Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Ub - Zvecka timetable

friday, 03.07.2020.
04:30 04:59 (00:29)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:30
Bogdanovica, Ulaz
arr. 04:33
dep. 04:33
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 04:35
dep. 04:35
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 04:39
dep. 04:39
8 km
Loncanik, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
11 km
Piroman, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
15 km
Stubline, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:59
31 km
06:13 06:48 (00:35)
VucijakRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 06:13
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
8.8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:29
dep. 06:29
10.9 km
Loncanik, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
18.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
21.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
25.8 km
06:20 06:43 (00:23)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:28
dep. 06:28
7.3 km
Loncanik, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
9.4 km
Piroman, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
11.9 km
Stubline, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
14.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:39
dep. 06:39
18.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:43
22.2 km
08:21 08:54 (00:33)
VucijakRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 08:21
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:34
dep. 08:34
11 km
Loncanik, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
30 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:34
dep. 10:34
3 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
5 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:41
dep. 10:41
8 km
Loncanik, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
11 km
Piroman, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Stubline, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
20 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:56
dep. 10:56
23 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:00
27 km
12:00 12:29 (00:29)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Bogdanovica, Ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Loncanik, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
11 km
Piroman, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
15 km
Stubline, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:29
31 km
13:12 13:50 (00:38)
VucijakRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 13:12
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Loncanik, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
30 km
14:00 14:29 (00:29)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:03
dep. 14:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:09
dep. 14:09
8 km
Loncanik, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Piroman, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Stubline, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:29
31 km
14:12 14:42 (00:30)
VucijakRampa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 14:12
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
Loncanik, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
30 km
15:00 15:34 (00:34)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Bogdanovica, Ulaz
arr. 15:05
dep. 15:05
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 15:11
dep. 15:11
7.3 km
Loncanik, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
9.4 km
Piroman, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
11.9 km
Stubline, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
14.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:29
dep. 15:29
18.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:34
22.2 km
15:12 15:42 (00:30)
VucijakRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 15:12
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 15:23
dep. 15:23
11 km
Loncanik, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
18 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
30 km
16:10 16:39 (00:29)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:10
Bogdanovica, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:19
dep. 16:19
8 km
Loncanik, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Piroman, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
15 km
Stubline, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:39
31 km
20:05 20:39 (00:34)
Bus stationRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:05
Bogdanovica, Ulaz
arr. 20:10
dep. 20:10
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 20:16
dep. 20:16
7.3 km
Loncanik, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
9.4 km
Piroman, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
11.9 km
Stubline, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
14.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:34
dep. 20:34
18.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:39
22.2 km
20:36 21:10 (00:34)
VucijakRampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 20:36
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 20:49
dep. 20:49
11 km
Loncanik, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
18 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
30 km

Naselja Ub i Zvecka su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ub je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.