Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Gostinica timetable

friday, 22.11.2019.
06:05 06:40 (00:35)
SenjakPrevedene vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 06:05
Uzice, Krčagovo
arr. 06:06
dep. 06:06
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Uzice, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
1.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
arr. 06:13
dep. 06:13
3.4 km
Uzice, Hotel
arr. 06:14
dep. 06:14
3.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
4.4 km
Uzice, Stena
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Uzice, Donja Pora
arr. 06:19
dep. 06:19
5.6 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 06:20
dep. 06:20
5.8 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 06:21
dep. 06:21
6.4 km
Buar, Cekovina
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
arr. 06:24
dep. 06:24
7.8 km
Buar, Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
8.7 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:28
dep. 06:28
9.5 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:30
dep. 06:30
10.4 km
Buar, Kovacica
arr. 06:32
dep. 06:32
12.1 km
Buar, Cakovina
arr. 06:33
dep. 06:33
13.1 km
Buar, Ceten
arr. 06:34
dep. 06:34
13.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
14.8 km
Buar, Jelova gora
arr. 06:37
dep. 06:37
15.5 km
Gostinica, Prevedene vode
arr. 06:40
18.2 km
11:50 12:19 (00:29)
Bus stationPrevedene vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:53
dep. 11:53
0.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 11:58
dep. 11:58
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:00
dep. 12:00
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 12:02
dep. 12:02
4.5 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 12:11
dep. 12:11
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 12:12
dep. 12:12
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 12:16
dep. 12:16
12.7 km
Gostinica, Prevedene vode
arr. 12:19
15.3 km
15:30 15:59 (00:29)
Bus stationPrevedene vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:33
dep. 15:33
0.8 km
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 15:38
dep. 15:38
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 15:42
dep. 15:42
4.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 15:47
dep. 15:47
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 15:51
dep. 15:51
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 15:52
dep. 15:52
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 15:53
dep. 15:53
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 15:56
dep. 15:56
12.7 km
Gostinica, Prevedene vode
arr. 15:59
15.3 km
20:15 20:44 (00:29)
Bus stationPrevedene vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:18
dep. 20:18
0.8 km
arr. 20:20
dep. 20:20
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 20:22
dep. 20:22
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 20:25
dep. 20:25
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
arr. 20:28
dep. 20:28
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 20:30
dep. 20:30
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 20:32
dep. 20:32
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 20:34
dep. 20:34
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 20:36
dep. 20:36
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 20:37
dep. 20:37
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 20:38
dep. 20:38
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 20:41
dep. 20:41
12.7 km
Gostinica, Prevedene vode
arr. 20:44
15.3 km
Uzice - Gostinica timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
11:50 12:19 (00:29)
Bus stationPrevedene vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:53
dep. 11:53
0.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 11:58
dep. 11:58
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:00
dep. 12:00
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 12:02
dep. 12:02
4.5 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 12:11
dep. 12:11
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 12:12
dep. 12:12
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 12:16
dep. 12:16
12.7 km
Gostinica, Prevedene vode
arr. 12:19
15.3 km
20:15 20:44 (00:29)
Bus stationPrevedene vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:18
dep. 20:18
0.8 km
arr. 20:20
dep. 20:20
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 20:22
dep. 20:22
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 20:25
dep. 20:25
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
arr. 20:28
dep. 20:28
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 20:30
dep. 20:30
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 20:32
dep. 20:32
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 20:34
dep. 20:34
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 20:36
dep. 20:36
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 20:37
dep. 20:37
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 20:38
dep. 20:38
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 20:41
dep. 20:41
12.7 km
Gostinica, Prevedene vode
arr. 20:44
15.3 km
Uzice - Gostinica timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
11:50 12:19 (00:29)
Bus stationPrevedene vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:53
dep. 11:53
0.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 11:58
dep. 11:58
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:00
dep. 12:00
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 12:02
dep. 12:02
4.5 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 12:11
dep. 12:11
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 12:12
dep. 12:12
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 12:16
dep. 12:16
12.7 km
Gostinica, Prevedene vode
arr. 12:19
15.3 km

Naselja Uzice i Gostinica su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.