Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Pear timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 06:00 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:10
arr. 05:12
dep. 05:12
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:15
dep. 05:15
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 05:18
dep. 05:18
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Uzice, Kostica
arr. 05:21
dep. 05:21
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 05:23
dep. 05:23
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:25
dep. 05:25
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 05:37
dep. 05:37
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 05:38
dep. 05:38
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 05:39
dep. 05:39
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 05:42
dep. 05:42
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 05:43
dep. 05:43
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 05:46
dep. 05:46
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 05:48
dep. 05:48
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 05:51
dep. 05:51
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 05:53
dep. 05:53
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 05:56
dep. 05:56
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 05:58
dep. 05:58
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 05:59
dep. 05:59
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 06:00
26.2 km
11:25 12:15 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:25
arr. 11:27
dep. 11:27
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:30
dep. 11:30
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Uzice, Kostica
arr. 11:36
dep. 11:36
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 11:40
dep. 11:40
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 11:42
dep. 11:42
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 11:43
dep. 11:43
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 11:52
dep. 11:52
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 11:53
dep. 11:53
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 11:54
dep. 11:54
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 11:55
dep. 11:55
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 11:57
dep. 11:57
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 12:01
dep. 12:01
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 12:03
dep. 12:03
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 12:06
dep. 12:06
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 12:08
dep. 12:08
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 12:11
dep. 12:11
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 12:13
dep. 12:13
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 12:14
dep. 12:14
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 12:15
26.2 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:20
arr. 15:22
dep. 15:22
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:25
dep. 15:25
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 15:28
dep. 15:28
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 15:33
dep. 15:33
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:35
dep. 15:35
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:37
dep. 15:37
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:42
dep. 15:42
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 15:47
dep. 15:47
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 15:48
dep. 15:48
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 15:49
dep. 15:49
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 15:50
dep. 15:50
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 15:52
dep. 15:52
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:53
dep. 15:53
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 15:56
dep. 15:56
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 15:58
dep. 15:58
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 16:01
dep. 16:01
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 16:03
dep. 16:03
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 16:06
dep. 16:06
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 16:08
dep. 16:08
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 16:09
dep. 16:09
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 16:10
26.2 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:20
dep. 20:20
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 20:23
dep. 20:23
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Uzice, Kostica
arr. 20:26
dep. 20:26
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 20:28
dep. 20:28
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 20:30
dep. 20:30
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 20:32
dep. 20:32
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 20:35
dep. 20:35
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 20:37
dep. 20:37
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 20:42
dep. 20:42
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 20:43
dep. 20:43
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 20:44
dep. 20:44
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 20:45
dep. 20:45
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 20:47
dep. 20:47
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 20:48
dep. 20:48
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 20:51
dep. 20:51
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 20:53
dep. 20:53
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 20:56
dep. 20:56
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 20:58
dep. 20:58
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 21:01
dep. 21:01
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 21:03
dep. 21:03
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 21:04
dep. 21:04
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 21:05
26.2 km
22:15 23:05 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:17
dep. 22:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 22:20
dep. 22:20
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Uzice, Kostica
arr. 22:26
dep. 22:26
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 22:28
dep. 22:28
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:30
dep. 22:30
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:32
dep. 22:32
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:35
dep. 22:35
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:37
dep. 22:37
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:39
dep. 22:39
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 22:42
dep. 22:42
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 22:43
dep. 22:43
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 22:44
dep. 22:44
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 22:45
dep. 22:45
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 22:47
dep. 22:47
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 22:48
dep. 22:48
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 22:51
dep. 22:51
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 22:53
dep. 22:53
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 22:56
dep. 22:56
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 22:58
dep. 22:58
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 23:01
dep. 23:01
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 23:03
dep. 23:03
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 23:04
dep. 23:04
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 23:05
26.2 km
