadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business day before a bank holiday, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:15
Jovanja
arr. 17:25
dep. 17:25
9 km
Balinovic
arr. 17:30
dep. 17:30
13 km
Stubo
arr. 17:32
dep. 17:32
15 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:37
dep. 17:37
20 km
Vujinovaca
arr. 17:49
dep. 17:49
27 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 17:55
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 18:00
dep. 18:00
35 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:10
dep. 18:10
39 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:22
dep. 18:22
44 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:27
dep. 18:27
47 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
58 km
Crvica
arr. 19:08
dep. 19:08
65 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:15
70 km

Naselja Valjevo i Bajina Basta su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.