Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Kraljevo timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:20 06:20 (01:00)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 05:20
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 05:25
dep. 05:26
4 km
Polumir, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
10 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 05:47
dep. 05:48
19 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 05:56
dep. 05:57
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
34 km
arr. 06:08
dep. 06:09
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 06:20
48 km
05:30 06:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 05:30
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 05:40
dep. 05:40
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Polumir
arr. 05:44
dep. 05:44
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 05:47
dep. 05:47
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 05:50
dep. 05:50
19.4 km
Maglic
arr. 05:54
dep. 05:54
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 05:56
dep. 05:56
26.4 km
Bogutovac
arr. 05:58
dep. 05:58
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:00
dep. 06:00
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 06:07
dep. 06:07
34.5 km
Progorelica
arr. 06:10
dep. 06:10
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 06:13
dep. 06:13
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:17
dep. 06:17
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:22
dep. 06:22
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:24
dep. 06:24
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:26
dep. 06:26
45.7 km
arr. 06:27
dep. 06:27
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:29
dep. 06:29
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
48.4 km
07:00 08:00 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 07:00
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 07:03
dep. 07:03
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 07:05
dep. 07:05
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 07:08
dep. 07:08
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 07:10
dep. 07:10
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 07:11
dep. 07:11
7.4 km
Polumir
arr. 07:14
dep. 07:14
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 07:17
dep. 07:17
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 07:20
dep. 07:20
19.4 km
Maglic
arr. 07:24
dep. 07:24
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 07:26
dep. 07:26
26.4 km
Bogutovac
arr. 07:28
dep. 07:28
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 07:30
dep. 07:30
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 07:37
dep. 07:37
34.5 km
Progorelica
arr. 07:40
dep. 07:40
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 07:43
dep. 07:43
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:47
dep. 07:47
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:49
dep. 07:49
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:52
dep. 07:52
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:54
dep. 07:54
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:56
dep. 07:56
45.7 km
arr. 07:57
dep. 07:57
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:58
dep. 07:58
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:59
dep. 07:59
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:00
48.4 km
07:09 08:10 (01:01)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 07:09
Polumir
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Bogutovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
52 km
07:30 08:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 07:30
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 07:33
dep. 07:33
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 07:35
dep. 07:35
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 07:38
dep. 07:38
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 07:40
dep. 07:40
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 07:41
dep. 07:41
7.4 km
Polumir
arr. 07:44
dep. 07:44
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 07:47
dep. 07:47
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 07:50
dep. 07:50
19.4 km
Maglic
arr. 07:54
dep. 07:54
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 07:56
dep. 07:56
26.4 km
Bogutovac
arr. 07:58
dep. 07:58
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 08:00
dep. 08:00
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 08:07
dep. 08:07
34.5 km
Progorelica
arr. 08:10
dep. 08:10
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 08:13
dep. 08:13
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:15
dep. 08:15
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:17
dep. 08:17
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:22
dep. 08:22
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:24
dep. 08:24
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:26
dep. 08:26
45.7 km
arr. 08:27
dep. 08:27
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:28
dep. 08:28
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:29
dep. 08:29
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
48.4 km
07:40 08:20 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 07:40
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
49 km
08:30 09:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 08:30
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva)
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Bogutovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:20
48 km
11:00 12:00 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 11:00
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 11:03
dep. 11:03
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 11:05
dep. 11:05
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 11:08
dep. 11:08
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 11:10
dep. 11:10
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 11:11
dep. 11:11
7.4 km
Polumir
arr. 11:14
dep. 11:14
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 11:17
dep. 11:17
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 11:20
dep. 11:20
19.4 km
Maglic
arr. 11:24
dep. 11:24
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 11:26
dep. 11:26
26.4 km
Bogutovac
arr. 11:28
dep. 11:28
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 11:30
dep. 11:30
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 11:37
dep. 11:37
34.5 km
Progorelica
arr. 11:40
dep. 11:40
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 11:43
dep. 11:43
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:45
dep. 11:45
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:47
dep. 11:47
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:49
dep. 11:49
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:52
dep. 11:52
