Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Vrnjacka Banja timetable

friday, 21.06.2024.
06:40 06:55 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
10.4 km
06:57 07:20 (00:23)
MostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 06:57
Trstenik, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
1 km
Trstenik, Osaonica
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 07:13
dep. 07:13
10.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:20
15 km
07:40 07:55 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:40
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
14 km
08:10 08:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:10
Trstenik, Petoletka
arr. 08:14
dep. 08:14
1.3 km
Trstenik, Osaonica
arr. 08:16
dep. 08:16
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:18
dep. 08:18
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 08:20
dep. 08:20
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
7.9 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 08:26
dep. 08:26
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:30
10.4 km
09:35 09:50 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
12 km
09:50 10:07 (00:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Petoletka
arr. 09:53
dep. 09:53
1.3 km
Trstenik, Osaonica
arr. 09:55
dep. 09:55
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 09:57
dep. 09:57
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 09:59
dep. 09:59
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 10:02
dep. 10:02
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
7.9 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 10:04
dep. 10:04
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:07
10.4 km
09:55 10:10 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:55
Vrnjci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
14 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
11 km
11:12 11:35 (00:23)
MostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 11:12
Trstenik, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
1 km
Trstenik, Osaonica
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 11:28
dep. 11:28
10.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:35
15 km
11:45 12:00 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:45
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
14 km
12:30 12:47 (00:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:30
Trstenik, Petoletka
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Trstenik, Osaonica
arr. 12:35
dep. 12:35
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:37
dep. 12:37
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 12:42
dep. 12:42
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
7.9 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 12:44
dep. 12:44
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:47
10.4 km
12:38 12:45 (00:07)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 15.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:38
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
8 km
13:10 13:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Petoletka
arr. 13:14
dep. 13:14
1.3 km
Trstenik, Osaonica
arr. 13:16
dep. 13:16
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 13:18
dep. 13:18
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 13:20
dep. 13:20
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 13:23
dep. 13:23
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
7.9 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 13:26
dep. 13:26
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:30
10.4 km
13:27 13:47 (00:20)
BeljićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Beljići
dep. 13:27
Trstenik, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
2.3 km
Trstenik, Petoletka
arr. 13:33
dep. 13:33
3.6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 13:37
dep. 13:37
6.4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 13:39
dep. 13:39
7.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
9.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
10.2 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 13:44
dep. 13:44
11.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:47
12.7 km
14:05 14:25 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:05
Trstenik, Petoletka
arr. 14:09
dep. 14:09
1.3 km
Trstenik, Osaonica
arr. 14:11
dep. 14:11
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:13
dep. 14:13
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 14:15
dep. 14:15
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
7.9 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 14:21
dep. 14:21
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:25
10.4 km
14:09 14:30 (00:21)
BeljićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Beljići
dep. 14:09
Trstenik, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:13
4.5 km
Trstenik, Osaonica
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 14:21
dep. 14:21
12 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 14:23
dep. 14:23
12.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 14:24
dep. 14:24
13 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
14 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 14:27
dep. 14:27
15 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:30
17 km
14:12 14:35 (00:23)
MostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 14:12
Trstenik, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Trstenik, Osaonica
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:35
15 km
14:55 15:10 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
11 km
15:05 15:25 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:05
Trstenik, Petoletka
arr. 15:09
dep. 15:09
1.3 km
Trstenik, Osaonica
arr. 15:11
dep. 15:11
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 15:13
dep. 15:13
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 15:15
dep. 15:15
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:25
10.4 km
15:25 15:40 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:25
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
14 km
16:33 16:50 (00:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:33
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
12 km
18:12 18:35 (00:23)
MostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 18:12
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
1 km
Trstenik, Osaonica
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 18:25
dep. 18:25
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1 - Raskrsnica
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 18:28
dep. 18:28
10.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
12 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:35
15 km
18:15 18:30 (00:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2028.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
12 km
19:27 19:47 (00:20)
BeljićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Beljići
dep. 19:27
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
28.3 km
Trstenik, Petoletka
arr. 19:33
dep. 19:33
29.6 km
Trstenik, Osaonica
arr. 19:35
dep. 19:35
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:37
dep. 19:37
32.4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 19:39
dep. 19:39
33.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 19:42
dep. 19:42
35.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
36.2 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 19:44
dep. 19:44
37.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:47
38.7 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
10 km
22:10 22:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:10
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 22:17
dep. 22:17
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2 - Magistrala
arr. 22:18
dep. 22:18
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 22:21
dep. 22:21
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
7.9 km
Vrnjci, Vitojevac
arr. 22:33
dep. 22:33
10.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:30
9.8 km
22:35 22:45 (00:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
13 km

Naselja Trstenik i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Vrnjacka Banja iznosi od 1,55 EUR do 2,68 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.