Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Arandelovac timetable

tuesday, 14.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni raskrsnica
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Selo
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni raskrsnica
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Selo
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni raskrsnica
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Selo
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni raskrsnica
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Selo
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni raskrsnica
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Selo
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: sunday, 19.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni raskrsnica
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Selo
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km
Valjevo - Arandelovac timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
08:00 09:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Nepricava, Vodovod
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:33
dep. 08:33
27 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:37
dep. 08:37
30 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
33 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
46 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni raskrsnica
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Rudovci, Selo
arr. 09:03
dep. 09:03
53 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
60 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
62 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
66 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
72 km

Naselja Valjevo i Arandelovac su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 08:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Valjevo - Arandelovac iznosi od 3,95 EUR do 3,95 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.