Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Urovci - Obrenovac timetable

monday, 22.04.2024.
01:25 01:34 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 01:25
Urovci, Barake
arr. 01:26
dep. 01:26
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 01:27
dep. 01:27
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 01:28
dep. 01:28
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 01:30
dep. 01:30
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 01:31
dep. 01:31
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 01:32
dep. 01:32
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 01:33
dep. 01:33
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 01:34
5.3 km
04:27 05:00 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 04:27
arr. 04:29
dep. 04:29
1 km
arr. 04:31
dep. 04:31
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 04:33
dep. 04:33
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 04:35
dep. 04:35
3.1 km
arr. 04:38
dep. 04:38
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 04:40
dep. 04:40
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 04:42
dep. 04:42
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 04:44
dep. 04:44
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 04:46
dep. 04:46
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 04:48
dep. 04:48
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 04:51
dep. 04:51
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 04:52
dep. 04:52
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 04:54
dep. 04:54
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 04:56
dep. 04:56
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 04:57
dep. 04:57
10.5 km
arr. 04:59
dep. 04:59
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 05:00
11.5 km
05:20 05:29 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 05:20
Urovci, Barake
arr. 05:21
dep. 05:21
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:22
dep. 05:22
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:23
dep. 05:23
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:25
dep. 05:25
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:26
dep. 05:26
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:27
dep. 05:27
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:28
dep. 05:28
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:29
5.3 km
05:27 06:00 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 05:27
arr. 05:29
dep. 05:29
1 km
arr. 05:31
dep. 05:31
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 05:33
dep. 05:33
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
3.1 km
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 05:40
dep. 05:40
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:42
dep. 05:42
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:44
dep. 05:44
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:46
dep. 05:46
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 05:48
dep. 05:48
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 05:51
dep. 05:51
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:52
dep. 05:52
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:54
dep. 05:54
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 05:56
dep. 05:56
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 05:57
dep. 05:57
10.5 km
arr. 05:59
dep. 05:59
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 06:00
11.5 km
05:45 06:02 (00:17)
TENT A - plato okretnicaFilipovica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
arr. 05:46
dep. 05:46
0.6 km
Urovci, Barake
arr. 05:47
dep. 05:47
1.5 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:48
dep. 05:48
2.1 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:49
dep. 05:49
2.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 05:51
dep. 05:51
3.9 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 05:52
dep. 05:52
5 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:53
dep. 05:53
5.5 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 05:56
dep. 05:56
6.6 km
Obrenovac, Opstina
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
arr. 05:59
dep. 05:59
7.8 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 06:01
dep. 06:01
8.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:02
8.9 km
05:52 06:01 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 05:52
Urovci, Barake
arr. 05:53
dep. 05:53
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 05:54
dep. 05:54
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 05:55
dep. 05:55
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 05:57
dep. 05:57
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 05:58
dep. 05:58
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 05:59
dep. 05:59
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:00
dep. 06:00
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:01
5.3 km
06:02 06:35 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 06:02
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
arr. 06:06
dep. 06:06
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 06:08
dep. 06:08
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
3.1 km
arr. 06:13
dep. 06:13
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 06:15
dep. 06:15
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:17
dep. 06:17
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:19
dep. 06:19
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 06:26
dep. 06:26
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:27
dep. 06:27
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:29
dep. 06:29
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 06:31
dep. 06:31
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 06:35
11.5 km
06:20 06:29 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 06:20
Urovci, Barake
arr. 06:21
dep. 06:21
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:22
dep. 06:22
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:23
dep. 06:23
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:25
dep. 06:25
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:26
dep. 06:26
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:27
dep. 06:27
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:28
dep. 06:28
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:29
5.3 km
06:47 06:56 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 06:47
Urovci, Barake
arr. 06:48
dep. 06:48
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:49
dep. 06:49
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:50
dep. 06:50
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:52
dep. 06:52
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:53
dep. 06:53
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:54
dep. 06:54
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:55
dep. 06:55
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:56
5.3 km
06:49 07:02 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 06:49
arr. 06:50
dep. 06:50
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 06:52
dep. 06:52
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:53
dep. 06:53
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:54
dep. 06:54
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:56
dep. 06:56
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:59
dep. 06:59
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:02
