Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Bojanici timetable

wednesday, 17.08.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ušće kod Kraljeva - Bojanici timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
14:30 14:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:30
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Knezevac kod Sjenice, Dokovici
arr. 14:41
dep. 14:41
10 km
Gokcanica
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Bare kod Kraljeva
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Bojanici
arr. 14:59
17 km
Ušće kod Kraljeva - Bojanici timetable
Departures on: sunday, 28.08.2022.
14:30 14:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:30
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Knezevac kod Sjenice, Dokovici
arr. 14:41
dep. 14:41
10 km
Gokcanica
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Bare kod Kraljeva
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Bojanici
arr. 14:59
17 km
Ušće kod Kraljeva - Bojanici timetable
Departures on: thursday, 01.09.2022.
05:00 05:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 05:00
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 05:09
dep. 05:09
7 km
Bare kod Kraljeva
arr. 05:11
dep. 05:11
8 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 05:13
dep. 05:13
9 km
Bojanici
arr. 05:16
10.3 km
12:50 13:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 12:50
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 12:56
dep. 12:56
7 km
Bare kod Kraljeva
arr. 12:58
dep. 12:58
8 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Bojanici
arr. 13:05
10.3 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Bojanici su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.