Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Milutovac timetable

thursday, 18.07.2019.
06:40 07:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Most
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Bogdanje, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Velika Drenova
arr. 07:05
dep. 07:05
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Milutovac, 3
arr. 07:20
22 km
07:50 08:26 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:50
Trstenik, Most
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Bogdanje, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Bogdanje, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
10 km
Velika Drenova
arr. 08:14
dep. 08:14
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 08:19
dep. 08:19
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
21 km
Milutovac, 3
arr. 08:26
22 km
10:20 11:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:20
Trstenik, Most
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:24
dep. 10:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Velika Drenova
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 10:51
dep. 10:51
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 10:52
dep. 10:52
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
21 km
Milutovac, 3
arr. 11:00
dep. 11:00
22 km
Milutovac, Orlovac
arr. 11:15
30.5 km
12:50 13:26 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:50
Trstenik, Most
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Bogdanje, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
4 km
Bogdanje, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Velika Drenova
arr. 13:14
dep. 13:14
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Milutovac, 3
arr. 13:26
22 km
13:10 14:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Most
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Bogdanje, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
4 km
Bogdanje, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:28
dep. 13:28
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Velika Drenova
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
21 km
Milutovac, 3
arr. 13:50
22 km
15:20 16:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Bogdanje, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Velika Drenova
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
21 km
Milutovac, 3
arr. 16:00
22 km
16:00 16:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:00
Trstenik, Most
arr. 16:01
dep. 16:01
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Bogdanje, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Bogdanje, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Velika Drenova
arr. 16:24
dep. 16:24
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Milutovac, 3
arr. 16:36
22 km
20:10 20:46 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:11
dep. 20:11
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:12
dep. 20:12
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Velika Drenova
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
21 km
Milutovac, 3
arr. 20:46
22 km
20:10 21:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:14
dep. 20:14
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Velika Drenova
arr. 20:35
dep. 20:35
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 20:42
dep. 20:42
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 20:48
dep. 20:48
21 km
Milutovac, 3
arr. 20:58
28 km
22:20 22:56 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Most
arr. 22:21
dep. 22:21
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Bogdanje, 1
arr. 22:24
dep. 22:24
4 km
Bogdanje, 2
arr. 22:27
dep. 22:27
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 22:30
dep. 22:30
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Velika Drenova
arr. 22:44
dep. 22:44
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 22:49
dep. 22:49
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 22:50
dep. 22:50
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 22:53
dep. 22:53
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 22:55
dep. 22:55
21 km
Milutovac, 3
arr. 22:56
22 km

Naselja Trstenik i Milutovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.