Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Trstenik - Vrnjacka Banja timetable

thursday, 16.08.2018.
05:15 05:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 05:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 05:30
10.4 km
06:40 07:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
10.4 km
06:57 07:20 (00:23)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 06:57
Trstenik, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
10.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:20
15 km
07:30 07:10 (-00:2)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:20
dep. 10:20
216.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
220.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:10
220.5 km
07:40 07:55 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:40
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
14 km
08:10 08:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:10
Trstenik, Petoletka
arr. 08:14
dep. 08:14
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:16
dep. 08:16
2.7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 08:18
dep. 08:18
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:20
dep. 08:20
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 08:23
dep. 08:23
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 08:26
dep. 08:26
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:30
10.4 km
09:00 09:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:00
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
4 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
11 km
09:35 09:50 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
12 km
09:50 10:07 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Petoletka
arr. 09:53
dep. 09:53
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:55
dep. 09:55
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 09:57
dep. 09:57
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 09:59
dep. 09:59
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 10:02
dep. 10:02
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:04
dep. 10:04
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:07
10.4 km
09:55 10:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:55
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
14 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
11 km
10:05 10:33 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:05
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
10.4 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
12.1 km
10:15 10:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:30
10.4 km
10:20 10:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:20
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
8 km
10:37 11:00 (00:23)
Beljići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Beljići
dep. 10:37
Trstenik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
3 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 10:44
dep. 10:44
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 10:50
dep. 10:50
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 10:52
dep. 10:52
10 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 10:55
dep. 10:55
11 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:00
15 km
11:12 11:35 (00:23)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 11:12
Trstenik, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
10.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:35
15 km
11:45 12:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:45
Vrnjci, Ž.st.
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
14 km
12:10 12:27 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:10
Trstenik, Petoletka
arr. 12:13
dep. 12:13
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:15
dep. 12:15
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:17
dep. 12:17
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 12:19
dep. 12:19
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:22
dep. 12:22
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 12:24
dep. 12:24
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:27
10.4 km
12:30 12:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:30
Trstenik, Petoletka
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:35
dep. 12:35
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:37
dep. 12:37
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 12:42
dep. 12:42
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 12:44
dep. 12:44
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:47
10.4 km
12:30 12:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:50
10.4 km
12:38 12:45 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:38
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
8 km
13:10 13:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Petoletka
arr. 13:14
dep. 13:14
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 13:16
dep. 13:16
2.7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 13:18
dep. 13:18
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 13:20
dep. 13:20
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 13:23
dep. 13:23
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 13:26
dep. 13:26
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:30
10.4 km
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:30
Trstenik, Petoletka
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 13:35
dep. 13:35
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 13:37
dep. 13:37
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 13:39
dep. 13:39
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 13:42
dep. 13:42
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 13:44
dep. 13:44
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:47
10.4 km
13:45 14:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:00
10.4 km
14:05 14:25 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:05
Trstenik, Petoletka
arr. 14:09
dep. 14:09
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:11
dep. 14:11
2.7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 14:13
dep. 14:13
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 14:15
dep. 14:15
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 14:18
dep. 14:18
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 14:21
dep. 14:21
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:25
10.4 km
14:09 14:30 (00:21)
Beljici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Beljici
dep. 14:09
Trstenik, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:13
4.5 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
12 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
12.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 14:24
dep. 14:24
13 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
14 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 14:27
dep. 14:27
15 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:30
17 km
14:12 14:35 (00:23)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 14:12
Trstenik, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
12 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:35
15 km
14:55 15:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
11 km
14:55 15:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
10.4 km
15:25 15:40 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:25
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
14 km
15:40 16:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:00
10.4 km
15:52 16:15 (00:23)
Beljići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Beljići
dep. 15:52
Trstenik, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
3 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 15:59
dep. 15:59
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
15 km
16:33 16:50 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:33
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
12 km
16:55 17:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:10
10.4 km
18:12 18:35 (00:23)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Most
dep. 18:12
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 18:25
dep. 18:25
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
10.5 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Vrnjci, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
12 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:35
15 km
18:15 18:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
12 km
18:37 19:00 (00:23)
Beljići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Beljići
dep. 18:37
Trstenik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 18:44
dep. 18:44
5 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 18:50
dep. 18:50
9 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 18:52
dep. 18:52
10 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 18:55
dep. 18:55
11 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:00
15 km
18:40 19:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:00
10.4 km
19:10 19:27 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:10
Trstenik, Petoletka
arr. 19:13
dep. 19:13
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:15
dep. 19:15
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:17
dep. 19:17
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 19:19
dep. 19:19
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 19:22
dep. 19:22
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 19:24
dep. 19:24
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:27
10.4 km
19:30 19:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Trstenik, Petoletka
arr. 19:33
dep. 19:33
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:35
dep. 19:35
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:37
dep. 19:37
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 19:39
dep. 19:39
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 19:42
dep. 19:42
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 19:44
dep. 19:44
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:47
10.4 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Trstenik, Petoletka
arr. 19:34
dep. 19:34
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:36
dep. 19:36
2.7 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 19:38
dep. 19:38
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 19:40
dep. 19:40
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 19:43
dep. 19:43
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 19:46
dep. 19:46
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
10.4 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
10 km
19:40 20:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:00
10.4 km
20:55 21:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 21:10
10.4 km
21:00 21:17 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 21:00
Trstenik, Petoletka
arr. 21:03
dep. 21:03
1.3 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 21:05
dep. 21:05
2.7 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 21:07
dep. 21:07
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 21:09
dep. 21:09
5.2 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 21:12
dep. 21:12
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 21:14
dep. 21:14
8.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 21:17
10.4 km
22:15 22:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 05.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:30
10.4 km
22:35 22:45 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
13 km
23:40 23:55 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 23:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 23:55
10.4 km

Naselja Trstenik i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 2min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 14 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Vrnjacka Banja iznosi od 200,00 RSD do 200,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.