Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ugrinovci kod Beograda - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 18.07.2019.
00:00 00:42 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 00:00
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 00:03
dep. 00:03
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 00:04
dep. 00:04
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 00:05
dep. 00:05
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 00:07
dep. 00:07
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 00:08
dep. 00:08
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 00:09
dep. 00:09
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 00:17
dep. 00:17
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 00:20
dep. 00:20
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 00:24
dep. 00:24
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 00:27
dep. 00:27
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 00:29
dep. 00:29
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 00:31
dep. 00:31
19.8 km
arr. 00:33
dep. 00:33
20.8 km
arr. 00:36
dep. 00:36
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 00:38
dep. 00:38
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 00:40
dep. 00:40
22.9 km
arr. 00:41
dep. 00:41
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 00:42
24 km
01:45 02:41 (00:56)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 01:45
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 01:46
dep. 01:46
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 01:47
dep. 01:47
1.2 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 01:48
dep. 01:48
1.8 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 01:49
dep. 01:49
2.2 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 01:50
dep. 01:50
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 01:51
dep. 01:51
4.2 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 01:52
dep. 01:52
4.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 01:53
dep. 01:53
5.7 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 01:54
dep. 01:54
6.1 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 01:55
dep. 01:55
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 01:56
dep. 01:56
6.8 km
Dobanovci, Center
arr. 01:57
dep. 01:57
7.3 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 01:58
dep. 01:58
7.8 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 01:59
dep. 01:59
8.4 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 02:00
dep. 02:00
9 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 02:01
dep. 02:01
9.8 km
Surcin, Petlja
arr. 02:02
dep. 02:02
10.9 km
Surcin, Izlaz
arr. 02:03
dep. 02:03
11.6 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 02:04
dep. 02:04
12.3 km
Surcin, Center
arr. 02:05
dep. 02:05
13.2 km
Surcin, Skopljanska
arr. 02:07
dep. 02:07
14.1 km
Surcin, Marka Raba
arr. 02:08
dep. 02:08
14.6 km
Surcin, Crkva
arr. 02:09
dep. 02:09
15.1 km
Surcin, Ulaz
arr. 02:10
dep. 02:10
15.7 km
Surcin, Oresac
arr. 02:11
dep. 02:11
16.5 km
Surcin, Galovica
arr. 02:12
dep. 02:12
16.9 km
Surcin, Malinjak
arr. 02:13
dep. 02:13
17.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 02:14
dep. 02:14
17.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 02:15
dep. 02:15
18.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 02:16
dep. 02:16
18.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 02:17
dep. 02:17
19.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 02:18
dep. 02:18
20.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 02:19
dep. 02:19
21.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 02:20
dep. 02:20
21.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 02:22
dep. 02:22
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 02:23
dep. 02:23
22.5 km
arr. 02:24
dep. 02:24
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 02:25
dep. 02:25
23.9 km
arr. 02:27
dep. 02:27
24.7 km
arr. 02:28
dep. 02:28
25.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentski grad
arr. 02:29
dep. 02:29
25.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Studentska
arr. 02:31
dep. 02:31
26.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Fontana
arr. 02:32
dep. 02:32
26.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 02:33
dep. 02:33
27 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 02:34
dep. 02:34
27.5 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 02:35
dep. 02:35
28.1 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 02:36
dep. 02:36
28.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 02:37
dep. 02:37
29.1 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 02:39
dep. 02:39
30.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 02:40
dep. 02:40
30.8 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:41
31.5 km
03:20 04:12 (00:52)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 03:20
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 03:21
dep. 03:21
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 03:22
dep. 03:22
1.2 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 03:23
dep. 03:23
1.8 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 03:24
dep. 03:24
2.2 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 03:25
dep. 03:25
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 03:26
dep. 03:26
4.2 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 03:27
dep. 03:27
4.8 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 03:28
dep. 03:28
5.7 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 03:29
dep. 03:29
6.1 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 03:30
dep. 03:30
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 03:31
dep. 03:31
6.8 km
Dobanovci, Center
arr. 03:32
dep. 03:32
7.3 km
Dobanovci, Stevana Jovanovica
arr. 03:33
dep. 03:33
7.8 km
Dobanovci, Bezdan
arr. 03:34
dep. 03:34
8.4 km
Dobanovci, Naselje PIK
arr. 03:35
dep. 03:35
9 km
Dobanovci, Industrijska zona
arr. 03:36
dep. 03:36
9.8 km
Surcin, Petlja
arr. 03:37
dep. 03:37
10.9 km
Surcin, Izlaz
arr. 03:38
dep. 03:38
11.6 km
Surcin, Brace Suzic
arr. 03:39
dep. 03:39
12.3 km
Surcin, Center
arr. 03:40
