Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Bacevci kod Valjeva timetable

wednesday, 28.02.2024.
05:10 05:45 (00:35)
Bus stationNikolici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:10
Valjevo, Juzna kapija
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Deguric
arr. 05:19
dep. 05:19
5 km
Deguric, Kamenitovac
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Kovacice
arr. 05:25
dep. 05:25
8 km
Kovacice, N. baraka
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
Bacevci kod Valjeva, C. kafana
arr. 05:29
dep. 05:29
10 km
Bacevci kod Valjeva, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11 km
Bacevci kod Valjeva, Gavrilov.
arr. 05:36
dep. 05:36
14 km
Bacevci kod Valjeva, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Bacevci kod Valjeva, Obucina
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Bacevci kod Valjeva, Nikolici
arr. 05:45
19 km
05:10 05:45 (00:35)
Bus stationNikolici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:10
Valjevo, Juzna kapija
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Valjevo, B. brdo
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Deguric
arr. 05:19
dep. 05:19
5 km
Deguric, Kamenitovac
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Kovacice
arr. 05:25
dep. 05:25
8 km
Kovacice, N. baraka
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
Bacevci kod Valjeva, C. kafana
arr. 05:29
dep. 05:29
10 km
Bacevci kod Valjeva, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11 km
Bacevci kod Valjeva, Gavrilov.
arr. 05:36
dep. 05:36
14 km
Bacevci kod Valjeva, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Bacevci kod Valjeva, Obucina
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Bacevci kod Valjeva, Nikolici
arr. 05:45
19 km
09:05 09:31 (00:26)
Railway stationRailway station - Lastra
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 09:05
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 09:27
dep. 09:27
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:31
19 km
14:00 14:26 (00:26)
Railway stationRailway station - Lastra
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 14:00
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:26
19 km
15:30 16:05 (00:35)
Bus stationNikolici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:30
Valjevo, Juzna kapija
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Deguric
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Deguric, Kamenitovac
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Kovacice
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Kovacice, N. baraka
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Bacevci kod Valjeva, C. kafana
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Bacevci kod Valjeva, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
Bacevci kod Valjeva, Gavrilov.
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Bacevci kod Valjeva, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Bacevci kod Valjeva, Obucina
arr. 16:02
dep. 16:02
17 km
Bacevci kod Valjeva, Nikolici
arr. 16:05
19 km
15:30 16:05 (00:35)
Bus stationNikolici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:30
Valjevo, Juzna kapija
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Valjevo, B. brdo
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Deguric
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Deguric, Kamenitovac
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Kovacice
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Kovacice, N. baraka
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Bacevci kod Valjeva, C. kafana
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Bacevci kod Valjeva, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
Bacevci kod Valjeva, Gavrilov.
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Bacevci kod Valjeva, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Bacevci kod Valjeva, Obucina
arr. 16:02
dep. 16:02
17 km
Bacevci kod Valjeva, Nikolici
arr. 16:05
19 km
16:52 17:18 (00:26)
Railway stationRailway station - Lastra
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 16:52
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:18
19 km
21:05 21:31 (00:26)
Railway stationRailway station - Lastra
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 21:05
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 21:31
19 km

Naselja Valjevo i Bacevci kod Valjeva su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.