Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Arandelovac timetable

thursday, 27.02.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
32 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
70 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
32 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
70 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
32 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
70 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Dikovan
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Lazarevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
32 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:30
70 km

Naselja Valjevo i Arandelovac su međusobno udaljena ~71 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.