Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Planinica kod Trstenika timetable

saturday, 20.07.2019.
14:10 14:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:10
Trstenik, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 14:18
dep. 14:18
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 14:19
dep. 14:19
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 14:31
dep. 14:31
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 14:55
24 km
Trstenik - Planinica kod Trstenika timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:25
Trstenik, Most
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 13:33
dep. 13:33
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 13:34
dep. 13:34
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 13:52
dep. 13:52
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 13:49
dep. 13:49
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 13:46
dep. 13:46
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 14:10
24 km
15:20 16:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
24 km
15:20 16:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
24 km
19:45 20:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:45
Trstenik, Most
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 19:53
dep. 19:53
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 19:54
dep. 19:54
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 20:12
dep. 20:12
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 20:09
dep. 20:09
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 20:06
dep. 20:06
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 20:30
24 km
Trstenik - Planinica kod Trstenika timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:25
Trstenik, Most
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 13:33
dep. 13:33
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 13:34
dep. 13:34
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 13:52
dep. 13:52
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 13:49
dep. 13:49
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 13:46
dep. 13:46
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 14:10
24 km
15:20 16:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
24 km
19:45 20:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:45
Trstenik, Most
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 19:53
dep. 19:53
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 19:54
dep. 19:54
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 20:12
dep. 20:12
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 20:09
dep. 20:09
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 20:06
dep. 20:06
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 20:30
24 km

Naselja Trstenik i Planinica kod Trstenika su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 13:25 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.