Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Buar timetable

saturday, 20.07.2019.
06:40 07:06 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:40
arr. 06:42
dep. 06:42
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:43
dep. 06:43
0.8 km
arr. 06:45
dep. 06:45
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 06:47
dep. 06:47
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 06:48
dep. 06:48
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 06:49
dep. 06:49
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
arr. 06:53
dep. 06:53
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 06:55
dep. 06:55
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 07:01
dep. 07:01
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 07:02
dep. 07:02
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 07:03
dep. 07:03
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 07:06
12.7 km
11:50 12:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:53
dep. 11:53
0.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 11:58
dep. 11:58
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:00
dep. 12:00
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 12:02
dep. 12:02
4.5 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 12:11
dep. 12:11
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 12:12
dep. 12:12
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 12:16
12.7 km
15:10 15:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:10
arr. 15:12
dep. 15:12
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:13
dep. 15:13
0.8 km
arr. 15:15
dep. 15:15
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 15:17
dep. 15:17
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 15:18
dep. 15:18
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 15:19
dep. 15:19
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 15:22
dep. 15:22
4.5 km
arr. 15:23
dep. 15:23
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 15:25
dep. 15:25
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 15:29
dep. 15:29
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 15:31
dep. 15:31
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 15:32
dep. 15:32
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 15:33
dep. 15:33
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 15:36
12.7 km
20:15 20:41 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:18
dep. 20:18
0.8 km
arr. 20:20
dep. 20:20
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 20:22
dep. 20:22
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 20:25
dep. 20:25
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
arr. 20:28
dep. 20:28
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 20:30
dep. 20:30
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 20:32
dep. 20:32
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 20:34
dep. 20:34
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 20:36
dep. 20:36
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 20:37
dep. 20:37
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 20:38
dep. 20:38
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 20:41
12.7 km
Uzice - Buar timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:40 07:06 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:40
arr. 06:42
dep. 06:42
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:43
dep. 06:43
0.8 km
arr. 06:45
dep. 06:45
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 06:47
dep. 06:47
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 06:48
dep. 06:48
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 06:49
dep. 06:49
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
arr. 06:53
dep. 06:53
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 06:55
dep. 06:55
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 07:01
dep. 07:01
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 07:02
dep. 07:02
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 07:03
dep. 07:03
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 07:06
12.7 km
11:50 12:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 11:53
dep. 11:53
0.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 11:58
dep. 11:58
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:00
dep. 12:00
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 12:02
dep. 12:02
4.5 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 12:11
dep. 12:11
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 12:12
dep. 12:12
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 12:16
12.7 km
17:05 17:31 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:05
arr. 17:07
dep. 17:07
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 17:08
dep. 17:08
0.8 km
arr. 17:10
dep. 17:10
1.5 km
Uzice, Stena
arr. 17:12
dep. 17:12
2.2 km
Uzice, Donja Pora
arr. 17:13
dep. 17:13
2.7 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 17:14
dep. 17:14
2.9 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 17:15
dep. 17:15
3.5 km
Buar, Cekovina
arr. 17:17
dep. 17:17
4.5 km
arr. 17:18
dep. 17:18
4.9 km
Buar, Zadruga
arr. 17:20
dep. 17:20
5.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 17:22
dep. 17:22
6.6 km
Buar, Pruzevina
arr. 17:24
dep. 17:24
7.5 km
Buar, Kovacica
arr. 17:26
dep. 17:26
9.3 km
Buar, Cakovina
arr. 17:27
dep. 17:27
10.2 km
Buar, Ceten
arr. 17:28
dep. 17:28
10.9 km
Buar, Durova kuca
arr. 17:30
dep. 17:30
12 km
Buar, Jelova gora
arr. 17:31
12.7 km

Naselja Uzice i Buar su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.