5.6 km
06:50 07:07 (00:17)
TENT A - plato okretnicaFilipovica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:50
arr. 06:51
dep. 06:51
0.6 km
Urovci, Barake
arr. 06:52
dep. 06:52
1.5 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:53
dep. 06:53
2.1 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:54
dep. 06:54
2.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 06:56
dep. 06:56
3.9 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 06:57
dep. 06:57
5 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:58
dep. 06:58
5.5 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 07:01
dep. 07:01
6.6 km
Obrenovac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
arr. 07:04
dep. 07:04
7.8 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 07:06
dep. 07:06
8.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:07
8.9 km
07:12 07:45 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 07:12
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
arr. 07:16
dep. 07:16
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 07:18
dep. 07:18
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
3.1 km
arr. 07:23
dep. 07:23
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 07:25
dep. 07:25
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 07:27
dep. 07:27
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 07:29
dep. 07:29
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 07:31
dep. 07:31
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 07:33
dep. 07:33
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 07:36
dep. 07:36
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 07:37
dep. 07:37
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 07:39
dep. 07:39
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 07:41
dep. 07:41
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 07:42
dep. 07:42
10.5 km
arr. 07:44
dep. 07:44
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 07:45
11.5 km
07:15 07:24 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 07:15
Urovci, Barake
arr. 07:16
dep. 07:16
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 07:17
dep. 07:17
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 07:18
dep. 07:18
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 07:20
dep. 07:20
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 07:21
dep. 07:21
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 07:22
dep. 07:22
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:23
dep. 07:23
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:24
5.3 km
07:42 07:51 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 07:42
Urovci, Barake
arr. 07:43
dep. 07:43
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 07:44
dep. 07:44
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 07:45
dep. 07:45
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 07:47
dep. 07:47
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 07:48
dep. 07:48
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 07:49
dep. 07:49
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:50
dep. 07:50
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:51
5.3 km
08:10 08:19 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 08:10
Urovci, Barake
arr. 08:11
dep. 08:11
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 08:12
dep. 08:12
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 08:13
dep. 08:13
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 08:15
dep. 08:15
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 08:17
dep. 08:17
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:18
dep. 08:18
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:19
5.3 km
08:22 08:55 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 08:22
arr. 08:24
dep. 08:24
1 km
arr. 08:26
dep. 08:26
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 08:28
dep. 08:28
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
3.1 km
arr. 08:33
dep. 08:33
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 08:35
dep. 08:35
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 08:37
dep. 08:37
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 08:39
dep. 08:39
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 08:41
dep. 08:41
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 08:43
dep. 08:43
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 08:46
dep. 08:46
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 08:47
dep. 08:47
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 08:49
dep. 08:49
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 08:51
dep. 08:51
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 08:52
dep. 08:52
10.5 km
arr. 08:54
dep. 08:54
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 08:55
11.5 km
08:37 08:46 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 08:37
Urovci, Barake
arr. 08:38
dep. 08:38
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 08:39
dep. 08:39
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 08:40
dep. 08:40
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 08:42
dep. 08:42
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 08:43
dep. 08:43
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 08:44
dep. 08:44
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:45
dep. 08:45
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:46
5.3 km
08:49 09:02 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 08:49
arr. 08:50
dep. 08:50
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 08:52
dep. 08:52
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 08:53
dep. 08:53
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 08:54
dep. 08:54
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 08:56
dep. 08:56
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 08:57
dep. 08:57
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 08:58
dep. 08:58
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:59
dep. 08:59
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:02
5.6 km
08:57 09:30 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 08:57
arr. 08:59
dep. 08:59
1 km
arr. 09:01
dep. 09:01
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 09:03
dep. 09:03
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
3.1 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 09:10
dep. 09:10
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 09:12
dep. 09:12
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 09:14
dep. 09:14
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 09:16
dep. 09:16
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 09:18
dep. 09:18
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 09:21
dep. 09:21
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 09:22
dep. 09:22
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 09:24
dep. 09:24
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 09:26
dep. 09:26
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 09:27
dep. 09:27
10.5 km
arr. 09:29
dep. 09:29
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 09:30
11.5 km
09:05 09:14 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 09:05
Urovci, Barake
arr. 09:06
dep. 09:06
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 09:07
dep. 09:07
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 09:08
dep. 09:08
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 09:11
