Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Mijajlovac timetable

friday, 15.11.2019.
06:40 07:10 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Most
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Bogdanje, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Bogdanje, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
9.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 07:02
dep. 07:02
20.5 km
Mijajlovac, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
23.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 07:10
25 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:30
Trstenik, Most
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Bogdanje, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Bogdanje, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
9.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 11:52
dep. 11:52
20.5 km
Mijajlovac, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
23.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 12:00
25 km
13:20 13:50 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Most
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Bogdanje, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 13:36
dep. 13:36
9.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 13:42
dep. 13:42
20.5 km
Mijajlovac, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
23.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 13:50
25 km
15:20 15:46 (00:26)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Bogdanje, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Bogdanje, 2
arr. 15:33
dep. 15:33
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 15:37
dep. 15:37
9.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
22 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Mijajlovac, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 15:46
16 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Bogdanje, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Bogdanje, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 15:42
dep. 15:42
20.5 km
Mijajlovac, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
23.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 15:50
25 km
20:10 20:42 (00:32)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:26
dep. 20:26
7 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 20:31
dep. 20:31
9.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 20:53
dep. 20:53
22 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Mijajlovac, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
17.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 20:42
16 km
20:10 21:00 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:14
dep. 20:14
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:23
dep. 20:23
7 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
19.5 km
Rujisnik, T.S.
arr. 20:41
dep. 20:41
16.5 km
Rujisnik, 1
arr. 20:38
dep. 20:38
15 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 20:49
dep. 20:49
20.5 km
Mijajlovac, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
23.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 21:00
25 km

Naselja Trstenik i Mijajlovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.