dep. 03:40
13.2 km
Surcin, Skopljanska
arr. 03:42
dep. 03:42
14.1 km
Surcin, Marka Raba
arr. 03:43
dep. 03:43
14.6 km
Surcin, Crkva
arr. 03:44
dep. 03:44
15.1 km
Surcin, Ulaz
arr. 03:45
dep. 03:45
15.7 km
Surcin, Oresac
arr. 03:46
dep. 03:46
16.5 km
Surcin, Galovica
arr. 03:47
dep. 03:47
16.9 km
Surcin, Malinjak
arr. 03:48
dep. 03:48
17.5 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vikend naselje
arr. 03:49
dep. 03:49
17.9 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Novo naselje
arr. 03:50
dep. 03:50
18.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Vila Mara
arr. 03:51
dep. 03:51
18.8 km
Beograd (Belgrade), Ledine - SC "Mladost"
arr. 03:52
dep. 03:52
19.3 km
Beograd (Belgrade), Ledine
arr. 03:53
dep. 03:53
20.1 km
Beograd (Belgrade), Ledine - Nedeljka Gvozdenovica
arr. 03:54
dep. 03:54
21.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Surcinska
arr. 03:56
dep. 03:56
21.9 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Dusana Vukasovica
arr. 03:57
dep. 03:57
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Crkva sv. Georgija
arr. 03:58
dep. 03:58
22.5 km
arr. 03:59
dep. 03:59
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - IMT
arr. 04:00
dep. 04:00
23.9 km
arr. 04:01
dep. 04:01
24.7 km
arr. 04:02
dep. 04:02
25.5 km
arr. 04:03
dep. 04:03
26 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 04:04
dep. 04:04
26.4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Blok 30
arr. 04:05
dep. 04:05
26.8 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Spanskih boraca
arr. 04:06
dep. 04:06
27.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Palata "Srbija"
arr. 04:07
dep. 04:07
27.7 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Sest kaplara
arr. 04:08
dep. 04:08
28.2 km
Beograd (Belgrade), Brankov most
arr. 04:10
dep. 04:10
29.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleni venac
arr. 04:11
dep. 04:11
29.7 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 04:12
30.1 km
04:50 05:32 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 04:50
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 04:53
dep. 04:53
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 04:55
dep. 04:55
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 04:57
dep. 04:57
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 04:58
dep. 04:58
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 04:59
dep. 04:59
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 05:07
dep. 05:07
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 05:10
dep. 05:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:14
dep. 05:14
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 05:17
dep. 05:17
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 05:19
dep. 05:19
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 05:21
dep. 05:21
19.8 km
arr. 05:23
dep. 05:23
20.8 km
arr. 05:26
dep. 05:26
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 05:28
dep. 05:28
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 05:30
dep. 05:30
22.9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 05:32
24 km
05:40 06:22 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 05:40
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 05:43
dep. 05:43
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 05:44
dep. 05:44
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 05:45
dep. 05:45
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 05:47
dep. 05:47
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 05:48
dep. 05:48
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 05:49
dep. 05:49
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 06:00
dep. 06:00
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 06:04
dep. 06:04
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 06:07
dep. 06:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 06:09
dep. 06:09
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 06:11
dep. 06:11
19.8 km
arr. 06:13
dep. 06:13
20.8 km
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 06:18
dep. 06:18
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 06:20
dep. 06:20
22.9 km
arr. 06:21
dep. 06:21
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 06:22
24 km
06:45 07:27 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 06:45
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 06:48
dep. 06:48
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 06:49
dep. 06:49
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 06:50
dep. 06:50
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 06:52
dep. 06:52
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 06:53
dep. 06:53
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 06:54
dep. 06:54
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 07:02
dep. 07:02
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 07:05
dep. 07:05
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:09
dep. 07:09
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 07:12
dep. 07:12
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 07:14
dep. 07:14
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 07:16
dep. 07:16
19.8 km
arr. 07:18
dep. 07:18
20.8 km
arr. 07:21
dep. 07:21
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 07:23
dep. 07:23
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 07:25
dep. 07:25
22.9 km
arr. 07:26
dep. 07:26
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 07:27
24 km
07:50 08:32 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 07:50
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 07:53
dep. 07:53
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 07:55
dep. 07:55
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 07:57
dep. 07:57
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 07:58
dep. 07:58
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 07:59
dep. 07:59
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 08:07
dep. 08:07
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 08:10
dep. 08:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 08:14
dep. 08:14
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 08:17
