Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Trstenik - Krusevac timetable

tuesday, 20.11.2018.
06:04 06:40 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:06
dep. 06:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 06:18
dep. 06:18
11.3 km
Bresno Polje
arr. 06:19
dep. 06:19
12.6 km
Globoder, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
13.5 km
Globoder, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
26 km
06:04 07:13 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 06:04
Pocekovina, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
8 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:34
15 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
24 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:58
27 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:13
31 km
07:00 07:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:00
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Gornji Ribnik
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Globoder, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
17 km
Globoder, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
18 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:33
dep. 07:33
19 km
Kosevi, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
20 km
Kosevi, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
21 km
Citluk kod Krusevca
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
29 km
07:09 07:45 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:09
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:11
dep. 07:11
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 07:13
dep. 07:13
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 07:19
dep. 07:19
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:23
dep. 07:23
11.3 km
Bresno Polje
arr. 07:24
dep. 07:24
12.6 km
Globoder, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
13.5 km
Globoder, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
26 km
07:15 07:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:15
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
29 km
07:45 08:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:45
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
31 km
08:05 09:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:05
Trstenik, Most
arr. 08:08
dep. 08:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Bogdanje
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:18
dep. 08:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Velika Drenova
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 08:32
dep. 08:32
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
20.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
21 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
22 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
23 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
24 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
25 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
29 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
30 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 09:14
dep. 09:14
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
34 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 09:19
dep. 09:19
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
35 km
08:16 09:00 (00:44)
Popinski Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 08:16
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 08:33
dep. 08:33
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Bresno Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Globoder, R1
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
20 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
27 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
31 km
08:54 09:30 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:54
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:56
dep. 08:56
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 08:58
dep. 08:58
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 09:02
dep. 09:02
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 09:04
dep. 09:04
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:08
dep. 09:08
11.3 km
Bresno Polje
arr. 09:09
dep. 09:09
12.6 km
Globoder, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
13.5 km
Globoder, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 09:17
dep. 09:17
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
26 km
09:12 09:40 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:12
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
7 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
18 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
24 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
29 km
09:54 10:30 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:54
Odzaci kod Trstenika
arr. 09:56
dep. 09:56
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 09:58
dep. 09:58
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 10:00
dep. 10:00
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 10:02
dep. 10:02
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 10:04
dep. 10:04
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:08
dep. 10:08
11.3 km
Bresno Polje
arr. 10:09
dep. 10:09
12.6 km
Globoder, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Globoder, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
26 km
10:10 10:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:10
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
27 km
10:15 10:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:15
Krusevac, Bus station
arr. 10:45
30 km
10:32 11:05 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:32
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
18 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
33 km
10:35 11:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:35
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
37 km
11:54 12:30 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:54
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:56
dep. 11:56
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 11:58
dep. 11:58
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 12:04
dep. 12:04
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:08
dep. 12:08
11.3 km
Bresno Polje
arr. 12:09
dep. 12:09
12.6 km
Globoder, 2
arr. 12:10
dep. 12:10
13.5 km
Globoder, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
26 km
12:05 13:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:05
Trstenik, Most
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Bogdanje
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Velika Drenova
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 12:32
dep. 12:32
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
20 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
20.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
21 km
Kukljin, 5
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Kukljin, 4
arr. 12:54
dep. 12:54
23 km
Kukljin, 3
arr. 12:56
dep. 12:56
24 km
Kukljin, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
25 km
Kukljin, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
26 km
Jasika, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
29 km
Jasika, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
30 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 13:14
dep. 13:14
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:17
dep. 13:17
34 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 13:19
dep. 13:19
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
35 km
12:25 13:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:25
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
11 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:45
dep. 12:45
18 km
Bresno Polje
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:00
dep. 13:00
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:10
34 km
13:16 14:00 (00:44)
Popinski Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 13:16
Trstenik, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 13:27
