Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Lazarevac timetable

monday, 17.02.2020.
04:55 07:08 (02:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 04:55
Sevojno, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:04
10 km
Pozega, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:18
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
55 km
Valjevo, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:43
103 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:08
138 km
06:40 09:10 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 06:40
Uzice, Teretna
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 06:54
dep. 06:54
16 km
Uzici, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Rasna, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:00
24 km
Pozega, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
30 km
Glumac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:13
36 km
Otanj, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:17
38 km
Kalenici, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:23
42 km
Tubici, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:32
51 km
Kosjeric, Railway station
arr. 07:39
dep. 07:39
55 km
arr. 07:50
dep. 07:50
64 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 07:56
dep. 07:56
68 km
arr. 08:03
dep. 08:03
73 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 08:15
dep. 08:15
84 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 08:19
dep. 08:19
88 km
Valjevo, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
103 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
108 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
115 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
118 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
124 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
138 km
09:45 12:23 (02:38)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 09:45
Uzice, Teretna
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:54
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 09:59
dep. 09:59
16 km
Uzici, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
18 km
Rasna, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:05
24 km
Pozega, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
30 km
Glumac, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:18
36 km
Otanj, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
38 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
42 km
Tubici, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:38
51 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
55 km
arr. 10:57
dep. 11:02
64 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:08
dep. 11:08
68 km
arr. 11:15
dep. 11:16
73 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:28
dep. 11:28
84 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 11:32
dep. 11:32
88 km
Valjevo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
103 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
108 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
115 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
118 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
124 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
138 km
15:10 17:50 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 15:10
Uzice, Teretna
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:24
dep. 15:24
16 km
Uzici, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:27
18 km
Rasna, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:30
24 km
Pozega, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:41
30 km
Glumac, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
36 km
Otanj, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:52
38 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
42 km
Tubici, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:08
51 km
Kosjeric, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
55 km
arr. 16:27
dep. 16:28
64 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:34
dep. 16:34
68 km
arr. 16:41
dep. 16:42
73 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:54
dep. 16:55
84 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 16:59
dep. 16:59
88 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
103 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:26
dep. 17:26
108 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
115 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Slovac, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:39
124 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:50
138 km
17:01 19:13 (02:12)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 17:01
Pozega, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
55 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
103 km
Lajkovac, Railway station
arr. 19:06
dep. 19:07
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 19:13
138 km
18:00 20:33 (02:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 18:00
Uzice, Teretna
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 18:14
dep. 18:14
16 km
Uzici, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
18 km
Pozega, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
30 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:38
42 km
Tubici, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:47
51 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
55 km
arr. 19:06
dep. 19:11
64 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 19:17
dep. 19:17
68 km
arr. 19:24
dep. 19:25
73 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 19:37
dep. 19:38
84 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 19:42
dep. 19:42
88 km
Valjevo, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
103 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:09
dep. 20:09
108 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
115 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:17
dep. 20:17
118 km
Slovac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
124 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:33
138 km
Uzice - Lazarevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
03:10 05:23 (02:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 03:10
Pozega, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:31
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
55 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:56
dep. 04:58
103 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:17
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:23
138 km

Naselja Uzice i Lazarevac su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 12min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 03:10 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.