Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Lopas kod Trstenika timetable

friday, 19.07.2019.
13:05 14:18 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:05
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:08
dep. 13:08
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:11
dep. 13:11
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:13
dep. 13:13
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:17
dep. 13:17
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Tobolac, GR
arr. 13:50
dep. 13:50
22.5 km
Tobolac, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
17.5 km
Veluce, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
21.5 km
Veluce, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
20.5 km
Veluce, Manastir
arr. 13:45
dep. 13:45
20 km
Tobolac, Skola
arr. 13:51
dep. 13:51
23 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
24 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
25 km
Levici
arr. 13:56
dep. 13:56
25.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
27 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
27.5 km
Jasikovica, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
28.5 km
Jasikovica, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
29 km
Kamenjaca
arr. 14:12
dep. 14:12
32 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
33 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 14:18
34 km
15:20 15:42 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Gornja Crnisava
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 15:42
17.5 km
20:10 20:32 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Gornja Crnisava
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 20:32
17.5 km
Trstenik - Lopas kod Trstenika timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
21:00 21:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 21:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 21:03
dep. 21:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:07
dep. 21:07
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 21:14
dep. 21:14
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 21:21
17.5 km
Trstenik - Lopas kod Trstenika timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
21:00 21:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 21:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 21:03
dep. 21:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:07
dep. 21:07
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 21:14
dep. 21:14
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 21:21
17.5 km
Trstenik - Lopas kod Trstenika timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:05 14:18 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:05
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:08
dep. 13:08
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:11
dep. 13:11
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:13
dep. 13:13
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:17
dep. 13:17
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Tobolac, GR
arr. 13:50
dep. 13:50
22.5 km
Tobolac, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
17.5 km
Veluce, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
21.5 km
Veluce, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
20.5 km
Veluce, Manastir
arr. 13:45
dep. 13:45
20 km
Tobolac, Skola
arr. 13:51
dep. 13:51
23 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
24 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
25 km
Levici
arr. 13:56
dep. 13:56
25.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
27 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
27.5 km
Jasikovica, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
28.5 km
Jasikovica, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
29 km
Kamenjaca
arr. 14:12
dep. 14:12
32 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
33 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 14:18
34 km
15:20 15:42 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Gornja Crnisava
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 15:42
17.5 km
20:10 20:32 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Gornja Crnisava
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 20:32
17.5 km

Naselja Trstenik i Lopas kod Trstenika su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 13:05 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.