dep. 13:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Bresno Polje
arr. 13:37
dep. 13:37
17 km
Globoder, R1
arr. 13:39
dep. 13:39
18 km
Globoder, R2
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:43
dep. 13:43
21 km
Kosevi, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
24 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:50
dep. 13:50
26 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:52
dep. 13:52
27 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:54
dep. 13:54
28 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 13:56
dep. 13:56
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
31 km
13:25 14:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
29 km
14:04 14:40 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:06
dep. 14:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 14:08
dep. 14:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 14:14
dep. 14:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 14:18
dep. 14:18
11.3 km
Bresno Polje
arr. 14:19
dep. 14:19
12.6 km
Globoder, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
13.5 km
Globoder, 1
arr. 14:22
dep. 14:22
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
26 km
14:35 15:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:35
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
29 km
15:05 16:35 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:05
Trstenik, Most
arr. 15:08
dep. 15:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Bogdanje
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Velika Drenova
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
26 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
26.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
27 km
Kukljin, 5
arr. 16:08
dep. 16:08
28 km
Kukljin, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
29 km
Kukljin, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Kukljin, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
31 km
Kukljin, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
32 km
Jasika, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
35 km
Jasika, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
36 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 16:29
dep. 16:29
38 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
40 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 16:34
dep. 16:34
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
41 km
16:14 16:50 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:14
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:16
dep. 16:16
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 16:18
dep. 16:18
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 16:24
dep. 16:24
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:28
dep. 16:28
11.3 km
Bresno Polje
arr. 16:29
dep. 16:29
12.6 km
Globoder, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
13.5 km
Globoder, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
26 km
16:14 17:23 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 16:14
Pocekovina, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
8 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
15 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
24 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
27 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:23
31 km
16:16 17:00 (00:44)
Popinski Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 16:16
Trstenik, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 16:27
dep. 16:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 16:33
dep. 16:33
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:35
dep. 16:35
16 km
Bresno Polje
arr. 16:37
dep. 16:37
17 km
Globoder, R1
arr. 16:39
dep. 16:39
18 km
Globoder, R2
arr. 16:42
dep. 16:42
20 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:43
dep. 16:43
21 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
22 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
26 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
27 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
28 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 16:56
dep. 16:56
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
31 km
16:35 17:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:35
Pocekovina
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
29 km
17:15 17:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:15
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:30
dep. 17:30
13.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
30.1 km
17:50 18:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:50
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
29 km
18:04 18:40 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:06
dep. 18:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 18:08
dep. 18:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 18:14
dep. 18:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:18
dep. 18:18
11.3 km
Bresno Polje
arr. 18:19
dep. 18:19
12.6 km
Globoder, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
13.5 km
Globoder, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
26 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
29 km
19:05 20:30 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:05
Trstenik, Most
arr. 19:08
dep. 19:08
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Bogdanje
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
9 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
10 km
Velika Drenova
arr. 19:30
dep. 19:30
14 km
Seliste kod Trstenika
arr. 19:32
dep. 19:32
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:53
dep. 19:53
25 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:52
dep. 19:52
24 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
23 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
22 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
26 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
26.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
27 km
Kukljin, 5
arr. 20:03
dep. 20:03
28 km
Kukljin, 4
arr. 20:04
dep. 20:04
29 km
Kukljin, 3
arr. 20:06
dep. 20:06
30 km
Kukljin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
31 km
Kukljin, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
32 km
Jasika, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
35 km
Jasika, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
36 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 20:24
dep. 20:24
38 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
40 km
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 20:29
dep. 20:29
40.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:30
41 km
19:14 19:50 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:14
Odzaci kod Trstenika
arr. 19:16
dep. 19:16
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 19:18
dep. 19:18
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 19:24
dep. 19:24
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 19:28
dep. 19:28
11.3 km
Bresno Polje
arr. 19:29
dep. 19:29
12.6 km
Globoder, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
13.5 km
Globoder, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
26 km
20:04 20:40 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:06
dep. 20:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 20:08
dep. 20:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:14
dep. 20:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 20:18
dep. 20:18
11.3 km
Bresno Polje
arr. 20:19
dep. 20:19
12.6 km
Globoder, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
13.5 km
Globoder, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
16.1 km
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
18.6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
26 km
20:55 21:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:55
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
33 km

Naselja Trstenik i Krusevac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:04 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Krusevac iznosi od 2,54 EUR do 2,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.