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:54
dep. 11:54
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
45.7 km
arr. 11:57
dep. 11:57
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:58
dep. 11:58
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:59
dep. 11:59
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
48.4 km
12:45 13:45 (01:00)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 12:45
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
59 km
13:36 14:36 (01:00)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 13:36
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:41
dep. 13:42
4 km
Polumir, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
19 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 14:12
dep. 14:13
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
34 km
arr. 14:24
dep. 14:25
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:36
48 km
13:40 14:20 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 13:40
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
51 km
14:10 14:50 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 14:10
Kraljevo, Bus station
arr. 14:50
49 km
14:10 15:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 14:10
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 14:15
dep. 14:15
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 14:18
dep. 14:18
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 14:20
dep. 14:20
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 14:21
dep. 14:21
7.4 km
Polumir
arr. 14:24
dep. 14:24
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 14:27
dep. 14:27
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 14:30
dep. 14:30
19.4 km
Maglic
arr. 14:34
dep. 14:34
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 14:36
dep. 14:36
26.4 km
Bogutovac
arr. 14:38
dep. 14:38
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 14:40
dep. 14:40
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 14:47
dep. 14:47
34.5 km
Progorelica
arr. 14:50
dep. 14:50
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 14:53
dep. 14:53
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:57
dep. 14:57
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:59
dep. 14:59
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:02
dep. 15:02
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:04
dep. 15:04
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:06
dep. 15:06
45.7 km
arr. 15:07
dep. 15:07
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:08
dep. 15:08
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:09
dep. 15:09
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:10
48.4 km
18:05 18:45 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Center
dep. 18:05
Kraljevo, Bus station
arr. 18:45
49 km
18:30 19:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 18:30
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 18:33
dep. 18:33
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 18:35
dep. 18:35
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 18:38
dep. 18:38
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 18:40
dep. 18:40
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 18:41
dep. 18:41
7.4 km
Polumir
arr. 18:44
dep. 18:44
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 18:47
dep. 18:47
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 18:50
dep. 18:50
19.4 km
Maglic
arr. 18:54
dep. 18:54
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 18:56
dep. 18:56
26.4 km
Bogutovac
arr. 18:58
dep. 18:58
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 19:00
dep. 19:00
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 19:07
dep. 19:07
34.5 km
Progorelica
arr. 19:10
dep. 19:10
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 19:13
dep. 19:13
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:15
dep. 19:15
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:17
dep. 19:17
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:19
dep. 19:19
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:22
dep. 19:22
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:24
dep. 19:24
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:26
dep. 19:26
45.7 km
arr. 19:27
dep. 19:27
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:28
dep. 19:28
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:29
dep. 19:29
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:30
48.4 km
22:00 23:00 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 22:00
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 22:03
dep. 22:03
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 22:05
dep. 22:05
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 22:08
dep. 22:08
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 22:10
dep. 22:10
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 22:11
dep. 22:11
7.4 km
Polumir
arr. 22:14
dep. 22:14
10.4 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 22:17
dep. 22:17
15.4 km
Maglic, Dobre strane
arr. 22:20
dep. 22:20
19.4 km
Maglic
arr. 22:24
dep. 22:24
25.4 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 22:26
dep. 22:26
26.4 km
Bogutovac
arr. 22:28
dep. 22:28
28.5 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 22:30
dep. 22:30
29.8 km
Progorelica, Markovici
arr. 22:37
dep. 22:37
34.5 km
Progorelica
arr. 22:40
dep. 22:40
36.5 km
Konarevo, MK.
arr. 22:43
dep. 22:43
38.5 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 22:45
dep. 22:45
39.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 22:47
dep. 22:47
40.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 22:49
dep. 22:49
41.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 22:52
dep. 22:52
43.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 22:54
dep. 22:54
45 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 22:56
dep. 22:56
45.7 km
arr. 22:57
dep. 22:57
46.4 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 22:58
dep. 22:58
47 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 22:59
dep. 22:59
47.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:00
48.4 km
22:06 23:06 (01:00)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 22:06
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 22:11
dep. 22:12
4 km
Polumir, Railway station
arr. 22:20
dep. 22:21
10 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 22:33
dep. 22:34
19 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 22:42
dep. 22:43
30 km
Progorelica, Railway station
arr. 22:48
dep. 22:49
34 km
arr. 22:54
dep. 22:55
38 km
Kraljevo, Railway station
arr. 23:06
48 km
 
Departures on: tuesday, 22.05.2019.
01:00 02:00 (01:00)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva
dep. 01:00
Kraljevo, Bus station
arr. 02:00
59 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 22:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.