Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Golubovac kod Trstenika timetable

friday, 22.11.2019.
11:10 11:52 (00:42)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:15
dep. 11:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:17
dep. 11:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:22
dep. 12:22
36.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
35 km
Pocekovina, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
33 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:12
dep. 12:12
31.5 km
Stari Trstenik
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Donja Omasnica, 1
arr. 11:46
dep. 11:46
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 11:52
22 km
12:40 13:25 (00:45)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:45
dep. 12:45
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:51
dep. 12:51
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:58
dep. 12:58
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
16 km
Bresno Polje
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Donja Omasnica, 1
arr. 13:16
dep. 13:16
21 km
Donja Omasnica, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
22 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
23 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:25
24 km
13:10 14:20 (01:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:15
dep. 13:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:30
dep. 13:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:35
dep. 14:00
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 14:20
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 16:07
dep. 16:07
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 16:10
25 km
20:10 20:50 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:27
dep. 20:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:30
dep. 20:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 20:48
dep. 20:48
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 20:50
25 km
22:20 23:00 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:25
dep. 22:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:33
dep. 22:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:37
dep. 22:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:40
dep. 22:40
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 22:54
dep. 22:54
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 22:58
dep. 22:58
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 23:00
25 km
Trstenik - Golubovac kod Trstenika timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
12:40 13:25 (00:45)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:45
dep. 12:45
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:51
dep. 12:51
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:58
dep. 12:58
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
16 km
Bresno Polje
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Donja Omasnica, 1
arr. 13:16
dep. 13:16
21 km
Donja Omasnica, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
22 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
23 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:25
24 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 16:07
dep. 16:07
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 16:10
25 km

Naselja Trstenik i Golubovac kod Trstenika su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 11:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.