dep. 09:11
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 09:12
dep. 09:12
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:13
dep. 09:13
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:14
5.3 km
09:32 09:41 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 09:32
Urovci, Barake
arr. 09:33
dep. 09:33
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 09:34
dep. 09:34
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 09:35
dep. 09:35
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 09:37
dep. 09:37
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 09:38
dep. 09:38
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 09:39
dep. 09:39
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:40
dep. 09:40
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:41
5.3 km
10:00 10:09 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 10:00
Urovci, Barake
arr. 10:01
dep. 10:01
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:02
dep. 10:02
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 10:05
dep. 10:05
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 10:06
dep. 10:06
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 10:07
dep. 10:07
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:08
dep. 10:08
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:09
5.3 km
10:07 10:40 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 10:07
arr. 10:09
dep. 10:09
1 km
arr. 10:11
dep. 10:11
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 10:13
dep. 10:13
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
3.1 km
arr. 10:18
dep. 10:18
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 10:20
dep. 10:20
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:22
dep. 10:22
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:24
dep. 10:24
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 10:26
dep. 10:26
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 10:28
dep. 10:28
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 10:31
dep. 10:31
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 10:34
dep. 10:34
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 10:36
dep. 10:36
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 10:37
dep. 10:37
10.5 km
arr. 10:39
dep. 10:39
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 10:40
11.5 km
10:27 10:36 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 10:27
Urovci, Barake
arr. 10:28
dep. 10:28
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:29
dep. 10:29
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:30
dep. 10:30
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 10:32
dep. 10:32
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 10:33
dep. 10:33
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 10:34
dep. 10:34
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:35
dep. 10:35
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:36
5.3 km
10:42 11:15 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 10:42
arr. 10:44
dep. 10:44
1 km
arr. 10:46
dep. 10:46
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 10:48
dep. 10:48
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 10:50
dep. 10:50
3.1 km
arr. 10:53
dep. 10:53
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 10:55
dep. 10:55
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:57
dep. 10:57
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:59
dep. 10:59
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 11:01
dep. 11:01
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 11:03
dep. 11:03
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 11:06
dep. 11:06
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 11:07
dep. 11:07
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 11:09
dep. 11:09
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 11:11
dep. 11:11
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 11:12
dep. 11:12
10.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 11:15
11.5 km
10:49 11:02 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 10:49
arr. 10:50
dep. 10:50
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 10:52
dep. 10:52
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:53
dep. 10:53
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:54
dep. 10:54
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 10:56
dep. 10:56
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 10:57
dep. 10:57
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 10:58
dep. 10:58
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:59
dep. 10:59
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:02
5.6 km
10:55 11:04 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 10:55
Urovci, Barake
arr. 10:56
dep. 10:56
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:57
dep. 10:57
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:58
dep. 10:58
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 11:00
dep. 11:00
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 11:01
dep. 11:01
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 11:02
dep. 11:02
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:03
dep. 11:03
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:04
5.3 km
11:17 11:50 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 11:17
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
arr. 11:21
dep. 11:21
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 11:23
dep. 11:23
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
3.1 km
arr. 11:28
dep. 11:28
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 11:30
dep. 11:30
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 11:32
dep. 11:32
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 11:34
dep. 11:34
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 11:36
dep. 11:36
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 11:38
dep. 11:38
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 11:41
dep. 11:41
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 11:42
dep. 11:42
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 11:44
dep. 11:44
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 11:46
dep. 11:46
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 11:47
dep. 11:47
10.5 km
arr. 11:49
dep. 11:49
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 11:50
11.5 km
11:22 11:31 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 11:22
Urovci, Barake
arr. 11:23
dep. 11:23
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 11:24
dep. 11:24
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 11:25
dep. 11:25
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 11:27
dep. 11:27
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 11:28
dep. 11:28
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 11:29
dep. 11:29
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:30
dep. 11:30
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:31
5.3 km
11:50 11:59 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 11:50
Urovci, Barake
arr. 11:51
dep. 11:51
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 11:52
dep. 11:52
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 11:53
dep. 11:53
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 11:55
dep. 11:55
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 11:56
dep. 11:56
