Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Loboder timetable

monday, 15.07.2019.
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Loboder
arr. 16:15
28 km
Trstenik - Loboder timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Loboder
arr. 16:15
28 km
Trstenik - Loboder timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Loboder
arr. 16:15
28 km
Trstenik - Loboder timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Loboder
arr. 16:15
28 km
Trstenik - Loboder timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Loboder
arr. 16:15
28 km
Trstenik - Loboder timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Loboder
arr. 16:15
28 km
Trstenik - Loboder timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Most
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Prnjavor kod Trstenika, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prnjavor kod Trstenika, Manastir Ljubostinja
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Most
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Prnjavor kod Trstenika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Donji Dubic, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
14.5 km
Donji Dubic, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Donji Dubic, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Planinica kod Trstenika, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Planinica kod Trstenika, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Planinica kod Trstenika, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Loboder
arr. 16:15
28 km

Naselja Trstenik i Loboder su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 15:20 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.