Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Rudno timetable

thursday, 27.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ušće kod Kraljeva - Rudno timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
14:45 16:20 (01:35)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 14:45
Medurecje kod Kraljeva, Raskrsnica za Gokcanicu
arr. 15:00
dep. 15:00
10.6 km
Bojanici
arr. 15:20
dep. 15:20
19.5 km
Biljanovac
arr. 15:25
dep. 15:25
23.5 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
27.5 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
32.5 km
Brvenica
arr. 15:40
dep. 15:40
37.5 km
Gradac kod Raske
arr. 15:45
dep. 15:45
42.5 km
Krusevica kod Raske
arr. 15:50
dep. 15:50
46.5 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 15:55
dep. 15:55
48.5 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 16:00
dep. 16:00
49.5 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 16:05
dep. 16:05
50.5 km
Rudno, Sekleri
arr. 16:10
dep. 16:10
51.5 km
Rudno
arr. 16:20
56.5 km
Ušće kod Kraljeva - Rudno timetable
Departures on: sunday, 08.03.2020.
14:45 16:20 (01:35)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 14:45
Medurecje kod Kraljeva, Raskrsnica za Gokcanicu
arr. 15:00
dep. 15:00
10.6 km
Bojanici
arr. 15:20
dep. 15:20
19.5 km
Biljanovac
arr. 15:25
dep. 15:25
23.5 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
27.5 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
32.5 km
Brvenica
arr. 15:40
dep. 15:40
37.5 km
Gradac kod Raske
arr. 15:45
dep. 15:45
42.5 km
Krusevica kod Raske
arr. 15:50
dep. 15:50
46.5 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 15:55
dep. 15:55
48.5 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 16:00
dep. 16:00
49.5 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 16:05
dep. 16:05
50.5 km
Rudno, Sekleri
arr. 16:10
dep. 16:10
51.5 km
Rudno
arr. 16:20
56.5 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Rudno su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 14:45 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.