Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Bajina Basta timetable

sunday, 09.08.2020.
10:00 12:35 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
JadarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km
Valjevo - Bajina Basta timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
10:00 12:35 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
JadarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km
Valjevo - Bajina Basta timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
10:00 12:35 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
JadarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km
Valjevo - Bajina Basta timetable
Departures on: wednesday, 12.08.2020.
10:00 12:35 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Jovanja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Balinovic, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Rovni, Zmajevac
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vujinovaca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
33 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
36 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 11:10
dep. 11:10
39 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
41 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
43 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 11:42
dep. 11:42
45 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
51 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
53 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
58 km
Crvica, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
71 km
17:00 19:00 (02:00)
JadarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Jadar
dep. 17:00
Jovanja, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Balinovic, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 17:30
dep. 17:30
19 km
Vujinovaca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 18:05
34 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
39 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
49 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
56 km
Crvica, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
60 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
69 km

Naselja Valjevo i Bajina Basta su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Valjevo - Bajina Basta iznosi od 4,94 EUR do 4,94 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.