Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Duboko kod Uzica timetable

friday, 15.11.2019.
05:00 05:13 (00:13)
Bus stationVeljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:00
Uzice, Pijac
arr. 05:04
dep. 05:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 05:05
dep. 05:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 05:06
dep. 05:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 05:07
dep. 05:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 05:08
dep. 05:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 05:11
dep. 05:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 05:12
dep. 05:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 05:13
4.9 km
06:25 06:42 (00:17)
Bus stationTatinac
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:25
Uzice, Pijac
arr. 06:27
dep. 06:27
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 06:29
dep. 06:29
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 06:30
dep. 06:30
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 06:31
dep. 06:31
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 06:32
dep. 06:32
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 06:35
dep. 06:35
3.7 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 06:38
dep. 06:38
4.6 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 06:39
dep. 06:39
5.6 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 06:40
dep. 06:40
6.3 km
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 06:41
dep. 06:41
6.8 km
Duboko kod Uzica, Tatinac
arr. 06:42
7.1 km
07:00 07:13 (00:13)
Bus stationVeljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:00
Uzice, Pijac
arr. 07:04
dep. 07:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 07:06
dep. 07:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 07:07
dep. 07:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 07:08
dep. 07:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 07:11
dep. 07:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 07:13
4.9 km
11:00 11:13 (00:13)
Bus stationVeljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:00
Uzice, Pijac
arr. 11:04
dep. 11:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 11:05
dep. 11:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 11:06
dep. 11:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 11:07
dep. 11:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 11:08
dep. 11:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 11:12
dep. 11:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 11:13
4.9 km
12:55 13:12 (00:17)
Bus stationTatinac
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 12:55
Uzice, Pijac
arr. 12:57
dep. 12:57
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 12:59
dep. 12:59
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 13:00
dep. 13:00
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 13:01
dep. 13:01
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 13:02
dep. 13:02
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 13:05
dep. 13:05
3.7 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 13:08
dep. 13:08
4.6 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 13:09
dep. 13:09
5.6 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 13:10
dep. 13:10
6.3 km
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 13:11
dep. 13:11
6.8 km
Duboko kod Uzica, Tatinac
arr. 13:12
7.1 km
13:45 13:58 (00:13)
Bus stationVeljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:45
Uzice, Pijac
arr. 13:49
dep. 13:49
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 13:51
dep. 13:51
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 13:52
dep. 13:52
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 13:53
dep. 13:53
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 13:56
dep. 13:56
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 13:57
dep. 13:57
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 13:58
4.9 km
14:40 14:57 (00:17)
Bus stationTatinac
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:40
Uzice, Pijac
arr. 14:42
dep. 14:42
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 14:44
dep. 14:44
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 14:45
dep. 14:45
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 14:46
dep. 14:46
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 14:47
dep. 14:47
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 14:50
dep. 14:50
3.7 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 14:53
dep. 14:53
4.6 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 14:54
dep. 14:54
5.6 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 14:55
dep. 14:55
6.3 km
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 14:56
dep. 14:56
6.8 km
Duboko kod Uzica, Tatinac
arr. 14:57
7.1 km
15:30 15:43 (00:13)
Bus stationVeljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:30
Uzice, Pijac
arr. 15:34
dep. 15:34
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 15:37
dep. 15:37
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 15:38
dep. 15:38
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 15:42
dep. 15:42
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 15:43
4.9 km
20:10 20:23 (00:13)
Bus stationVeljaseva kuca
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:10
Uzice, Pijac
arr. 20:14
dep. 20:14
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 20:16
dep. 20:16
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 20:17
dep. 20:17
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 20:18
dep. 20:18
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 20:21
dep. 20:21
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 20:22
dep. 20:22
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 20:23
4.9 km
20:15 20:32 (00:17)
Bus stationTatinac
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
Uzice, Pijac
arr. 20:17
dep. 20:17
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 20:19
dep. 20:19
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 20:20
dep. 20:20
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 20:21
dep. 20:21
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 20:22
dep. 20:22
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 20:25
dep. 20:25
3.7 km
Duboko kod Uzica, Raskovici
arr. 20:28
dep. 20:28
4.6 km
Duboko kod Uzica, Previja
arr. 20:29
dep. 20:29
5.6 km
Duboko kod Uzica, Ristanovici
arr. 20:30
dep. 20:30
6.3 km
Duboko kod Uzica, Ilici
arr. 20:31
dep. 20:31
6.8 km
Duboko kod Uzica, Tatinac
arr. 20:32
7.1 km

Naselja Uzice i Duboko kod Uzica su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.