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 11:57
dep. 11:57
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:58
dep. 11:58
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:59
5.3 km
11:52 12:25 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 11:52
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
arr. 11:56
dep. 11:56
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 11:58
dep. 11:58
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
3.1 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 12:05
dep. 12:05
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:07
dep. 12:07
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:09
dep. 12:09
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 12:13
dep. 12:13
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 12:16
dep. 12:16
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:17
dep. 12:17
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:19
dep. 12:19
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 12:21
dep. 12:21
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 12:22
dep. 12:22
10.5 km
arr. 12:24
dep. 12:24
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 12:25
11.5 km
12:17 12:26 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 12:17
Urovci, Barake
arr. 12:18
dep. 12:18
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:19
dep. 12:19
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:20
dep. 12:20
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:22
dep. 12:22
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:23
dep. 12:23
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:24
dep. 12:24
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:25
dep. 12:25
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:26
5.3 km
12:27 13:00 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 12:27
arr. 12:29
dep. 12:29
1 km
arr. 12:31
dep. 12:31
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 12:33
dep. 12:33
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
3.1 km
arr. 12:38
dep. 12:38
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 12:40
dep. 12:40
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:42
dep. 12:42
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:44
dep. 12:44
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:46
dep. 12:46
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 12:48
dep. 12:48
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 12:51
dep. 12:51
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:54
dep. 12:54
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 12:56
dep. 12:56
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 12:57
dep. 12:57
10.5 km
arr. 12:59
dep. 12:59
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 13:00
11.5 km
12:45 12:54 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 12:45
Urovci, Barake
arr. 12:46
dep. 12:46
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:47
dep. 12:47
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:50
dep. 12:50
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:51
dep. 12:51
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:52
dep. 12:52
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:53
dep. 12:53
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:54
5.3 km
12:49 13:02 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 12:49
arr. 12:50
dep. 12:50
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 12:52
dep. 12:52
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:53
dep. 12:53
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:54
dep. 12:54
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:56
dep. 12:56
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:57
dep. 12:57
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:59
dep. 12:59
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:02
5.6 km
13:12 13:21 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 13:12
Urovci, Barake
arr. 13:13
dep. 13:13
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 13:14
dep. 13:14
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 13:15
dep. 13:15
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 13:17
dep. 13:17
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 13:18
dep. 13:18
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 13:19
dep. 13:19
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:20
dep. 13:20
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:21
5.3 km
13:40 13:49 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 13:40
Urovci, Barake
arr. 13:41
dep. 13:41
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 13:42
dep. 13:42
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 13:43
dep. 13:43
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 13:45
dep. 13:45
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 13:46
dep. 13:46
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 13:47
dep. 13:47
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:48
dep. 13:48
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:49
5.3 km
14:07 14:16 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 14:07
Urovci, Barake
arr. 14:08
dep. 14:08
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:09
dep. 14:09
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:10
dep. 14:10
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:12
dep. 14:12
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:14
dep. 14:14
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:15
dep. 14:15
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:16
5.3 km
14:12 14:45 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 14:12
arr. 14:14
dep. 14:14
1 km
arr. 14:16
dep. 14:16
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 14:18
dep. 14:18
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
3.1 km
arr. 14:23
dep. 14:23
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 14:25
dep. 14:25
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:27
dep. 14:27
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:29
dep. 14:29
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:31
dep. 14:31
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 14:36
dep. 14:36
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:39
dep. 14:39
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 14:41
dep. 14:41
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 14:42
dep. 14:42
10.5 km
arr. 14:44
dep. 14:44
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 14:45
11.5 km
14:35 14:44 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 14:35
Urovci, Barake
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:37
dep. 14:37
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:38
dep. 14:38
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:40
dep. 14:40
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:41
dep. 14:41
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:42
dep. 14:42
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:43
dep. 14:43
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:44
5.3 km
14:49 15:02 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 14:49
arr. 14:50
dep. 14:50
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 14:52
dep. 14:52
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:53
dep. 14:53
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:54
dep. 14:54
