Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Uzice - Bajina Basta timetable

thursday, 16.08.2018.
06:20 07:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Zaglavak
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Zlodol
arr. 07:03
dep. 07:03
26 km
Dub
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 07:10
dep. 07:10
31 km
Kostojevici
arr. 07:12
dep. 07:12
34 km
Ljestansko
arr. 07:20
dep. 07:20
38 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 07:28
dep. 07:28
41 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
42 km
Crvica
arr. 07:41
dep. 07:41
48 km
Crvica, Orasi
arr. 07:42
dep. 07:42
49 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 07:50
55 km
08:30 09:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 08:30
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 08:55
dep. 08:55
15 km
Zaglavak
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Zlodol
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Pilica
arr. 09:30
dep. 09:30
34 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:40
40 km
10:00 11:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:00
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 10:35
dep. 10:35
20 km
Zaglavak
arr. 10:40
dep. 10:40
23 km
Zlodol
arr. 10:43
dep. 10:43
26 km
Dub
arr. 10:45
dep. 10:45
28 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 10:50
dep. 10:50
31 km
Kostojevici
arr. 10:58
dep. 10:58
34 km
Ljestansko
arr. 11:04
dep. 11:04
38 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 11:08
dep. 11:08
41 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
42 km
Crvica
arr. 11:21
dep. 11:21
48 km
Crvica, Orasi
arr. 11:22
dep. 11:22
49 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 11:30
55 km
11:20 12:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
39.5 km
12:00 13:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 12:00
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 12:31
dep. 12:31
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:48
dep. 12:48
23.1 km
Zlodol
arr. 12:52
dep. 12:52
25.7 km
Dub
arr. 12:57
dep. 12:57
28.5 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 13:01
dep. 13:01
31 km
Kostojevici
arr. 13:06
dep. 13:06
33.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 13:15
dep. 13:15
39.9 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
40.7 km
Crvica
arr. 13:26
dep. 13:26
46 km
Crvica, Orasi
arr. 13:31
dep. 13:31
47.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 13:45
51.9 km
13:00 14:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:00
Volujac kod Uzica, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 13:26
dep. 13:26
15 km
Zaglavak
arr. 13:40
dep. 13:40
23 km
Zlodol
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Pilica
arr. 14:00
dep. 14:00
34 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 14:10
40 km
13:30 15:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:30
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 14:40
dep. 14:40
36 km
Tara mountain (Mala Reka)
arr. 14:55
dep. 14:55
44 km
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 15:10
dep. 15:10
51 km
Raca kod Bajine Baste, Cer
arr. 15:20
dep. 15:20
55 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
61 km
14:40 16:05 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:40
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
-117.4 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
-117.4 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
23.1 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
25.7 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
28.5 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
31 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
33.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
39.9 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
40.7 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
46 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
47.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
51.9 km
15:45 16:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:45
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 16:07
dep. 16:07
15 km
Zaglavak
arr. 16:18
dep. 16:18
23 km
Zlodol
arr. 16:23
dep. 16:23
26 km
Pilica
arr. 16:33
dep. 16:33
34 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:45
40 km
17:40 19:10 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:40
Volujac kod Uzica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 18:05
dep. 18:05
15 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Zaglavak
arr. 18:17
dep. 18:17
23 km
Zlodol
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Dub
arr. 18:25
dep. 18:25
28 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 18:30
dep. 18:30
31 km
Kostojevici
arr. 18:38
dep. 18:38
34 km
Ljestansko
arr. 18:45
dep. 18:45
38 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 18:50
dep. 18:50
41 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
42 km
Crvica
arr. 19:00
dep. 19:00
48 km
Crvica, Orasi
arr. 19:02
dep. 19:02
49 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:10
55 km
19:30 20:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 19:30
Volujac kod Uzica, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
0 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 19:57
dep. 19:57
0 km
Zaglavak
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Zlodol
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Pilica
arr. 20:30
dep. 20:30
34 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 20:50
40 km
21:15 22:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 21:15
Volujac kod Uzica, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 21:35
dep. 21:35
15 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 21:43
dep. 21:43
20 km
Zaglavak
arr. 21:48
dep. 21:48
23 km
Zlodol
arr. 21:52
dep. 21:52
26 km
Dub
arr. 21:56
dep. 21:56
28 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 22:01
dep. 22:01
31 km
Kostojevici
arr. 22:05
dep. 22:05
34 km
Ljestansko
arr. 22:10
dep. 22:10
38 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 22:15
dep. 22:15
41 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
42 km
Crvica
arr. 22:25
dep. 22:25
48 km
Crvica, Orasi
arr. 22:27
dep. 22:27
49 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 22:35
55 km

Naselja Uzice i Bajina Basta su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.