Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Ridevstica timetable

thursday, 13.06.2024.
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:51
dep. 06:51
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Tobolac, GR
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Tobolac, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Veluce, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Veluce, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
25 km
Veluce, Manastir
arr. 07:08
dep. 07:08
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
Ridevstica
arr. 07:14
dep. 07:14
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 07:15
31 km
13:20 14:10 (00:50)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
14 km
Tobolac, GR
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Tobolac, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Veluce, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
24 km
Veluce, 2
arr. 13:59
dep. 13:59
25 km
Veluce, Manastir
arr. 14:01
dep. 14:01
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:04
dep. 14:04
28 km
Ridevstica
arr. 14:07
dep. 14:07
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 14:10
31 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:39
dep. 15:39
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
18.5 km
Tobolac, GR
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Tobolac, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
23 km
Veluce, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
24 km
Veluce, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
25 km
Veluce, Manastir
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Ridevstica
arr. 16:14
dep. 16:14
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 16:15
31 km
Trstenik - Ridevstica timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:51
dep. 06:51
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Tobolac, GR
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Tobolac, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Veluce, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Veluce, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
25 km
Veluce, Manastir
arr. 07:08
dep. 07:08
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
Ridevstica
arr. 07:14
dep. 07:14
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 07:15
31 km
13:20 14:10 (00:50)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
14 km
Tobolac, GR
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Tobolac, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Veluce, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
24 km
Veluce, 2
arr. 13:59
dep. 13:59
25 km
Veluce, Manastir
arr. 14:01
dep. 14:01
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:04
dep. 14:04
28 km
Ridevstica
arr. 14:07
dep. 14:07
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 14:10
31 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:39
dep. 15:39
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
18.5 km
Tobolac, GR
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Tobolac, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
23 km
Veluce, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
24 km
Veluce, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
25 km
Veluce, Manastir
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Ridevstica
arr. 16:14
dep. 16:14
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 16:15
31 km
Trstenik - Ridevstica timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:51
dep. 06:51
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Tobolac, GR
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Tobolac, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Veluce, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Veluce, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
25 km
Veluce, Manastir
arr. 07:08
dep. 07:08
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
Ridevstica
arr. 07:14
dep. 07:14
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 07:15
31 km
13:20 14:10 (00:50)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
14 km
Tobolac, GR
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Tobolac, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Veluce, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
24 km
Veluce, 2
arr. 13:59
dep. 13:59
25 km
Veluce, Manastir
arr. 14:01
dep. 14:01
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:04
dep. 14:04
28 km
Ridevstica
arr. 14:07
dep. 14:07
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 14:10
31 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus stationPunosevici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:39
dep. 15:39
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
18.5 km
Tobolac, GR
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Tobolac, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
23 km
Veluce, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
24 km
Veluce, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
25 km
Veluce, Manastir
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Ridevstica
arr. 16:14
dep. 16:14
30 km
Ridevstica, Punosevici
arr. 16:15
31 km

Naselja Trstenik i Ridevstica su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.