Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Trstenik - Nis timetable

thursday, 23.05.2019.
07:15 10:50 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:15
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
29 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:18
dep. 08:18
40 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:25
dep. 08:25
44 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
47.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
52 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
56 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
60 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:50
dep. 08:50
63 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
68 km
Prebreza
arr. 09:05
dep. 09:05
72 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
79 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
83 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
85 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
91 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
94 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
98 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
106 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
108 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
109 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
114 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
122 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
125 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
129 km
arr. 10:45
dep. 10:45
137 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
139 km
07:45 10:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:45
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
31 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
37 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
47 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
56 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
89 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
110 km
09:12 11:15 (02:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:12
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
7 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
18 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
24 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
45 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
50 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
54 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
88 km
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
95 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
102 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
108 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
118 km
10:15 13:00 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:15
Krusevac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
136 km
10:32 12:40 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:32
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
18 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
70 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
93 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
124 km
13:25 15:45 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
-225.9 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
48 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
51 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
64 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
90 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
120 km
14:35 17:00 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:35
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
45 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
50 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
89 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
120 km
arr. 17:00
121 km
17:50 20:15 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:50
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
43.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
48.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
52.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
66 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
70 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
77 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
89 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
102 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
120 km
18:30 20:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
35 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
54 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
89 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
120 km
20:55 23:00 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:55
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
54 km
Razanj, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
70 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
93 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
124 km

Naselja Trstenik i Nis su međusobno udaljena ~124 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 03min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Nis iznosi od 6,47 EUR do 6,47 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.