Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Drijetanj timetable

saturday, 20.07.2019.
06:30 06:43 (00:13)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 06:30
Uzice, Javna garaza
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:34
dep. 06:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
5.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:43
7.9 km
07:50 08:15 (00:25)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 07:50
Uzice, Javna garaza
arr. 07:52
dep. 07:52
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 07:54
dep. 07:54
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 07:56
dep. 07:56
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 07:58
dep. 07:58
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 08:00
dep. 08:00
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 08:02
dep. 08:02
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 08:03
dep. 08:03
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 08:04
dep. 08:04
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 08:06
dep. 08:06
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 08:08
dep. 08:08
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 08:10
dep. 08:10
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 08:11
dep. 08:11
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 08:13
dep. 08:13
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 08:15
14.5 km
09:05 09:19 (00:14)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 09:05
Uzice, Javna garaza
arr. 09:07
dep. 09:07
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 09:09
dep. 09:09
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 09:11
dep. 09:11
3.9 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 09:13
dep. 09:13
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 09:15
dep. 09:15
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 09:18
dep. 09:18
7.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 09:19
8.1 km
11:30 11:43 (00:13)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 11:30
Uzice, Javna garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 11:40
dep. 11:40
5.6 km
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 11:43
7.9 km
15:15 15:28 (00:13)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 15:15
Uzice, Javna garaza
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 15:19
dep. 15:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 15:28
7.9 km
19:00 19:25 (00:25)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 19:00
Uzice, Javna garaza
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 19:04
dep. 19:04
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 19:06
dep. 19:06
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 19:08
dep. 19:08
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 19:10
dep. 19:10
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 19:13
dep. 19:13
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 19:14
dep. 19:14
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 19:16
dep. 19:16
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 19:18
dep. 19:18
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 19:20
dep. 19:20
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 19:21
dep. 19:21
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 19:23
dep. 19:23
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 19:24
dep. 19:24
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 19:25
14.5 km
Uzice - Drijetanj timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:50 08:15 (00:25)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 07:50
Uzice, Javna garaza
arr. 07:52
dep. 07:52
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 07:54
dep. 07:54
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 07:56
dep. 07:56
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 07:58
dep. 07:58
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 08:00
dep. 08:00
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 08:02
dep. 08:02
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 08:03
dep. 08:03
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 08:04
dep. 08:04
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 08:06
dep. 08:06
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 08:08
dep. 08:08
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 08:10
dep. 08:10
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 08:11
dep. 08:11
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 08:13
dep. 08:13
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 08:15
14.5 km
08:00 08:13 (00:13)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 08:00
Uzice, Javna garaza
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 08:04
dep. 08:04
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 08:10
dep. 08:10
5.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 08:12
dep. 08:12
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 08:13
7.9 km
09:05 09:19 (00:14)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 09:05
Uzice, Javna garaza
arr. 09:07
dep. 09:07
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 09:09
dep. 09:09
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 09:11
dep. 09:11
3.9 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 09:13
dep. 09:13
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 09:15
dep. 09:15
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 09:18
dep. 09:18
7.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 09:19
8.1 km
17:00 17:13 (00:13)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 17:00
Uzice, Javna garaza
arr. 17:02
dep. 17:02
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 17:04
dep. 17:04
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 17:06
dep. 17:06
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 17:10
dep. 17:10
5.6 km
arr. 17:11
dep. 17:11
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 17:12
dep. 17:12
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 17:13
7.9 km
19:00 19:25 (00:25)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 19:00
Uzice, Javna garaza
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 19:04
dep. 19:04
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 19:06
dep. 19:06
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 19:08
dep. 19:08
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 19:10
dep. 19:10
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 19:13
dep. 19:13
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 19:14
dep. 19:14
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 19:16
dep. 19:16
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 19:18
dep. 19:18
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 19:20
dep. 19:20
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 19:21
dep. 19:21
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 19:23
dep. 19:23
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 19:24
dep. 19:24
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 19:25
14.5 km
20:15 20:28 (00:13)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:15
Uzice, Javna garaza
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:19
dep. 20:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 20:27
dep. 20:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 20:28
7.9 km

Naselja Uzice i Drijetanj su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.