Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Rudno timetable

wednesday, 17.08.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ušće kod Kraljeva - Rudno timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
14:30 15:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:30
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Knezevac kod Sjenice, Dokovici
arr. 14:41
dep. 14:41
10 km
Gokcanica
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Bare kod Kraljeva
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Bojanici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Biljanovac
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:12
dep. 15:12
25 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 15:13
dep. 15:13
28 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:14
dep. 15:14
30 km
Brvenica
arr. 15:16
dep. 15:16
35 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 15:19
dep. 15:19
42 km
Krusevica kod Raske
arr. 15:21
dep. 15:21
44 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 15:22
dep. 15:22
46 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 15:23
dep. 15:23
47 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 15:24
dep. 15:24
48 km
Rudno, Sekleri
arr. 15:25
dep. 15:25
49 km
Rudno
arr. 15:30
56 km
Ušće kod Kraljeva - Rudno timetable
Departures on: sunday, 28.08.2022.
14:30 15:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:30
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Knezevac kod Sjenice, Dokovici
arr. 14:41
dep. 14:41
10 km
Gokcanica
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Bare kod Kraljeva
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Bojanici
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Biljanovac
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:12
dep. 15:12
25 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 15:13
dep. 15:13
28 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:14
dep. 15:14
30 km
Brvenica
arr. 15:16
dep. 15:16
35 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 15:18
dep. 15:18
40 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 15:19
dep. 15:19
42 km
Krusevica kod Raske
arr. 15:21
dep. 15:21
44 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 15:22
dep. 15:22
46 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 15:23
dep. 15:23
47 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 15:24
dep. 15:24
48 km
Rudno, Sekleri
arr. 15:25
dep. 15:25
49 km
Rudno
arr. 15:30
56 km
Ušće kod Kraljeva - Rudno timetable
Departures on: thursday, 01.09.2022.
05:00 06:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 05:00
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 05:09
dep. 05:09
7 km
Bare kod Kraljeva
arr. 05:11
dep. 05:11
8 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 05:13
dep. 05:13
9 km
Bojanici
arr. 05:16
dep. 05:16
10.3 km
Biljanovac
arr. 05:19
dep. 05:19
14.3 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 05:24
dep. 05:24
18.3 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 05:28
dep. 05:28
21.3 km
Brvenik kod Raske
arr. 05:33
dep. 05:33
23.3 km
Brvenica
arr. 05:37
dep. 05:37
28.3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 05:40
dep. 05:40
33.3 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 05:43
dep. 05:43
35.3 km
Krusevica kod Raske
arr. 05:45
dep. 05:45
37.3 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 05:47
dep. 05:47
39.3 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 05:49
dep. 05:49
40.3 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 05:52
dep. 05:52
41.3 km
Rudno, Sekleri
arr. 05:55
dep. 05:55
42.3 km
Rudno
arr. 06:00
49.3 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Rudno su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.