Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Bucje kod Trstenika timetable

wednesday, 23.10.2019.
11:00 11:55 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Tobolac, GR
arr. 11:45
dep. 11:45
22.5 km
Tobolac, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
17.5 km
Veluce, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
21.5 km
Veluce, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
20.5 km
Veluce, Manastir
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Tobolac, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
24 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Levici
arr. 11:51
dep. 11:51
25.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
27 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
27.5 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:38
dep. 15:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
14 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
22 km
Tobolac, GR
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Tobolac, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
31.5 km
Levici
arr. 16:07
dep. 16:07
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 16:09
dep. 16:09
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 16:10
34 km
20:10 21:10 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:16
dep. 20:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:18
dep. 20:18
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:28
dep. 20:28
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:32
dep. 20:32
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
14 km
Donja Omasnica, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 20:48
dep. 20:48
20 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
22 km
Tobolac, GR
arr. 21:00
dep. 21:00
27 km
Veluce, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
25 km
Veluce, 2
arr. 20:59
dep. 20:59
26 km
Tobolac, 3
arr. 21:02
dep. 21:02
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
31.5 km
Levici
arr. 21:09
dep. 21:09
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 21:10
34 km
22:20 23:21 (01:01)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:26
dep. 22:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:28
dep. 22:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:34
dep. 22:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:42
dep. 22:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
14 km
Donja Omasnica, 1
arr. 22:56
dep. 22:56
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 22:58
dep. 22:58
20 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 23:00
dep. 23:00
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 23:02
dep. 23:02
22 km
Tobolac, GR
arr. 23:10
dep. 23:10
27 km
Veluce, 1
arr. 23:08
dep. 23:08
25 km
Veluce, 2
arr. 23:09
dep. 23:09
26 km
Tobolac, 3
arr. 23:12
dep. 23:12
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 23:17
dep. 23:17
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 23:18
dep. 23:18
31.5 km
Levici
arr. 23:19
dep. 23:19
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 23:20
dep. 23:20
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 23:21
34 km
Trstenik - Bucje kod Trstenika timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
11:00 11:55 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Tobolac, GR
arr. 11:45
dep. 11:45
22.5 km
Tobolac, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
17.5 km
Veluce, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
21.5 km
Veluce, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
20.5 km
Veluce, Manastir
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Tobolac, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
23 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
24 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Levici
arr. 11:51
dep. 11:51
25.5 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
27 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
27.5 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:38
dep. 15:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
14 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
22 km
Tobolac, GR
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Tobolac, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
31.5 km
Levici
arr. 16:07
dep. 16:07
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 16:09
dep. 16:09
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 16:10
34 km
20:10 21:10 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:16
dep. 20:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:18
dep. 20:18
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:28
dep. 20:28
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:32
dep. 20:32
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
14 km
Donja Omasnica, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 20:48
dep. 20:48
20 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
22 km
Tobolac, GR
arr. 21:00
dep. 21:00
27 km
Veluce, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
25 km
Veluce, 2
arr. 20:59
dep. 20:59
26 km
Tobolac, 3
arr. 21:02
dep. 21:02
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
31.5 km
Levici
arr. 21:09
dep. 21:09
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 21:10
34 km
22:20 23:21 (01:01)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:26
dep. 22:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:28
dep. 22:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:34
dep. 22:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:42
dep. 22:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
14 km
Donja Omasnica, 1
arr. 22:56
dep. 22:56
19 km
Donja Omasnica, 2
arr. 22:58
dep. 22:58
20 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 23:00
dep. 23:00
21 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 23:02
dep. 23:02
22 km
Tobolac, GR
arr. 23:10
dep. 23:10
27 km
Veluce, 1
arr. 23:08
dep. 23:08
25 km
Veluce, 2
arr. 23:09
dep. 23:09
26 km
Tobolac, 3
arr. 23:12
dep. 23:12
28 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 23:17
dep. 23:17
31 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 23:18
dep. 23:18
31.5 km
Levici
arr. 23:19
dep. 23:19
32 km
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 23:20
dep. 23:20
33.5 km
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 23:21
34 km

Naselja Trstenik i Bucje kod Trstenika su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 11:00 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.