Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
04:20 05:05 (00:45)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.04.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 04:20
Krusevac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
28.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:05
30.3 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:00
Trstenik, Beljići
arr. 06:04
dep. 06:04
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
13.6 km
Bresno Polje
arr. 06:19
dep. 06:19
14.9 km
Globoder, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
15.8 km
Globoder, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
28.3 km
06:04 07:12 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 06:04
Pocekovina, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
8 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
15 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:49
24 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
27 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:12
31 km
07:15 07:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:15
Pocekovina, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
29 km
07:45 08:20 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2028.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:45
Pocekovina, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
31 km
07:57 09:20 (01:23)
OsaonicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 07:57
Trstenik, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 08:22
dep. 08:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
21 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:43
dep. 08:43
25 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
26 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
26.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
27 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
28 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
29 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
30 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
31 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
32 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
35 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
36 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:14
dep. 09:14
38 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
40 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:19
dep. 09:19
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
41 km
08:50 09:30 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:50
Trstenik, Beljići
arr. 08:54
dep. 08:54
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Pocekovina, 2
arr. 09:02
dep. 09:02
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
13.6 km
Bresno Polje
arr. 09:09
dep. 09:09
14.9 km
Globoder, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
15.8 km
Globoder, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 09:17
dep. 09:17
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
23.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
28.3 km
09:12 09:40 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:12
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
18 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
24 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
29 km
09:50 10:30 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Beljici
arr. 09:54
dep. 09:54
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Pocekovina, 2
arr. 10:02
dep. 10:02
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
13.6 km
Bresno Polje
arr. 10:09
dep. 10:09
14.9 km
Globoder, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
15.8 km
Globoder, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
23.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
28.3 km
10:10 10:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:10
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
27 km
10:15 10:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:15
Krusevac, Bus station
arr. 10:45
30 km
10:32 11:05 (00:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:32
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
18 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
33 km
10:35 11:00 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:35
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
37 km
11:50 12:30 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:50
Trstenik, Beljići
arr. 11:54
dep. 11:54
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
13.6 km
Bresno Polje
arr. 12:09
dep. 12:09
14.9 km
Globoder, 2
arr. 12:10
dep. 12:10
15.8 km
Globoder, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
23.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
28.3 km
11:57 13:20 (01:23)
OsaonicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 11:57
Trstenik, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
21 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:43
dep. 12:43
25 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
26 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
26.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
27 km
Kukljin, 5
arr. 12:53
dep. 12:53
28 km
Kukljin, 4
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Kukljin, 3
arr. 12:56
dep. 12:56
30 km
Kukljin, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
31 km
Kukljin, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Jasika, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
35 km
Jasika, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
36 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:14
dep. 13:14
38 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:17
dep. 13:17
40 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:19
dep. 13:19
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
41 km
13:10 13:47 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Beljici
arr. 13:14
dep. 13:14
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
13.6 km
Bresno Polje
arr. 13:28
dep. 13:28
14.9 km
Globoder, R2
arr. 13:29
dep. 13:29
15.8 km
Globoder, R1
arr. 13:31
dep. 13:31
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 13:34
dep. 13:34
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
23.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:39
dep. 13:39
24.7 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 13:40
dep. 13:40
25.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:42
dep. 13:42
26.6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:44
dep. 13:44
27.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:47
28.3 km
13:25 14:10 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
29 km
13:57 14:40 (00:43)
OsaonicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 13:57
Trstenik, Petoletka
arr. 13:59
dep. 13:59
1.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
2.7 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
6.2 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
7.9 km
Pocekovina, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
9.7 km
Pocekovina, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
11.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
13.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
16.3 km
Bresno Polje
arr. 14:19
dep. 14:19
17.6 km
Globoder, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
18.5 km
Globoder, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
20.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
21.1 km
Kosevi, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
23.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
31 km
14:35 15:10 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:35
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
29 km
14:57 16:35 (01:38)
OsaonicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 14:57
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
21 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:58
dep. 15:58
31 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
29 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
32 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
32.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
33 km
Kukljin, 5
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Kukljin, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
35 km
Kukljin, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Kukljin, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Kukljin, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Jasika, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
41 km
Jasika, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
42 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:29
dep. 16:29
44 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
46 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:34
dep. 16:34
46.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
47 km
16:10 16:50 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:10
Trstenik, Beljići
arr. 16:14
dep. 16:14
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
13.6 km
Bresno Polje
arr. 16:29
dep. 16:29
14.9 km
Globoder, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
15.8 km
Globoder, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
23.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
28.3 km
16:24 17:32 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 16:24
Pocekovina, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
8 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
15 km
Kosevi, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
24 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
27 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:32
31 km
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:35
Pocekovina, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
29 km
17:15 17:50 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:15
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
13.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
30.1 km
17:50 18:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:50
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
29 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Beljići
arr. 18:04
dep. 18:04
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 18:14
dep. 18:14
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
13.6 km
Bresno Polje
arr. 18:19
dep. 18:19
14.9 km
Globoder, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
15.8 km
Globoder, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
23.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
28.3 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
29 km
18:57 20:30 (01:33)
OsaonicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 18:57
Trstenik, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
6 km
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
7 km
Grabovac kod Trstenika, Raskrsnica - Trikotaza
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Bogdanje, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
Medveda kod Trstenika, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Medveda kod Trstenika, 2 - Dom
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Medveda kod Trstenika, 1 - Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
Velika Drenova, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
21 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:53
dep. 19:53
31 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:52
dep. 19:52
30 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
29 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
28 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
32 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
32.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
33 km
Kukljin, 5
arr. 20:03
dep. 20:03
34 km
Kukljin, 4
arr. 20:04
dep. 20:04
35 km
Kukljin, 3
arr. 20:06
dep. 20:06
36 km
Kukljin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
37 km
Kukljin, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
38 km
Jasika, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
41 km
Jasika, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
42 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:24
dep. 20:24
44 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
46 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
46.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:30
47 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:10
Trstenik, Beljići
arr. 19:14
dep. 19:14
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Pocekovina, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Bresno Polje
arr. 19:29
dep. 19:29
14.9 km
Globoder, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
15.8 km
Globoder, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
17.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
18.4 km
Kosevi, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
20.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
23.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
28.3 km
19:57 20:40 (00:43)
OsaonicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 19:57
Trstenik, Petoletka
arr. 19:59
dep. 19:59
1.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:04
dep. 20:04
-7.8 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
6.2 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
7.9 km
Pocekovina, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
9.7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
11.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
13.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
16.3 km
Bresno Polje
arr. 20:19
dep. 20:19
17.6 km
Globoder, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
18.5 km
Globoder, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
20.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
21.1 km
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
23.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
31 km

Naselja Trstenik i Krusevac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 19:57 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Krusevac iznosi od 2,32 EUR do 5,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.