Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Jasikovica timetable

friday, 22.11.2019.
06:30 07:05 (00:35)
Bus stationVlasko polje
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 06:51
dep. 06:51
17.5 km
Kamenjaca, 1
arr. 06:52
dep. 06:52
18 km
Kamenjaca, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
19.5 km
Jasikovica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Jasikovica, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
24 km
Jasikovica, Vlasko polje
arr. 07:05
25.5 km
11:00 11:59 (00:59)
Bus station1
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Tobolac, GR
arr. 11:45
dep. 11:45
22.5 km
Tobolac, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
17.5 km
Veluce, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
21.5 km
Veluce, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
20.5 km
Veluce, Manastir
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Tobolac, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
24 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Levici
arr. 11:51
dep. 11:51
25.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
27 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
27.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
28.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
29 km
13:20 14:05 (00:45)
Bus stationVlasko polje
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:27
dep. 13:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:31
dep. 13:31
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
17.5 km
Kamenjaca, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
18 km
Kamenjaca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
19.5 km
Jasikovica, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
22 km
Jasikovica, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
24 km
Jasikovica, Vlasko polje
arr. 14:05
25.5 km
15:20 16:05 (00:45)
Bus stationVlasko polje
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Gornja Crnisava
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 15:42
dep. 15:42
17.5 km
Kamenjaca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Kamenjaca, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
19.5 km
Jasikovica, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
22 km
Jasikovica, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
24 km
Jasikovica, Vlasko polje
arr. 16:05
25.5 km
20:10 20:55 (00:45)
Bus stationVlasko polje
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Gornja Crnisava
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 20:32
dep. 20:32
17.5 km
Kamenjaca, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
18 km
Kamenjaca, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
19.5 km
Jasikovica, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
22 km
Jasikovica, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
24 km
Jasikovica, Vlasko polje
arr. 20:55
25.5 km
22:20 23:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:26
dep. 22:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:28
dep. 22:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:34
dep. 22:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:42
dep. 22:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
14 km
Donja Omasnica, 1
arr. 22:56
dep. 22:56
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 22:58
dep. 22:58
20 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 23:00
dep. 23:00
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 23:02
dep. 23:02
22 km
Tobolac, GR
arr. 23:10
dep. 23:10
27 km
Veluce, 1
arr. 23:08
dep. 23:08
25 km
Veluce, 2
arr. 23:09
dep. 23:09
26 km
Tobolac, 3
arr. 23:12
dep. 23:12
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 23:17
dep. 23:17
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 23:18
dep. 23:18
31.5 km
Levici
arr. 23:19
dep. 23:19
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 23:20
dep. 23:20
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 23:21
dep. 23:21
34 km
Jasikovica
arr. 23:30
35 km
Trstenik - Jasikovica timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
14:10 15:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:13
dep. 14:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:16
dep. 14:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:18
dep. 14:18
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:20
dep. 14:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Pocekovina, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 14:32
dep. 14:32
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
14 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
22 km
Tobolac, GR
arr. 14:50
dep. 14:50
23 km
Tobolac, 3
arr. 14:52
dep. 14:52
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
31.5 km
Levici
arr. 14:57
dep. 14:57
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
34 km
Jasikovica
arr. 15:05
35 km
21:00 21:45 (00:45)
Bus stationVlasko polje
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 21:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 21:03
dep. 21:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:07
dep. 21:07
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Pocekovina, 2
arr. 21:14
dep. 21:14
14 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
15.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
16.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
17.5 km
Kamenjaca, 1
arr. 21:22
dep. 21:22
18 km
Kamenjaca, 2
arr. 21:25
dep. 21:25
19.5 km
Jasikovica, 1
arr. 21:30
dep. 21:30
22 km
Jasikovica, 2
arr. 21:35
dep. 21:35
24 km
Jasikovica, Vlasko polje
arr. 21:45
25.5 km

Naselja Trstenik i Jasikovica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.