Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Vitanovac kod Kraljeva timetable

tuesday, 22.10.2019.
13:35 14:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:35
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Lozna
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Ugljarevo
arr. 13:55
dep. 13:55
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 14:02
dep. 14:02
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 14:05
dep. 14:05
18 km
Cukojevac
arr. 14:09
dep. 14:09
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:15
23.7 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:30
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Lozna
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Ugljarevo
arr. 15:50
dep. 15:50
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 15:57
dep. 15:57
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Cukojevac
arr. 16:04
dep. 16:04
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:08
dep. 16:08
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:10
23.7 km
22:05 22:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:05
Grabovac kod Trstenika
arr. 22:10
dep. 22:10
4 km
Lozna
arr. 22:15
dep. 22:15
7 km
Ugljarevo
arr. 22:20
dep. 22:20
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 22:27
dep. 22:27
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 22:30
dep. 22:30
18 km
Cukojevac
arr. 22:34
dep. 22:34
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 22:38
dep. 22:38
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 22:40
23.7 km
Trstenik - Vitanovac kod Kraljeva timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
13:35 14:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:35
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Lozna
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Ugljarevo
arr. 13:55
dep. 13:55
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 14:02
dep. 14:02
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 14:05
dep. 14:05
18 km
Cukojevac
arr. 14:09
dep. 14:09
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:15
23.7 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:30
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Lozna
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Ugljarevo
arr. 15:50
dep. 15:50
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 15:57
dep. 15:57
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Cukojevac
arr. 16:04
dep. 16:04
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:08
dep. 16:08
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:10
23.7 km
22:05 22:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:05
Grabovac kod Trstenika
arr. 22:10
dep. 22:10
4 km
Lozna
arr. 22:15
dep. 22:15
7 km
Ugljarevo
arr. 22:20
dep. 22:20
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 22:27
dep. 22:27
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 22:30
dep. 22:30
18 km
Cukojevac
arr. 22:34
dep. 22:34
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 22:38
dep. 22:38
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 22:40
23.7 km
Trstenik - Vitanovac kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
13:35 14:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:35
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Lozna
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Ugljarevo
arr. 13:55
dep. 13:55
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 14:02
dep. 14:02
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 14:05
dep. 14:05
18 km
Cukojevac
arr. 14:09
dep. 14:09
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:15
23.7 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:30
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Lozna
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Ugljarevo
arr. 15:50
dep. 15:50
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 15:57
dep. 15:57
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Cukojevac
arr. 16:04
dep. 16:04
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:08
dep. 16:08
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:10
23.7 km
22:05 22:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:05
Grabovac kod Trstenika
arr. 22:10
dep. 22:10
4 km
Lozna
arr. 22:15
dep. 22:15
7 km
Ugljarevo
arr. 22:20
dep. 22:20
11.8 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 22:27
dep. 22:27
16 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 22:30
dep. 22:30
18 km
Cukojevac
arr. 22:34
dep. 22:34
20 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 22:38
dep. 22:38
22 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 22:40
23.7 km

Naselja Trstenik i Vitanovac kod Kraljeva su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 13:35 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.