Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Golubovac kod Trstenika timetable

sunday, 21.07.2019.
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 16:07
dep. 16:07
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 16:10
25 km
Trstenik - Golubovac kod Trstenika timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:00 13:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:12
dep. 14:12
36.5 km
Pocekovina, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
35 km
Pocekovina, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
33 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:02
dep. 14:02
31.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:59
dep. 13:59
30 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Donja Omasnica, 1
arr. 13:36
dep. 13:36
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
20 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:42
22 km
13:10 14:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:15
dep. 13:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:30
dep. 13:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:35
dep. 14:00
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 14:20
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 16:07
dep. 16:07
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 16:10
25 km
20:10 20:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:27
dep. 20:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:30
dep. 20:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 20:48
dep. 20:48
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 20:50
25 km
22:20 23:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:25
dep. 22:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:33
dep. 22:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:37
dep. 22:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:40
dep. 22:40
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 22:54
dep. 22:54
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 22:58
dep. 22:58
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 23:00
25 km
Trstenik - Golubovac kod Trstenika timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
13:00 13:42 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:12
dep. 14:12
36.5 km
Pocekovina, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
35 km
Pocekovina, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
33 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:02
dep. 14:02
31.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:59
dep. 13:59
30 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Donja Omasnica, 1
arr. 13:36
dep. 13:36
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
20 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 13:42
22 km
13:10 14:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:15
dep. 13:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:30
dep. 13:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:35
dep. 14:00
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 14:20
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 16:07
dep. 16:07
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 16:10
25 km
20:10 20:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:27
dep. 20:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:30
dep. 20:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 20:48
dep. 20:48
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 20:50
25 km
22:20 23:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:25
dep. 22:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:33
dep. 22:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:37
dep. 22:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:40
dep. 22:40
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
17 km
Donja Omasnica, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
22 km
Donja Omasnica, 2
arr. 22:54
dep. 22:54
23 km
Golubovac kod Trstenika
arr. 22:58
dep. 22:58
24 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 23:00
25 km

Naselja Trstenik i Golubovac kod Trstenika su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 13:00 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.