dep. 08:17
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 08:19
dep. 08:19
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 08:21
dep. 08:21
19.8 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20.8 km
arr. 08:26
dep. 08:26
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 08:28
dep. 08:28
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 08:30
dep. 08:30
22.9 km
arr. 08:31
dep. 08:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 08:32
24 km
08:55 09:37 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 08:55
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 08:58
dep. 08:58
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 08:59
dep. 08:59
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 09:00
dep. 09:00
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 09:02
dep. 09:02
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 09:03
dep. 09:03
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 09:04
dep. 09:04
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 09:12
dep. 09:12
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 09:15
dep. 09:15
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 09:19
dep. 09:19
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 09:22
dep. 09:22
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 09:24
dep. 09:24
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 09:26
dep. 09:26
19.8 km
arr. 09:28
dep. 09:28
20.8 km
arr. 09:31
dep. 09:31
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 09:33
dep. 09:33
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 09:35
dep. 09:35
22.9 km
arr. 09:36
dep. 09:36
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 09:37
24 km
10:00 10:42 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 10:00
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 10:03
dep. 10:03
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 10:04
dep. 10:04
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 10:05
dep. 10:05
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 10:07
dep. 10:07
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 10:08
dep. 10:08
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 10:09
dep. 10:09
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 10:17
dep. 10:17
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 10:20
dep. 10:20
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 10:24
dep. 10:24
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 10:27
dep. 10:27
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 10:29
dep. 10:29
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 10:31
dep. 10:31
19.8 km
arr. 10:33
dep. 10:33
20.8 km
arr. 10:36
dep. 10:36
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 10:38
dep. 10:38
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 10:40
dep. 10:40
22.9 km
arr. 10:41
dep. 10:41
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 10:42
24 km
11:05 11:47 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 11:05
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 11:08
dep. 11:08
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 11:09
dep. 11:09
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 11:10
dep. 11:10
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 11:12
dep. 11:12
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 11:13
dep. 11:13
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 11:14
dep. 11:14
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 11:22
dep. 11:22
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 11:25
dep. 11:25
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 11:29
dep. 11:29
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 11:32
dep. 11:32
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 11:34
dep. 11:34
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 11:36
dep. 11:36
19.8 km
arr. 11:38
dep. 11:38
20.8 km
arr. 11:41
dep. 11:41
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 11:43
dep. 11:43
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 11:45
dep. 11:45
22.9 km
arr. 11:46
dep. 11:46
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 11:47
24 km
12:10 12:52 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 12:10
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 12:13
dep. 12:13
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 12:15
dep. 12:15
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 12:17
dep. 12:17
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 12:18
dep. 12:18
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 12:19
dep. 12:19
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 12:27
dep. 12:27
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 12:30
dep. 12:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:34
dep. 12:34
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 12:37
dep. 12:37
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 12:39
dep. 12:39
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 12:41
dep. 12:41
19.8 km
arr. 12:43
dep. 12:43
20.8 km
arr. 12:46
dep. 12:46
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 12:48
dep. 12:48
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 12:50
dep. 12:50
22.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 12:52
24 km
13:15 13:57 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 13:15
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 13:18
dep. 13:18
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 13:19
dep. 13:19
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 13:20
dep. 13:20
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 13:22
dep. 13:22
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 13:23
dep. 13:23
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 13:24
dep. 13:24
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 13:32
dep. 13:32
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 13:35
dep. 13:35
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 13:39
dep. 13:39
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 13:42
dep. 13:42
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 13:44
dep. 13:44
