Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Stublica timetable

thursday, 14.11.2019.
06:30 07:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Trstenik, Petoletka
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Popina, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Popina, 2
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Popina, Vodenica
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 07:05
dep. 07:05
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Stublica
arr. 07:10
21 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Petoletka
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Popina, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Popina, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
13 km
Popina, Vodenica
arr. 11:23
dep. 11:23
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 11:31
dep. 11:31
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 11:36
dep. 11:36
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 11:38
dep. 11:38
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 11:39
dep. 11:39
20 km
Stublica
arr. 11:40
21 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:30
Trstenik, Petoletka
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Popina, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
12 km
Popina, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
13 km
Popina, Vodenica
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 13:06
dep. 13:06
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 13:08
dep. 13:08
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Stublica
arr. 13:15
21 km
15:20 16:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Petoletka
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 15:38
dep. 15:38
10 km
Dublje kod Trstenika, Jankovici
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Dublje kod Trstenika, Dom
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Popina, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Popina, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Popina, Vodenica
arr. 15:44
dep. 15:44
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 15:55
dep. 15:55
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 15:56
dep. 15:56
20 km
Stublica
arr. 16:00
21 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:15
Trstenik, Petoletka
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 20:21
dep. 20:21
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Popina, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
12 km
Popina, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
13 km
Popina, Vodenica
arr. 20:38
dep. 20:38
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 20:50
dep. 20:50
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Stublica
arr. 20:55
21 km
Trstenik - Stublica timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
06:30 07:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Trstenik, Petoletka
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Popina, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Popina, 2
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Popina, Vodenica
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 07:05
dep. 07:05
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Stublica
arr. 07:10
21 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Petoletka
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Popina, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Popina, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
13 km
Popina, Vodenica
arr. 11:23
dep. 11:23
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 11:31
dep. 11:31
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 11:36
dep. 11:36
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 11:38
dep. 11:38
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 11:39
dep. 11:39
20 km
Stublica
arr. 11:40
21 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:30
Trstenik, Petoletka
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Popina, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
12 km
Popina, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
13 km
Popina, Vodenica
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 13:06
dep. 13:06
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 13:08
dep. 13:08
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Stublica
arr. 13:15
21 km
15:20 16:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Petoletka
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 15:38
dep. 15:38
10 km
Dublje kod Trstenika, Jankovici
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Dublje kod Trstenika, Dom
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Popina, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Popina, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Popina, Vodenica
arr. 15:44
dep. 15:44
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 15:55
dep. 15:55
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 15:56
dep. 15:56
20 km
Stublica
arr. 16:00
21 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:15
Trstenik, Petoletka
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 20:21
dep. 20:21
3 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Dublje kod Trstenika
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Popina, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
12 km
Popina, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
13 km
Popina, Vodenica
arr. 20:38
dep. 20:38
15 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
17 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
18 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 20:50
dep. 20:50
19.5 km
Stublica, Trifunovici
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Stublica
arr. 20:55
21 km

Naselja Trstenik i Stublica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.