Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Gornja Crnisava timetable

friday, 19.07.2019.
13:00 14:23 (01:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:12
dep. 14:12
36.5 km
Pocekovina, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
35 km
Pocekovina, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
33 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:02
dep. 14:02
31.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:59
dep. 13:59
30 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Donja Omasnica, 1
arr. 13:36
dep. 13:36
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
20 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
23 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
23.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
45.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
44.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 14:25
dep. 14:25
43 km
Gornja Crnisava
arr. 14:23
42 km
15:20 15:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Gornja Crnisava
arr. 15:35
9.5 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:35
dep. 15:35
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
12.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:47
dep. 15:47
14 km
Gornja Crnisava
arr. 15:50
15 km
20:10 20:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Gornja Crnisava
arr. 20:25
9.5 km
20:10 20:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:16
dep. 20:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:25
dep. 20:25
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
12.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:37
dep. 20:37
14 km
Gornja Crnisava
arr. 20:40
15 km
Trstenik - Gornja Crnisava timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
14:10 14:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:13
dep. 14:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:16
dep. 14:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:19
dep. 14:19
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:25
dep. 14:25
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
12.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Gornja Crnisava
arr. 14:40
15 km
Trstenik - Gornja Crnisava timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:00 14:23 (01:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:12
dep. 14:12
36.5 km
Pocekovina, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
35 km
Pocekovina, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
33 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:02
dep. 14:02
31.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:59
dep. 13:59
30 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Donja Omasnica, 1
arr. 13:36
dep. 13:36
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
20 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
23 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
23.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
45.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
44.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 14:25
dep. 14:25
43 km
Gornja Crnisava
arr. 14:23
42 km
15:20 15:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Gornja Crnisava
arr. 15:35
9.5 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:35
dep. 15:35
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
12.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 15:47
dep. 15:47
14 km
Gornja Crnisava
arr. 15:50
15 km
20:10 20:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Gornja Crnisava
arr. 20:25
9.5 km
20:10 20:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:16
dep. 20:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:25
dep. 20:25
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
12.5 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 20:37
dep. 20:37
14 km
Gornja Crnisava
arr. 20:40
15 km

Naselja Trstenik i Gornja Crnisava su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 13:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.