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:56
dep. 14:56
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:57
dep. 14:57
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:59
dep. 14:59
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:02
5.6 km
15:02 15:11 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 15:02
Urovci, Barake
arr. 15:03
dep. 15:03
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:04
dep. 15:04
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:07
dep. 15:07
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:08
dep. 15:08
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:09
dep. 15:09
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:10
dep. 15:10
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:11
5.3 km
15:22 15:55 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 15:22
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 15:28
dep. 15:28
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
3.1 km
arr. 15:33
dep. 15:33
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 15:35
dep. 15:35
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:37
dep. 15:37
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:39
dep. 15:39
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 15:43
dep. 15:43
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 15:46
dep. 15:46
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:47
dep. 15:47
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:49
dep. 15:49
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 15:51
dep. 15:51
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 15:52
dep. 15:52
10.5 km
arr. 15:54
dep. 15:54
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 15:55
11.5 km
15:40 15:49 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 15:40
Urovci, Barake
arr. 15:41
dep. 15:41
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:42
dep. 15:42
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:43
dep. 15:43
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:45
dep. 15:45
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:46
dep. 15:46
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:47
dep. 15:47
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:48
dep. 15:48
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:49
5.3 km
15:57 16:06 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 15:57
Urovci, Barake
arr. 15:58
dep. 15:58
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:59
dep. 15:59
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:00
dep. 16:00
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:02
dep. 16:02
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:04
dep. 16:04
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:05
dep. 16:05
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:06
5.3 km
15:57 16:30 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 15:57
arr. 15:59
dep. 15:59
1 km
arr. 16:01
dep. 16:01
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 16:03
dep. 16:03
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
3.1 km
arr. 16:08
dep. 16:08
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:12
dep. 16:12
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:14
dep. 16:14
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:16
dep. 16:16
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 16:18
dep. 16:18
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:22
dep. 16:22
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:24
dep. 16:24
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 16:26
dep. 16:26
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 16:27
dep. 16:27
10.5 km
arr. 16:29
dep. 16:29
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 16:30
11.5 km
16:25 16:34 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 16:25
Urovci, Barake
arr. 16:26
dep. 16:26
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:27
dep. 16:27
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:28
dep. 16:28
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:30
dep. 16:30
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:31
dep. 16:31
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:32
dep. 16:32
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:33
dep. 16:33
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:34
5.3 km
16:49 17:02 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 16:49
arr. 16:50
dep. 16:50
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 16:52
dep. 16:52
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:53
dep. 16:53
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:54
dep. 16:54
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:56
dep. 16:56
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:57
dep. 16:57
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:59
dep. 16:59
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:02
5.6 km
16:52 17:01 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 16:52
Urovci, Barake
arr. 16:53
dep. 16:53
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:54
dep. 16:54
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:55
dep. 16:55
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:57
dep. 16:57
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:58
dep. 16:58
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:59
dep. 16:59
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:00
dep. 17:00
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:01
5.3 km
17:02 17:35 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 17:02
arr. 17:04
dep. 17:04
1 km
arr. 17:06
dep. 17:06
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 17:08
dep. 17:08
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
3.1 km
arr. 17:13
dep. 17:13
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 17:15
dep. 17:15
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 17:17
dep. 17:17
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 17:19
dep. 17:19
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 17:21
dep. 17:21
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 17:23
dep. 17:23
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 17:26
dep. 17:26
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 17:29
dep. 17:29
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 17:31
dep. 17:31
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 17:32
dep. 17:32
10.5 km
arr. 17:34
dep. 17:34
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 17:35
11.5 km
17:20 17:29 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 17:20
Urovci, Barake
arr. 17:21
dep. 17:21
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 17:22
dep. 17:22
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 17:23
dep. 17:23
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 17:25
dep. 17:25
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 17:26
dep. 17:26
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 17:27
dep. 17:27
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:28
dep. 17:28
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:29
5.3 km
17:42 18:15 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 17:42
arr. 17:44
dep. 17:44
1 km
arr. 17:46
dep. 17:46
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 17:48
dep. 17:48
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
3.1 km
arr. 17:53
dep. 17:53
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 17:55
