Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Zlakusa timetable

thursday, 18.07.2019.
04:30 04:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 04:30
Uzice, Pijac
arr. 04:32
dep. 04:32
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 04:33
dep. 04:33
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 04:36
dep. 04:36
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 04:38
dep. 04:38
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 04:40
dep. 04:40
4 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 04:42
dep. 04:42
6.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 04:45
dep. 04:45
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 04:46
dep. 04:46
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 04:47
dep. 04:47
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 04:48
dep. 04:48
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 04:49
dep. 04:49
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 04:50
dep. 04:50
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 04:51
dep. 04:51
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 04:52
dep. 04:52
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 04:53
15 km
04:30 04:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 04:30
Uzice, Pijac
arr. 04:32
dep. 04:32
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 04:33
dep. 04:33
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 04:36
dep. 04:36
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 04:38
dep. 04:38
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 04:40
dep. 04:40
4 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 04:42
dep. 04:42
6.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 04:43
dep. 04:43
6.7 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 04:45
dep. 04:45
7.4 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 04:46
dep. 04:46
8.2 km
Potocanje, Most
arr. 04:48
dep. 04:48
9.2 km
Potocanje, Intersection
arr. 04:49
dep. 04:49
10.2 km
Krvavci, Center
arr. 04:50
dep. 04:50
10.9 km
Krvavci, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
11.8 km
Potpece, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
12.5 km
Potpece, Zlakusko polje
arr. 04:54
dep. 04:54
13.2 km
Zlakusa, Center
arr. 04:55
13.8 km
05:30 05:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:30
Uzice, Pijac
arr. 05:32
dep. 05:32
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:33
dep. 05:33
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:36
dep. 05:36
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 05:38
dep. 05:38
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
arr. 05:41
dep. 05:41
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 05:42
dep. 05:42
6.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 05:43
dep. 05:43
6.7 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 05:45
dep. 05:45
7.4 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 05:46
dep. 05:46
8.2 km
Potocanje, Most
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Potocanje, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Krvavci, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
10.9 km
Krvavci, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
11.8 km
Potpece, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
12.5 km
Potpece, Zlakusko polje
arr. 05:54
dep. 05:54
13.2 km
Zlakusa, Center
arr. 05:55
13.8 km
06:10 06:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:10
Uzice, Pijac
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 06:13
dep. 06:13
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 06:16
dep. 06:16
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 06:18
dep. 06:18
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
arr. 06:21
dep. 06:21
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 06:22
dep. 06:22
6.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 06:25
dep. 06:25
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 06:26
dep. 06:26
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 06:27
dep. 06:27
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 06:28
dep. 06:28
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 06:29
dep. 06:29
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 06:30
dep. 06:30
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 06:31
dep. 06:31
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 06:32
dep. 06:32
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 06:33
15 km
06:40 06:54 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 06:40
Uzice, Teretna
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 06:54
16 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:45
Uzice, Pijac
arr. 06:47
dep. 06:47
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 06:51
dep. 06:51
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 06:53
dep. 06:53
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
arr. 06:56
dep. 06:56
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 06:57
dep. 06:57
6.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 06:58
dep. 06:58
6.7 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 07:00
dep. 07:00
7.4 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 07:01
dep. 07:01
8.2 km
Potocanje, Most
arr. 07:03
dep. 07:03
9.2 km
Potocanje, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
10.2 km
Krvavci, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
10.9 km
Krvavci, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
11.8 km
Potpece, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
12.5 km
Potpece, Zlakusko polje
arr. 07:09
dep. 07:09
13.2 km
Zlakusa, Center
arr. 07:10
13.8 km
07:10 07:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:10
Uzice, Pijac
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 07:13
dep. 07:13
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 07:16
dep. 07:16
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 07:18
dep. 07:18
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
arr. 07:21
dep. 07:21
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 07:22
dep. 07:22
6.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 07:25
dep. 07:25
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 07:26
dep. 07:26
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 07:27
dep. 07:27
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 07:28
dep. 07:28
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 07:29
dep. 07:29
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 07:30
dep. 07:30
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 07:31
dep. 07:31
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 07:32
dep. 07:32
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 07:33
15 km
07:40 07:56 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 07:40
Uzice, Teretna
arr. 07:44
dep. 07:45
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 07:56
16 km
09:45 09:59 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 09:45
Uzice, Teretna
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:54
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 09:59
16 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 12:30
Uzice, Pijac
arr. 12:32
dep. 12:32
