Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Buar timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:30 04:56 (00:26)
Bus stationJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 04:30
arr. 04:32
dep. 04:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 04:33
dep. 04:33
0.8 km
arr. 04:35
dep. 04:35
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 04:37
dep. 04:37
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 04:38
dep. 04:38
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 04:39
dep. 04:39
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 04:40
dep. 04:40
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 04:42
dep. 04:42
4.5 km
arr. 04:43
dep. 04:43
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 04:45
dep. 04:45
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 04:47
dep. 04:47
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 04:49
dep. 04:49
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 04:51
dep. 04:51
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 04:52
dep. 04:52
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 04:53
dep. 04:53
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 04:55
dep. 04:55
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 04:56
12.7 km
05:20 05:46 (00:26)
Bus stationJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
arr. 05:22
dep. 05:22
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:23
dep. 05:23
0.8 km
arr. 05:25
dep. 05:25
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 05:27
dep. 05:27
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 05:28
dep. 05:28
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 05:30
dep. 05:30
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 05:32
dep. 05:32
4.5 km
arr. 05:33
dep. 05:33
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 05:35
dep. 05:35
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 05:37
dep. 05:37
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 05:39
dep. 05:39
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 05:41
dep. 05:41
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 05:42
dep. 05:42
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 05:43
dep. 05:43
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 05:46
12.7 km
06:05 06:37 (00:32)
SenjakJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 06:05
Uzice, Krčagovo
arr. 06:06
dep. 06:06
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 06:07
dep. 06:07
1.1 km
Uzice, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
1.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
arr. 06:13
dep. 06:13
3.4 km
Uzice, Hotel
arr. 06:14
dep. 06:14
3.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
4.4 km
Uzice, Stena
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Uzice, Donja Pora
arr. 06:19
dep. 06:19
5.6 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 06:20
dep. 06:20
5.8 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 06:21
dep. 06:21
6.4 km
Buar, Cekovina
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
arr. 06:24
dep. 06:24
7.8 km
Buar, Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
8.7 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:28
dep. 06:28
9.5 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:30
dep. 06:30
10.4 km
Buar, Kovacica
arr. 06:32
dep. 06:32
12.1 km
Buar, Cakovina
arr. 06:33
dep. 06:33
13.1 km
Buar, Ceten
arr. 06:34
dep. 06:34
13.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
14.8 km
Buar, Jelova gora
arr. 06:37
15.5 km
06:15 06:35 (00:20)
Bus stationSpasovnjaca 2
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:15
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:18
dep. 06:18
0.8 km
Uzice, Aleksica most
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Uzice, Kostica
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Uzice, Terazije
arr. 06:23
dep. 06:23
3.2 km
Uzice, Vitorovici
arr. 06:25
dep. 06:25
3.5 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 06:27
dep. 06:27
4.2 km
Buar, Derici
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Buar, Derici 2
arr. 06:30
dep. 06:30
5.7 km
Buar, Spasovnjaca
arr. 06:33
dep. 06:33
7.1 km
Buar, Spasovnjaca 2
arr. 06:35
7.8 km
10:10 10:36 (00:26)
Bus stationJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:12
dep. 10:12
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 10:13
dep. 10:13
0.8 km
arr. 10:15
dep. 10:15
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 10:17
dep. 10:17
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 10:18
dep. 10:18
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 10:19
dep. 10:19
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 10:20
dep. 10:20
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 10:22
dep. 10:22
4.5 km
arr. 10:23
dep. 10:23
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 10:25
dep. 10:25
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 10:27
dep. 10:27
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 10:29
dep. 10:29
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 10:31
dep. 10:31
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 10:32
dep. 10:32
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 10:33
dep. 10:33
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 10:36
12.7 km
11:50 12:16 (00:26)
Bus stationJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:53
dep. 11:53
0.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 11:58
dep. 11:58
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:00
dep. 12:00
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 12:02
dep. 12:02
4.5 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 12:11
dep. 12:11
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 12:12
dep. 12:12
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 12:16
12.7 km
12:15 12:35 (00:20)
Bus stationSpasovnjaca 2
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 12:18
dep. 12:18
0.8 km
Uzice, Aleksica most
arr. 12:21
dep. 12:21
1.5 km
Uzice, Kostica
arr. 12:22
dep. 12:22
2.5 km
Uzice, Terazije
arr. 12:23
dep. 12:23
3.2 km
Uzice, Vitorovici
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 12:27
dep. 12:27
4.2 km
Buar, Derici
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Buar, Derici 2
arr. 12:30
dep. 12:30
5.7 km
Buar, Spasovnjaca
arr. 12:33
dep. 12:33
7.1 km
Buar, Spasovnjaca 2
arr. 12:35
7.8 km
13:10 13:36 (00:26)
Bus stationJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:10
arr. 13:12
dep. 13:12
