Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Donja Crnisava timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:40 07:03 (00:23)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:46
dep. 06:46
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:49
dep. 06:49
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 07:03
12.5 km
11:10 12:38 (01:28)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:15
dep. 11:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:17
dep. 11:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:22
dep. 12:22
36.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
35 km
Pocekovina, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
33 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:12
dep. 12:12
31.5 km
Stari Trstenik
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Donja Omasnica, 1
arr. 11:46
dep. 11:46
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Golubovac kod Trstenika, 1
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Golubovac kod Trstenika, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
22 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
23 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
23.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
45.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 12:38
44.5 km
13:20 13:44 (00:24)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:26
dep. 13:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:41
dep. 13:41
9.5 km
Pocekovina, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
7.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 13:44
12.5 km
15:20 15:37 (00:17)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:27
dep. 15:27
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:37
11 km
15:20 15:43 (00:23)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:35
dep. 15:35
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 15:43
12.5 km
20:10 20:27 (00:17)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
12 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:27
11 km
20:10 20:33 (00:23)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:16
dep. 20:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:25
dep. 20:25
5.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
11.5 km
Donja Crnisava, 2
arr. 20:33
12.5 km

Naselja Trstenik i Donja Crnisava su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.