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 13:46
dep. 13:46
19.8 km
arr. 13:48
dep. 13:48
20.8 km
arr. 13:51
dep. 13:51
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 13:53
dep. 13:53
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 13:55
dep. 13:55
22.9 km
arr. 13:56
dep. 13:56
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 13:57
24 km
14:20 15:02 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 14:20
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 14:24
dep. 14:24
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 14:25
dep. 14:25
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 14:27
dep. 14:27
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 14:28
dep. 14:28
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 14:37
dep. 14:37
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 14:40
dep. 14:40
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:44
dep. 14:44
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 14:47
dep. 14:47
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 14:49
dep. 14:49
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
arr. 14:53
dep. 14:53
20.8 km
arr. 14:56
dep. 14:56
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 14:58
dep. 14:58
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 15:00
dep. 15:00
22.9 km
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 15:02
24 km
15:25 16:07 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 15:25
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 15:28
dep. 15:28
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 15:29
dep. 15:29
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 15:32
dep. 15:32
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 15:33
dep. 15:33
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 15:34
dep. 15:34
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 15:45
dep. 15:45
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 15:49
dep. 15:49
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 15:52
dep. 15:52
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 15:54
dep. 15:54
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 15:56
dep. 15:56
19.8 km
arr. 15:58
dep. 15:58
20.8 km
arr. 16:01
dep. 16:01
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 16:03
dep. 16:03
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 16:05
dep. 16:05
22.9 km
arr. 16:06
dep. 16:06
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 16:07
24 km
16:30 17:12 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 16:30
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 16:33
dep. 16:33
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 16:35
dep. 16:35
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 16:37
dep. 16:37
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 16:38
dep. 16:38
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 16:50
dep. 16:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 16:54
dep. 16:54
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 16:57
dep. 16:57
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 16:59
dep. 16:59
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 17:01
dep. 17:01
19.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
20.8 km
arr. 17:06
dep. 17:06
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 17:08
dep. 17:08
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 17:10
dep. 17:10
22.9 km
arr. 17:11
dep. 17:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 17:12
24 km
17:35 18:17 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 17:35
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 17:38
dep. 17:38
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 17:39
dep. 17:39
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 17:40
dep. 17:40
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 17:42
dep. 17:42
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 17:43
dep. 17:43
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 17:44
dep. 17:44
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 17:52
dep. 17:52
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 17:55
dep. 17:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 17:59
dep. 17:59
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 18:02
dep. 18:02
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 18:04
dep. 18:04
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 18:06
dep. 18:06
19.8 km
arr. 18:08
dep. 18:08
20.8 km
arr. 18:11
dep. 18:11
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 18:13
dep. 18:13
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 18:15
dep. 18:15
22.9 km
arr. 18:16
dep. 18:16
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 18:17
24 km
18:40 19:22 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 18:40
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 18:43
dep. 18:43
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 18:44
dep. 18:44
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 18:45
dep. 18:45
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 18:47
dep. 18:47
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 18:48
dep. 18:48
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 18:49
dep. 18:49
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 18:57
dep. 18:57
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 19:00
dep. 19:00
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 19:04
dep. 19:04
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 19:07
dep. 19:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 19:09
dep. 19:09
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 19:11
dep. 19:11
19.8 km
arr. 19:13
dep. 19:13
20.8 km
arr. 19:16
dep. 19:16
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 19:18
dep. 19:18
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 19:20
dep. 19:20
22.9 km
arr. 19:21
dep. 19:21
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 19:22
24 km
19:45 20:27 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 19:45
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 19:48
dep. 19:48
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 19:50
