Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Lopas kod Trstenika timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:30 06:51 (00:21)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 06:51
17.5 km
11:00 12:13 (01:13)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Tobolac, GR
arr. 11:45
dep. 11:45
22.5 km
Tobolac, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
17.5 km
Veluce, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
21.5 km
Veluce, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
20.5 km
Veluce, Manastir
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Tobolac, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
24 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Levici
arr. 11:51
dep. 11:51
25.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
27 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
27.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
28.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
29 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
32 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
33 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
34 km
13:20 13:41 (00:21)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:27
dep. 13:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:31
dep. 13:31
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 13:41
17.5 km
15:20 15:42 (00:22)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Gornja Crnisava
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 15:42
17.5 km
20:10 20:32 (00:22)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Gornja Crnisava
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 20:32
17.5 km
Trstenik - Lopas kod Trstenika timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:30 06:51 (00:21)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 06:51
17.5 km
11:00 12:13 (01:13)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Tobolac, GR
arr. 11:45
dep. 11:45
22.5 km
Tobolac, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
17.5 km
Veluce, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
21.5 km
Veluce, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
20.5 km
Veluce, Manastir
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Tobolac, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
24 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Levici
arr. 11:51
dep. 11:51
25.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
27 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
27.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
28.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
29 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
32 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
33 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
34 km
13:20 13:41 (00:21)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:27
dep. 13:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:31
dep. 13:31
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 13:41
17.5 km
15:20 15:42 (00:22)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Gornja Crnisava
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 15:42
17.5 km
20:10 20:32 (00:22)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Gornja Crnisava
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 20:32
17.5 km

Naselja Trstenik i Lopas kod Trstenika su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.