dep. 17:55
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 17:57
dep. 17:57
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 17:59
dep. 17:59
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:01
dep. 18:01
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 18:03
dep. 18:03
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 18:06
dep. 18:06
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:07
dep. 18:07
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:09
dep. 18:09
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 18:11
dep. 18:11
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 18:12
dep. 18:12
10.5 km
arr. 18:14
dep. 18:14
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 18:15
11.5 km
17:47 17:56 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 17:47
Urovci, Barake
arr. 17:48
dep. 17:48
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 17:49
dep. 17:49
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 17:50
dep. 17:50
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 17:52
dep. 17:52
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 17:53
dep. 17:53
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 17:54
dep. 17:54
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:55
dep. 17:55
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:56
5.3 km
18:12 18:45 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 18:12
arr. 18:14
dep. 18:14
1 km
arr. 18:16
dep. 18:16
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 18:18
dep. 18:18
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
3.1 km
arr. 18:23
dep. 18:23
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 18:25
dep. 18:25
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:27
dep. 18:27
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:31
dep. 18:31
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 18:33
dep. 18:33
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 18:36
dep. 18:36
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:37
dep. 18:37
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:39
dep. 18:39
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 18:41
dep. 18:41
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 18:42
dep. 18:42
10.5 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 18:45
11.5 km
18:15 18:24 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 18:15
Urovci, Barake
arr. 18:16
dep. 18:16
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:17
dep. 18:17
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:18
dep. 18:18
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:20
dep. 18:20
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:21
dep. 18:21
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:22
dep. 18:22
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:23
dep. 18:23
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:24
5.3 km
18:42 18:51 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 18:42
Urovci, Barake
arr. 18:43
dep. 18:43
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:44
dep. 18:44
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:45
dep. 18:45
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:47
dep. 18:47
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:48
dep. 18:48
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:49
dep. 18:49
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:50
dep. 18:50
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:51
5.3 km
18:42 19:15 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 18:42
arr. 18:44
dep. 18:44
1 km
arr. 18:46
dep. 18:46
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 18:48
dep. 18:48
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
3.1 km
arr. 18:53
dep. 18:53
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 18:55
dep. 18:55
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:57
dep. 18:57
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:59
dep. 18:59
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 19:03
dep. 19:03
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 19:06
dep. 19:06
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 19:07
dep. 19:07
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 19:09
dep. 19:09
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 19:11
dep. 19:11
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 19:12
dep. 19:12
10.5 km
arr. 19:14
dep. 19:14
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 19:15
11.5 km
18:49 19:02 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 18:49
arr. 18:50
dep. 18:50
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 18:52
dep. 18:52
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:53
dep. 18:53
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:54
dep. 18:54
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:56
dep. 18:56
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:57
dep. 18:57
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:59
dep. 18:59
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:02
5.6 km
19:10 19:19 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 19:10
Urovci, Barake
arr. 19:11
dep. 19:11
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 19:12
dep. 19:12
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 19:13
dep. 19:13
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 19:15
dep. 19:15
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 19:16
dep. 19:16
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 19:17
dep. 19:17
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:18
dep. 19:18
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:19
5.3 km
19:22 19:55 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 19:22
arr. 19:24
dep. 19:24
1 km
arr. 19:26
dep. 19:26
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 19:28
dep. 19:28
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
3.1 km
arr. 19:33
dep. 19:33
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 19:35
dep. 19:35
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 19:37
dep. 19:37
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 19:39
dep. 19:39
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 19:41
dep. 19:41
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 19:43
dep. 19:43
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 19:46
dep. 19:46
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 19:47
dep. 19:47
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 19:49
dep. 19:49
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 19:51
dep. 19:51
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 19:52
dep. 19:52
10.5 km
arr. 19:54
dep. 19:54
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 19:55
11.5 km
19:37 19:46 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 19:37
Urovci, Barake
arr. 19:38
dep. 19:38
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 19:39
dep. 19:39
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 19:40
dep. 19:40
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 19:42
dep. 19:42
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 19:43
dep. 19:43
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 19:44
dep. 19:44
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:45
dep. 19:45
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:46
5.3 km