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 12:33
dep. 12:33
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 12:36
dep. 12:36
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 12:38
dep. 12:38
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
arr. 12:41
dep. 12:41
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 12:42
dep. 12:42
6.3 km
Sevojno, Mejug
arr. 12:43
dep. 12:43
6.8 km
Sevojno, Borici
arr. 12:44
dep. 12:44
7.3 km
Sevojno, Kolonija
arr. 12:45
dep. 12:45
7.9 km
arr. 12:46
dep. 12:46
8.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 12:47
dep. 12:47
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 12:48
dep. 12:48
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 12:49
dep. 12:49
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 12:50
dep. 12:50
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 12:51
dep. 12:51
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 12:52
dep. 12:52
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 12:53
dep. 12:53
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 12:54
dep. 12:54
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 12:55
15 km
14:05 14:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:05
Uzice, Pijac
arr. 14:07
dep. 14:07
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 14:08
dep. 14:08
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 14:11
dep. 14:11
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 14:13
dep. 14:13
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
arr. 14:16
dep. 14:16
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 14:17
dep. 14:17
6.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 14:18
dep. 14:18
6.7 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 14:20
dep. 14:20
7.4 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 14:21
dep. 14:21
8.2 km
Potocanje, Most
arr. 14:23
dep. 14:23
9.2 km
Potocanje, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
10.2 km
Krvavci, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
10.9 km
Krvavci, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
11.8 km
Potpece, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
12.5 km
Potpece, Zlakusko polje
arr. 14:29
dep. 14:29
13.2 km
Zlakusa, Center
arr. 14:30
13.8 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:10
Uzice, Pijac
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 14:13
dep. 14:13
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 14:16
dep. 14:16
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
arr. 14:21
dep. 14:21
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 14:22
dep. 14:22
6.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 14:26
dep. 14:26
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 14:27
dep. 14:27
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 14:28
dep. 14:28
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 14:30
dep. 14:30
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 14:31
dep. 14:31
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 14:32
dep. 14:32
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 14:33
15 km
14:40 14:56 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 14:40
Uzice, Teretna
arr. 14:44
dep. 14:45
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 14:50
dep. 14:51
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 14:56
16 km
15:45 16:08 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:45
Uzice, Pijac
arr. 15:47
dep. 15:47
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 15:48
dep. 15:48
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 15:51
dep. 15:51
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 15:53
dep. 15:53
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 15:55
dep. 15:55
4 km
arr. 15:56
dep. 15:56
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 15:57
dep. 15:57
6.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 16:00
dep. 16:00
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 16:01
dep. 16:01
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 16:02
dep. 16:02
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 16:03
dep. 16:03
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 16:04
dep. 16:04
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 16:05
dep. 16:05
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 16:06
dep. 16:06
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 16:07
dep. 16:07
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 16:08
15 km
18:10 18:26 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 18:10
Uzice, Teretna
arr. 18:14
dep. 18:15
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:21
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 18:26
16 km
20:30 20:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:30
Uzice, Pijac
arr. 20:32
dep. 20:32
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 20:33
dep. 20:33
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 20:36
dep. 20:36
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 20:38
dep. 20:38
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 20:40
dep. 20:40
4 km
arr. 20:41
dep. 20:41
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 20:42
dep. 20:42
6.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 20:45
dep. 20:45
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 20:46
dep. 20:46
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 20:47
dep. 20:47
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 20:48
dep. 20:48
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 20:49
dep. 20:49
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 20:50
dep. 20:50
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 20:51
dep. 20:51
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 20:52
dep. 20:52
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 20:53
15 km
21:35 21:51 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 21:35
Uzice, Teretna
arr. 21:39
dep. 21:40
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 21:45
dep. 21:46
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 21:51
16 km
22:10 22:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 22:10
Uzice, Pijac
arr. 22:12
dep. 22:12
0.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:13
dep. 22:13
1.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 22:16
dep. 22:16
1.7 km
Uzice, Senjak
arr. 22:18
dep. 22:18
2.4 km
Uzice, Kozara
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
arr. 22:21
dep. 22:21
4.7 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:22
dep. 22:22
6.3 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 22:25
dep. 22:25
8.5 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 22:26
dep. 22:26
9.6 km
Potocanje, Magistrala
arr. 22:27
dep. 22:27
10.3 km
Gorjani, Kasarna
arr. 22:28
dep. 22:28
11.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 22:29
dep. 22:29
11.9 km
Gorjani, Domekstra
arr. 22:30
dep. 22:30
12.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 22:31
dep. 22:31
13.9 km
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 22:32
dep. 22:32
14.3 km
Zlakusa, Rasadnik
arr. 22:33
15 km

Naselja Uzice i Zlakusa su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.