Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:14 06:10 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 05:14
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 05:19
dep. 05:20
4 km
Polumir, Railway station
arr. 05:28
dep. 05:29
10 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 05:46
dep. 05:47
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
34 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 05:58
dep. 05:59
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 06:10
48 km
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 05:30
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 05:40
dep. 05:40
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Polumir, Most
arr. 05:44
dep. 05:44
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 05:47
dep. 05:47
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 05:50
dep. 05:50
19.4 km
Maglic
arr. 05:54
dep. 05:54
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 05:56
dep. 05:56
26.4 km
Bogutovac, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:00
dep. 06:00
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 06:07
dep. 06:07
34.5 km
Progorelica
arr. 06:10
dep. 06:10
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 06:13
dep. 06:13
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:17
dep. 06:17
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:22
dep. 06:22
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:24
dep. 06:24
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:26
dep. 06:26
45.7 km
arr. 06:27
dep. 06:27
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:29
dep. 06:29
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
48.4 km
07:09 08:10 (01:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 07:09
Polumir, Most
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Bogutovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
52 km
07:15 08:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 07:15
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 07:18
dep. 07:18
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 07:20
dep. 07:20
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 07:23
dep. 07:23
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 07:25
dep. 07:25
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 07:26
dep. 07:26
7.4 km
Polumir, Most
arr. 07:29
dep. 07:29
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 07:32
dep. 07:32
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 07:35
dep. 07:35
19.4 km
Maglic
arr. 07:39
dep. 07:39
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 07:41
dep. 07:41
26.4 km
Bogutovac, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 07:45
dep. 07:45
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 07:52
dep. 07:52
34.5 km
Progorelica
arr. 07:55
dep. 07:55
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 07:58
dep. 07:58
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:02
dep. 08:02
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:04
dep. 08:04
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:07
dep. 08:07
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:09
dep. 08:09
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:11
dep. 08:11
45.7 km
arr. 08:12
dep. 08:12
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:13
dep. 08:13
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:14
dep. 08:14
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:15
48.4 km
07:40 08:20 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 07:40
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
49 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 11:00
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 11:03
dep. 11:03
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 11:05
dep. 11:05
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 11:08
dep. 11:08
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 11:10
dep. 11:10
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 11:11
dep. 11:11
7.4 km
Polumir, Most
arr. 11:14
dep. 11:14
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 11:17
dep. 11:17
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 11:20
dep. 11:20
19.4 km
Maglic
arr. 11:24
dep. 11:24
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 11:26
dep. 11:26
26.4 km
Bogutovac, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 11:30
dep. 11:30
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 11:37
dep. 11:37
34.5 km
Progorelica
arr. 11:40
dep. 11:40
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 11:43
dep. 11:43
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:45
dep. 11:45
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:47
dep. 11:47
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:49
dep. 11:49
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:52
dep. 11:52
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:54
dep. 11:54
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
45.7 km
arr. 11:57
dep. 11:57
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:58
dep. 11:58
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:59
dep. 11:59
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
48.4 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 12:45
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
59 km
13:25 14:21 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 13:25
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:30
dep. 13:31
4 km
Polumir, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
10 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 13:57
dep. 13:58
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
34 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 14:09
dep. 14:10
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:21
48 km
14:10 15:10 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:10
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 14:15
dep. 14:15
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 14:18
dep. 14:18
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 14:20
dep. 14:20
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 14:21
dep. 14:21
7.4 km
Polumir, Most
arr. 14:24
dep. 14:24
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 14:27
dep. 14:27
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 14:30
dep. 14:30
19.4 km
Maglic
arr. 14:34
dep. 14:34
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 14:36
dep. 14:36
26.4 km
Bogutovac, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 14:40
dep. 14:40
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 14:47
dep. 14:47
34.5 km
Progorelica
arr. 14:50
dep. 14:50
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 14:53
dep. 14:53
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:57
dep. 14:57
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:59
dep. 14:59
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:02
dep. 15:02
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:04
dep. 15:04
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:06
dep. 15:06
45.7 km
arr. 15:07
dep. 15:07
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:08
dep. 15:08
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:09
dep. 15:09
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:10
48.4 km
18:05 18:45 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 18:05
Kraljevo, Bus station
arr. 18:45
49 km
18:30 19:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 18:30
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 18:33
dep. 18:33
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 18:35
dep. 18:35
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 18:38
dep. 18:38
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 18:40
dep. 18:40
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 18:41
dep. 18:41
7.4 km
Polumir, Most
arr. 18:44
dep. 18:44
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 18:47
dep. 18:47
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 18:50
dep. 18:50
19.4 km
Maglic
arr. 18:54
dep. 18:54
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 18:56
dep. 18:56
26.4 km
Bogutovac, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 19:00
dep. 19:00
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 19:07
dep. 19:07
34.5 km
Progorelica
arr. 19:10
dep. 19:10
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 19:13
dep. 19:13
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:15
dep. 19:15
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:17
dep. 19:17
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:19
dep. 19:19
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:22
dep. 19:22
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:24
dep. 19:24
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:26
dep. 19:26
45.7 km
arr. 19:27
dep. 19:27
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:28
dep. 19:28
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:29
dep. 19:29
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:30
48.4 km
21:16 22:12 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 21:16
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:21
dep. 21:22
4 km
Polumir, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
10 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 21:48
dep. 21:49
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
34 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 22:00
dep. 22:01
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:12
48 km
Ušće kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: wednesday, 18.08.2022.
01:00 02:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 01:00
Kraljevo, Bus station
arr. 02:00
59 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 21:16 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ušće kod Kraljeva - Kraljevo iznosi od 3,28 EUR do 3,28 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.