Uzice - Pear timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:10 06:00 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:10
arr. 05:12
dep. 05:12
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:15
dep. 05:15
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 05:18
dep. 05:18
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Uzice, Kostica
arr. 05:21
dep. 05:21
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 05:23
dep. 05:23
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:25
dep. 05:25
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 05:37
dep. 05:37
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 05:38
dep. 05:38
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 05:39
dep. 05:39
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 05:42
dep. 05:42
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 05:43
dep. 05:43
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 05:46
dep. 05:46
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 05:48
dep. 05:48
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 05:51
dep. 05:51
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 05:53
dep. 05:53
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 05:56
dep. 05:56
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 05:58
dep. 05:58
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 05:59
dep. 05:59
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 06:00
26.2 km
11:25 12:15 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:25
arr. 11:27
dep. 11:27
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:30
dep. 11:30
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Uzice, Kostica
arr. 11:36
dep. 11:36
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 11:40
dep. 11:40
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 11:42
dep. 11:42
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 11:43
dep. 11:43
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 11:52
dep. 11:52
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 11:53
dep. 11:53
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 11:54
dep. 11:54
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 11:55
dep. 11:55
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 11:57
dep. 11:57
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:58
dep. 11:58
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 12:01
dep. 12:01
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 12:03
dep. 12:03
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 12:06
dep. 12:06
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 12:08
dep. 12:08
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 12:11
dep. 12:11
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 12:13
dep. 12:13
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 12:14
dep. 12:14
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 12:15
26.2 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:20
arr. 15:22
dep. 15:22
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:25
dep. 15:25
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 15:28
dep. 15:28
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 15:33
dep. 15:33
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:35
dep. 15:35
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:37
dep. 15:37
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:42
dep. 15:42
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 15:47
dep. 15:47
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 15:48
dep. 15:48
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 15:49
dep. 15:49
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 15:50
dep. 15:50
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 15:52
dep. 15:52
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:53
dep. 15:53
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 15:56
dep. 15:56
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 15:58
dep. 15:58
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 16:01
dep. 16:01
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 16:03
dep. 16:03
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 16:06
dep. 16:06
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 16:08
dep. 16:08
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 16:09
dep. 16:09
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 16:10
26.2 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:20
dep. 20:20
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 20:23
dep. 20:23
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Uzice, Kostica
arr. 20:26
dep. 20:26
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 20:28
dep. 20:28
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 20:30
dep. 20:30
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 20:32
dep. 20:32
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 20:33
dep. 20:33
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 20:35
dep. 20:35
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 20:37
dep. 20:37
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 20:42
dep. 20:42
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 20:43
dep. 20:43
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 20:44
dep. 20:44
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 20:45
dep. 20:45
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 20:47
dep. 20:47
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 20:48
dep. 20:48
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 20:51
dep. 20:51
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 20:53
dep. 20:53
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 20:56
dep. 20:56
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 20:58
dep. 20:58
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 21:01
dep. 21:01
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 21:03
dep. 21:03
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 21:04
dep. 21:04
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 21:05
26.2 km
22:15 23:05 (00:50)
Bus stationAcimovici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:17
dep. 22:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 22:20
dep. 22:20
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Uzice, Kostica
arr. 22:26
dep. 22:26
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 22:28
dep. 22:28
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:30
dep. 22:30
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:32
dep. 22:32
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:35
dep. 22:35
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:37
dep. 22:37
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:39
dep. 22:39
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 22:42
dep. 22:42
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 22:43
dep. 22:43
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 22:44
dep. 22:44
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 22:45
dep. 22:45
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 22:47
dep. 22:47
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 22:48
dep. 22:48
15.4 km
Stapari, Papici
arr. 22:51
dep. 22:51
16.8 km
Stapari, Papici 2
arr. 22:53
dep. 22:53
17.9 km
Stapari, Ponikve
arr. 22:56
dep. 22:56
20.2 km
Stapari, Durici
arr. 22:58
dep. 22:58
21.7 km
Pear, Janjici
arr. 23:01
dep. 23:01
23.8 km
Pear, Jarkovici
arr. 23:03
dep. 23:03
25.2 km
Pear, Kostici
arr. 23:04
dep. 23:04
25.6 km
Pear, Acimovici
arr. 23:05
26.2 km

Naselja Uzice i Pear su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.