20:05 20:14 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 20:05
Urovci, Barake
arr. 20:06
dep. 20:06
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 20:07
dep. 20:07
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 20:08
dep. 20:08
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 20:10
dep. 20:10
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 20:11
dep. 20:11
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 20:12
dep. 20:12
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:13
dep. 20:13
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:14
5.3 km
20:32 20:41 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 20:32
Urovci, Barake
arr. 20:33
dep. 20:33
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 20:34
dep. 20:34
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 20:35
dep. 20:35
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 20:37
dep. 20:37
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 20:38
dep. 20:38
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 20:39
dep. 20:39
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:40
dep. 20:40
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:41
5.3 km
21:00 21:09 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 21:00
Urovci, Barake
arr. 21:01
dep. 21:01
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:02
dep. 21:02
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:03
dep. 21:03
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:05
dep. 21:05
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:06
dep. 21:06
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:07
dep. 21:07
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:08
dep. 21:08
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:09
5.3 km
21:02 21:35 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 21:02
arr. 21:04
dep. 21:04
1 km
arr. 21:06
dep. 21:06
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 21:08
dep. 21:08
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
3.1 km
arr. 21:13
dep. 21:13
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 21:15
dep. 21:15
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:17
dep. 21:17
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:19
dep. 21:19
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:21
dep. 21:21
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 21:23
dep. 21:23
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 21:26
dep. 21:26
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:27
dep. 21:27
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:29
dep. 21:29
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 21:31
dep. 21:31
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 21:32
dep. 21:32
10.5 km
arr. 21:34
dep. 21:34
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 21:35
11.5 km
21:19 21:32 (00:13)
IntersectionBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Intersection
dep. 21:19
arr. 21:20
dep. 21:20
0.2 km
Urovci, Barake
arr. 21:22
dep. 21:22
1.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:23
dep. 21:23
1.6 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:24
dep. 21:24
2.2 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:26
dep. 21:26
2.9 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:27
dep. 21:27
3.4 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:28
dep. 21:28
4 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:29
dep. 21:29
4.4 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:32
5.6 km
21:35 21:44 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 21:35
Urovci, Barake
arr. 21:36
dep. 21:36
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:37
dep. 21:37
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:38
dep. 21:38
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:40
dep. 21:40
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:41
dep. 21:41
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:42
dep. 21:42
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:43
dep. 21:43
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:44
5.3 km
21:42 22:15 (00:33)
VeljanskiBora Kecic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, Veljanski
dep. 21:42
arr. 21:44
dep. 21:44
1 km
arr. 21:46
dep. 21:46
1.7 km
Urovci, Aleksandrici
arr. 21:48
dep. 21:48
2.2 km
Urovci, Intersection
arr. 21:50
dep. 21:50
3.1 km
arr. 21:53
dep. 21:53
4.2 km
Urovci, Barake
arr. 21:55
dep. 21:55
5.1 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:57
dep. 21:57
5.7 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:59
dep. 21:59
6.3 km
Obrenovac, Gaj
arr. 22:01
dep. 22:01
7 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 22:03
dep. 22:03
7.5 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 22:06
dep. 22:06
8.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 22:07
dep. 22:07
9.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 22:09
dep. 22:09
9.7 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 22:11
dep. 22:11
10.2 km
Obrenovac, Opstina
arr. 22:12
dep. 22:12
10.5 km
arr. 22:14
dep. 22:14
11.3 km
Obrenovac, Bora Kecic
arr. 22:15
11.5 km
22:10 22:27 (00:17)
TENT A - plato okretnicaFilipovica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:10
arr. 22:11
dep. 22:11
0.6 km
Urovci, Barake
arr. 22:12
dep. 22:12
1.5 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 22:13
dep. 22:13
2.1 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 22:14
dep. 22:14
2.7 km
Obrenovac, Gaj
arr. 22:15
dep. 22:15
3.5 km
Obrenovac, Naselje Sava
arr. 22:16
dep. 22:16
3.9 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 22:17
dep. 22:17
5 km
Obrenovac, Groblje
arr. 22:18
dep. 22:18
5.5 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 22:20
dep. 22:20
6 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 22:21
dep. 22:21
6.6 km
Obrenovac, Opstina
arr. 22:22
dep. 22:22
7 km
arr. 22:24
dep. 22:24
7.8 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 22:26
dep. 22:26
8.4 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:27
8.9 km
22:30 22:39 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 22:30
Urovci, Barake
arr. 22:31
dep. 22:31
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 22:32
dep. 22:32
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 22:33
dep. 22:33
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 22:35
dep. 22:35
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 22:36
dep. 22:36
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 22:37
dep. 22:37
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 22:38
dep. 22:38
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 22:39
5.3 km
23:40 23:49 (00:09)
TENT A - mostBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Urovci, TENT A - most
dep. 23:40
Urovci, Barake
arr. 23:41
dep. 23:41
0.8 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 23:42
dep. 23:42
1.3 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 23:43
dep. 23:43
1.9 km
Obrenovac, Gaj
arr. 23:45
dep. 23:45
2.6 km
Obrenovac, Groblje
arr. 23:46
dep. 23:46
3.1 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 23:47
dep. 23:47
3.7 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:48
dep. 23:48
4.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:49
5.3 km

Naselja Urovci i Obrenovac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Urovci je u 01:25 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.