Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Seliste kod Trstenika timetable

saturday, 20.07.2019.
08:05 08:32 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:05
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Bogdanje
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Velika Drenova
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 08:32
15 km
12:05 12:32 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:05
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Bogdanje
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Velika Drenova
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 12:32
15 km
15:05 15:32 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:05
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Bogdanje
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Velika Drenova
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 15:32
15 km
Trstenik - Seliste kod Trstenika timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:50 07:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:50
Trstenik, Most
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Bogdanje, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 07:04
dep. 07:04
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Velika Drenova
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Seliste kod Trstenika
arr. 07:20
15 km
08:05 08:32 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:05
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Bogdanje
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Velika Drenova
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 08:32
15 km
12:05 12:32 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:05
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Bogdanje
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Velika Drenova
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 12:32
15 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Most
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Velika Drenova
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Seliste kod Trstenika
arr. 14:50
15 km
15:05 15:32 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:05
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Bogdanje
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Velika Drenova
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 15:32
15 km
19:05 19:32 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:05
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Bogdanje
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
10 km
Velika Drenova
arr. 19:30
dep. 19:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 19:32
15 km

Naselja Trstenik i Seliste kod Trstenika su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 19:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.