dep. 19:50
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 19:52
dep. 19:52
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 19:53
dep. 19:53
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 19:54
dep. 19:54
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 20:02
dep. 20:02
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 20:05
dep. 20:05
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 20:09
dep. 20:09
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 20:12
dep. 20:12
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 20:14
dep. 20:14
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 20:16
dep. 20:16
19.8 km
arr. 20:18
dep. 20:18
20.8 km
arr. 20:21
dep. 20:21
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 20:23
dep. 20:23
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 20:25
dep. 20:25
22.9 km
arr. 20:26
dep. 20:26
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 20:27
24 km
20:45 21:27 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 20:45
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 20:48
dep. 20:48
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 20:50
dep. 20:50
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 20:52
dep. 20:52
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 20:53
dep. 20:53
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 20:54
dep. 20:54
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 21:02
dep. 21:02
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 21:05
dep. 21:05
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 21:09
dep. 21:09
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 21:12
dep. 21:12
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 21:14
dep. 21:14
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 21:16
dep. 21:16
19.8 km
arr. 21:18
dep. 21:18
20.8 km
arr. 21:21
dep. 21:21
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 21:23
dep. 21:23
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 21:25
dep. 21:25
22.9 km
arr. 21:26
dep. 21:26
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 21:27
24 km
21:30 22:12 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 21:30
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 21:33
dep. 21:33
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 21:34
dep. 21:34
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 21:35
dep. 21:35
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 21:37
dep. 21:37
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 21:38
dep. 21:38
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 21:39
dep. 21:39
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 21:47
dep. 21:47
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 21:50
dep. 21:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 21:54
dep. 21:54
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 21:57
dep. 21:57
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 21:59
dep. 21:59
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 22:01
dep. 22:01
19.8 km
arr. 22:03
dep. 22:03
20.8 km
arr. 22:06
dep. 22:06
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 22:08
dep. 22:08
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 22:10
dep. 22:10
22.9 km
arr. 22:11
dep. 22:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 22:12
24 km
22:20 23:02 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 22:20
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 22:22
dep. 22:22
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 22:23
dep. 22:23
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 22:25
dep. 22:25
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 22:27
dep. 22:27
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 22:28
dep. 22:28
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 22:29
dep. 22:29
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 22:37
dep. 22:37
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 22:40
dep. 22:40
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 22:44
dep. 22:44
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 22:47
dep. 22:47
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 22:49
dep. 22:49
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 22:51
dep. 22:51
19.8 km
arr. 22:53
dep. 22:53
20.8 km
arr. 22:56
dep. 22:56
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 22:58
dep. 22:58
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 23:00
dep. 23:00
22.9 km
arr. 23:01
dep. 23:01
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 23:02
24 km
23:10 23:52 (00:42)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Beograda, Okretnica
dep. 23:10
Ugrinovci kod Beograda, Center
arr. 23:12
dep. 23:12
0.7 km
Ugrinovci kod Beograda, Beogradska
arr. 23:13
dep. 23:13
1.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Ulaz
arr. 23:14
dep. 23:14
1.9 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 1
arr. 23:15
dep. 23:15
2.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Partizanska 2
arr. 23:17
dep. 23:17
3.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Naselje Okrajak
arr. 23:18
dep. 23:18
4.3 km
Ugrinovci kod Beograda, Dobanovacka petlja
arr. 23:19
dep. 23:19
4.7 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 23:27
dep. 23:27
11.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Radiofar
arr. 23:30
dep. 23:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 23:34
dep. 23:34
16.5 km
Beograd (Belgrade), Grmec
arr. 23:37
dep. 23:37
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zmaj
arr. 23:39
dep. 23:39
18.4 km
Beograd (Belgrade), Bezanijska kosa - KBC
arr. 23:41
dep. 23:41
19.8 km
arr. 23:43
dep. 23:43
20.8 km
arr. 23:46
dep. 23:46
22.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Opstina
arr. 23:48
dep. 23:48
22.6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Arhiv
arr. 23:50
dep. 23:50
22.9 km
arr. 23:51
dep. 23:51
23.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Paviljoni
arr. 23:52
24 km

Naselja Ugrinovci kod Beograda i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ugrinovci kod Beograda je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.