Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Seliste kod Trstenika timetable

tuesday, 25.06.2024.
06:50 07:20 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:50
Trstenik, Most
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Bogdanje, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 07:04
dep. 07:04
6.5 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Velika Drenova, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 07:20
15 km
07:57 08:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 07:57
Trstenik, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 08:22
dep. 08:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 08:32
21 km
11:57 12:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 11:57
Trstenik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 12:32
21 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Most
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
5.5 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Velika Drenova, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 14:50
15 km
14:57 15:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 14:57
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 15:32
21 km
18:57 19:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 18:57
Trstenik, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 19:32
21 km
Trstenik - Seliste kod Trstenika timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
06:50 07:20 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:50
Trstenik, Most
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Bogdanje, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 07:04
dep. 07:04
6.5 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Velika Drenova, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 07:20
15 km
07:57 08:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 07:57
Trstenik, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 08:22
dep. 08:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 08:32
21 km
11:57 12:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 11:57
Trstenik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 12:32
21 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:20
Trstenik, Most
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
5.5 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Velika Drenova, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 14:50
15 km
14:57 15:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 14:57
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 15:32
21 km
18:57 19:32 (00:35)
OsaonicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 18:57
Trstenik, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 19:32
21 km

Naselja Trstenik i Seliste kod Trstenika su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 18:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.