Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Kraljevo timetable

sunday, 09.08.2020.
07:09 08:10 (01:01)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 07:09
Polumir, Most
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Bogutovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
52 km
07:40 08:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 07:40
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
49 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 12:45
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
59 km
13:25 14:23 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 13:25
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:30
dep. 13:31
4 km
Polumir, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
10 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
19 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 13:59
dep. 14:00
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
34 km
arr. 14:11
dep. 14:12
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:23
48 km
13:40 14:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 13:40
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
51 km
18:05 18:45 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 18:05
Kraljevo, Bus station
arr. 18:45
49 km
21:18 22:16 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 21:18
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:23
dep. 21:24
4 km
Polumir, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
10 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 21:43
dep. 21:44
19 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 21:52
dep. 21:53
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
34 km
arr. 22:04
dep. 22:05
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:16
48 km
Ušće kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: sunday, 10.08.2020.
01:00 02:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 01:00
Kraljevo, Bus station
arr. 02:00
59 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 21:18 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ušće kod Kraljeva - Kraljevo iznosi od 2,64 EUR do 2,64 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.