Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Velika Drenova timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:45 06:02 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 05:45
Trstenik, Most
arr. 05:46
dep. 05:46
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Bogdanje, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Bogdanje, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 05:52
dep. 05:52
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Velika Drenova
arr. 06:02
13 km
06:30 06:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Trstenik, Most
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Bogdanje, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Velika Drenova
arr. 06:50
14 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Bogdanje
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Velika Drenova
arr. 06:55
14 km
06:40 07:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Most
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Bogdanje, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Velika Drenova
arr. 07:05
14 km
06:50 07:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:50
Trstenik, Most
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Bogdanje, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 07:04
dep. 07:04
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Velika Drenova
arr. 07:18
13 km
07:50 08:14 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:50
Trstenik, Most
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Bogdanje, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Bogdanje, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
10 km
Velika Drenova
arr. 08:14
14 km
08:05 08:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:05
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Bogdanje
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Velika Drenova
arr. 08:30
14 km
10:20 10:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:20
Trstenik, Most
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:24
dep. 10:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Velika Drenova
arr. 10:45
14 km
10:34 10:59 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:34
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:36
dep. 10:36
2 km
Bogdanje
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:49
dep. 10:49
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:54
dep. 10:54
10 km
Velika Drenova
arr. 10:59
14 km
12:05 12:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:05
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Bogdanje
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Velika Drenova
arr. 12:30
14 km
12:25 12:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:25
Trstenik, Most
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
2 km
Bogdanje, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Bogdanje, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 12:50
dep. 12:50
9 km
Velika Drenova
arr. 12:58
13 km
12:50 13:14 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:50
Trstenik, Most
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Bogdanje, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
4 km
Bogdanje, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Velika Drenova
arr. 13:14
14 km
13:10 13:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Most
arr. 13:11
dep. 13:11
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:12
dep. 13:12
2 km
Bogdanje, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
4 km
Bogdanje, 2
arr. 13:17
dep. 13:17
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Velika Drenova
arr. 13:30
14 km
13:10 13:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Most
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Bogdanje, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
4 km
Bogdanje, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:28
dep. 13:28
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Velika Drenova
arr. 13:35
14 km
13:20 13:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Bogdanje
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Velika Drenova
arr. 13:45
14 km
13:20 13:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Most
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 13:31
dep. 13:31
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:34
dep. 13:34
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Velika Drenova
arr. 13:48
13 km
14:20 14:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Most
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Velika Drenova
arr. 14:48
13 km
14:50 15:15 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:50
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Bogdanje
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Velika Drenova
arr. 15:15
14 km
15:05 15:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:05
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Bogdanje
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Velika Drenova
arr. 15:30
14 km
15:20 15:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Velika Drenova
arr. 15:45
14 km
16:00 16:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:00
Trstenik, Most
arr. 16:01
dep. 16:01
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Bogdanje, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Bogdanje, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Velika Drenova
arr. 16:24
14 km
18:00 18:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Most
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Bogdanje, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
4 km
Bogdanje, 2
arr. 18:06
dep. 18:06
5.5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:07
dep. 18:07
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:09
dep. 18:09
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:10
dep. 18:10
9 km
Velika Drenova
arr. 18:20
13 km
19:05 19:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:05
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Bogdanje
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
10 km
Velika Drenova
arr. 19:30
14 km
19:55 20:22 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:55
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:57
dep. 19:57
2 km
Bogdanje
arr. 20:00
dep. 20:00
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 20:04
dep. 20:04
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:09
dep. 20:09
10 km
Velika Drenova
arr. 20:22
14 km
20:10 20:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:14
dep. 20:14
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:19
dep. 20:19
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
10 km
Velika Drenova
arr. 20:30
14 km
20:10 20:34 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:11
dep. 20:11
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:12
dep. 20:12
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Velika Drenova
arr. 20:34
14 km
20:10 20:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:14
dep. 20:14
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Velika Drenova
arr. 20:35
14 km
20:10 20:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:28
dep. 20:28
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Velika Drenova
arr. 20:38
13 km
22:20 22:44 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Most
arr. 22:21
dep. 22:21
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Bogdanje, 1
arr. 22:24
dep. 22:24
4 km
Bogdanje, 2
arr. 22:27
dep. 22:27
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 22:30
dep. 22:30
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Velika Drenova
arr. 22:44
14 km

Naselja Trstenik i Velika Drenova su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.