Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Drijetanj timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:00 06:25 (00:25)
RibarZabucje
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 06:00
Uzice, Javna garaza
arr. 06:02
dep. 06:02
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:04
dep. 06:04
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:06
dep. 06:06
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:15
dep. 06:15
9.1 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 06:10
dep. 06:10
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 06:13
dep. 06:13
7.3 km
Drijetanj, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
8.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 06:16
dep. 06:16
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 06:18
dep. 06:18
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 06:20
dep. 06:20
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 06:21
dep. 06:21
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 06:23
dep. 06:23
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 06:24
dep. 06:24
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 06:25
14.5 km
06:30 06:43 (00:13)
RibarMotel (magistrala)
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 06:30
Uzice, Javna garaza
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:34
dep. 06:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
5.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:43
7.9 km
10:20 10:34 (00:14)
RibarMotel
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 10:20
Uzice, Javna garaza
arr. 10:22
dep. 10:22
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 10:24
dep. 10:24
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
3.9 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 10:28
dep. 10:28
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 10:30
dep. 10:30
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 10:33
dep. 10:33
7.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 10:34
8.1 km
11:30 11:43 (00:13)
RibarMotel (magistrala)
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 11:30
Uzice, Javna garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 11:40
dep. 11:40
5.6 km
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 11:43
7.9 km
12:10 12:35 (00:25)
RibarZabucje
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 12:10
Uzice, Javna garaza
arr. 12:12
dep. 12:12
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 12:14
dep. 12:14
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 12:16
dep. 12:16
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 12:18
dep. 12:18
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 12:20
dep. 12:20
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 12:22
dep. 12:22
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 12:23
dep. 12:23
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 12:24
dep. 12:24
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 12:26
dep. 12:26
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 12:28
dep. 12:28
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 12:30
dep. 12:30
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 12:31
dep. 12:31
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 12:33
dep. 12:33
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 12:34
dep. 12:34
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 12:35
14.5 km
13:05 13:19 (00:14)
RibarMotel
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 13:05
Uzice, Javna garaza
arr. 13:07
dep. 13:07
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 13:09
dep. 13:09
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 13:11
dep. 13:11
3.9 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 13:13
dep. 13:13
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 13:15
dep. 13:15
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 13:17
dep. 13:17
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 13:18
dep. 13:18
7.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 13:19
8.1 km
14:30 14:55 (00:25)
RibarZabucje
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 14:30
Uzice, Javna garaza
arr. 14:32
dep. 14:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 14:34
dep. 14:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 14:36
dep. 14:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 14:38
dep. 14:38
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 14:40
dep. 14:40
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 14:43
dep. 14:43
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 14:44
dep. 14:44
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 14:46
dep. 14:46
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 14:48
dep. 14:48
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 14:50
dep. 14:50
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 14:51
dep. 14:51
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 14:53
dep. 14:53
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 14:54
dep. 14:54
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 14:55
14.5 km
15:15 15:28 (00:13)
RibarMotel (magistrala)
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 15:15
Uzice, Javna garaza
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 15:19
dep. 15:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 15:28
7.9 km
18:40 19:05 (00:25)
RibarZabucje
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 18:40
Uzice, Javna garaza
arr. 18:42
dep. 18:42
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 18:44
dep. 18:44
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 18:46
dep. 18:46
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 18:48
dep. 18:48
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 18:50
dep. 18:50
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 18:52
dep. 18:52
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 18:53
dep. 18:53
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 18:54
dep. 18:54
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 18:56
dep. 18:56
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 18:58
dep. 18:58
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 19:00
dep. 19:00
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 19:01
dep. 19:01
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 19:03
dep. 19:03
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 19:04
dep. 19:04
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 19:05
14.5 km
19:30 19:44 (00:14)
RibarMotel
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 19:30
Uzice, Javna garaza
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 19:34
dep. 19:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 19:36
dep. 19:36
3.9 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 19:38
dep. 19:38
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 19:40
dep. 19:40
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 19:43
dep. 19:43
7.4 km
Drijetanj, Motel
arr. 19:44
8.1 km
20:15 20:28 (00:13)
RibarMotel (magistrala)
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:15
Uzice, Javna garaza
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:19
dep. 20:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 20:27
dep. 20:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 20:28
7.9 km
20:20 20:45 (00:25)
RibarZabucje
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:20
Uzice, Javna garaza
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:24
dep. 20:24
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:28
dep. 20:28
5.6 km
Drijetanj, Popova voda
arr. 20:30
dep. 20:30
6.6 km
Drijetanj, Posta
arr. 20:32
dep. 20:32
7 km
Drijetanj, Elektrotermija
arr. 20:33
dep. 20:33
7.3 km
Drijetanj, Motel
arr. 20:34
dep. 20:34
8.1 km
Drijetanj, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
9.1 km
Drijetanj, Borici
arr. 20:36
dep. 20:36
10.2 km
Drijetanj, Trafostanica
arr. 20:38
dep. 20:38
10.9 km
Drijetanj, Cirkovina
arr. 20:40
dep. 20:40
11.6 km
Drijetanj, Durica kuce
arr. 20:41
dep. 20:41
12.4 km
Drijetanj, Jezero
arr. 20:43
dep. 20:43
13.5 km
Drijetanj, Brigadirsko naselje
arr. 20:44
dep. 20:44
14.3 km
Drijetanj, Zabucje
arr. 20:45
14.5 km

Naselja Uzice i Drijetanj su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.