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 13:13
dep. 13:13
0.8 km
arr. 13:15
dep. 13:15
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 13:17
dep. 13:17
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 13:18
dep. 13:18
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 13:19
dep. 13:19
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
arr. 13:23
dep. 13:23
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 13:25
dep. 13:25
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 13:27
dep. 13:27
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 13:29
dep. 13:29
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 13:31
dep. 13:31
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 13:32
dep. 13:32
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 13:33
dep. 13:33
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 13:35
dep. 13:35
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 13:36
12.7 km
14:05 14:25 (00:20)
Bus stationSpasovnjaca 2
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:05
arr. 14:07
dep. 14:07
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 14:08
dep. 14:08
0.8 km
Uzice, Aleksica most
arr. 14:11
dep. 14:11
1.5 km
Uzice, Kostica
arr. 14:12
dep. 14:12
2.5 km
Uzice, Terazije
arr. 14:13
dep. 14:13
3.2 km
Uzice, Vitorovici
arr. 14:15
dep. 14:15
3.5 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
4.2 km
Buar, Derici
arr. 14:19
dep. 14:19
5 km
Buar, Derici 2
arr. 14:20
dep. 14:20
5.7 km
Buar, Spasovnjaca
arr. 14:23
dep. 14:23
7.1 km
Buar, Spasovnjaca 2
arr. 14:25
7.8 km
14:15 14:47 (00:32)
SenjakJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 14:15
Uzice, Krčagovo
arr. 14:16
dep. 14:16
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 14:17
dep. 14:17
1.1 km
Uzice, Spomenik
arr. 14:18
dep. 14:18
1.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
arr. 14:23
dep. 14:23
3.4 km
Uzice, Hotel
arr. 14:24
dep. 14:24
3.7 km
arr. 14:26
dep. 14:26
4.4 km
Uzice, Stena
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Uzice, Donja Pora
arr. 14:29
dep. 14:29
5.6 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 14:30
dep. 14:30
5.8 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 14:31
dep. 14:31
6.4 km
Buar, Cekovina
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
arr. 14:34
dep. 14:34
7.8 km
Buar, Zadruga
arr. 14:36
dep. 14:36
8.7 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 14:38
dep. 14:38
9.5 km
Buar, Pruzevina
arr. 14:40
dep. 14:40
10.4 km
Buar, Kovacica
arr. 14:42
dep. 14:42
12.1 km
Buar, Cakovina
arr. 14:43
dep. 14:43
13.1 km
Buar, Ceten
arr. 14:44
dep. 14:44
13.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 14:46
dep. 14:46
14.8 km
Buar, Jelova gora
arr. 14:47
15.5 km
15:30 15:56 (00:26)
Bus stationJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:33
dep. 15:33
0.8 km
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 15:38
dep. 15:38
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 15:42
dep. 15:42
4.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 15:47
dep. 15:47
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 15:51
dep. 15:51
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 15:52
dep. 15:52
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 15:53
dep. 15:53
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 15:56
12.7 km
18:45 19:05 (00:20)
Bus stationSpasovnjaca 2
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 18:45
arr. 18:47
dep. 18:47
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 18:48
dep. 18:48
0.8 km
Uzice, Aleksica most
arr. 18:51
dep. 18:51
1.5 km
Uzice, Kostica
arr. 18:52
dep. 18:52
2.5 km
Uzice, Terazije
arr. 18:53
dep. 18:53
3.2 km
Uzice, Vitorovici
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 18:57
dep. 18:57
4.2 km
Buar, Derici
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Buar, Derici 2
arr. 19:00
dep. 19:00
5.7 km
Buar, Spasovnjaca
arr. 19:03
dep. 19:03
7.1 km
Buar, Spasovnjaca 2
arr. 19:05
7.8 km
20:15 20:35 (00:20)
Bus stationSpasovnjaca 2
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:18
dep. 20:18
0.8 km
Uzice, Aleksica most
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Uzice, Kostica
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Uzice, Terazije
arr. 20:23
dep. 20:23
3.2 km
Uzice, Vitorovici
arr. 20:25
dep. 20:25
3.5 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 20:27
dep. 20:27
4.2 km
Buar, Derici
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Buar, Derici 2
arr. 20:30
dep. 20:30
5.7 km
Buar, Spasovnjaca
arr. 20:33
dep. 20:33
7.1 km
Buar, Spasovnjaca 2
arr. 20:35
7.8 km
20:15 20:41 (00:26)
Bus stationJelova gora
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:18
dep. 20:18
0.8 km
arr. 20:20
dep. 20:20
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 20:22
dep. 20:22
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 20:25
dep. 20:25
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
arr. 20:28
dep. 20:28
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 20:30
dep. 20:30
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 20:32
dep. 20:32
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 20:34
dep. 20:34
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 20:36
dep. 20:36
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 20:37
dep. 20:37
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 20:38
dep. 20:38
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 20:41
12.7 km
22:05 22:46 (00:41)
SenjakKovacica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 22:05
Uzice, Krčagovo
arr. 22:06
dep. 22:06
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:07
dep. 22:07
1.1 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:08
dep. 22:08
1.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:10
dep. 22:10
2 km
arr. 22:27
dep. 22:27
3.4 km
Uzice, Hotel
arr. 22:28
dep. 22:28
3.7 km
arr. 22:30
dep. 22:30
4.4 km
Uzice, Stena
arr. 22:32
dep. 22:32
5 km
Uzice, Donja Pora
arr. 22:33
dep. 22:33
5.6 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 22:34
dep. 22:34
5.8 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 22:35
dep. 22:35
6.4 km
Buar, Cekovina
arr. 22:37
dep. 22:37
7.3 km
arr. 22:38
dep. 22:38
7.8 km
Buar, Zadruga
arr. 22:40
dep. 22:40
8.7 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 22:42
dep. 22:42
9.5 km
Buar, Pruzevina
arr. 22:44
dep. 22:44
10.4 km
Buar, Kovacica
arr. 22:46
12.1 km

Naselja Uzice i Buar su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.