Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Bresno Polje timetable

thursday, 13.06.2024.
06:00 06:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:00
Trstenik, Beljići
arr. 06:04
dep. 06:04
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
13.6 km
Bresno Polje
arr. 06:19
14.9 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:00
Trstenik, Pijac
arr. 06:02
dep. 06:02
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:12
dep. 06:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Bresno Polje
arr. 06:30
15 km
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:21
dep. 07:21
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Bresno Polje
arr. 07:30
15 km
08:45 09:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:45
Trstenik, Pijac
arr. 08:47
dep. 08:47
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 08:57
dep. 08:57
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
7 km
Pocekovina, 2
arr. 09:03
dep. 09:03
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 09:06
dep. 09:06
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
14 km
Bresno Polje
arr. 09:15
15 km
08:50 09:09 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:50
Trstenik, Beljići
arr. 08:54
dep. 08:54
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Pocekovina, 2
arr. 09:02
dep. 09:02
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
13.6 km
Bresno Polje
arr. 09:09
14.9 km
08:50 09:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:50
Trstenik, Pijac
arr. 08:52
dep. 08:52
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:56
dep. 08:56
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 09:02
dep. 09:02
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
7 km
Pocekovina, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 09:11
dep. 09:11
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
14 km
Bresno Polje
arr. 09:20
15 km
09:50 10:09 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Beljici
arr. 09:54
dep. 09:54
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Pocekovina, 2
arr. 10:02
dep. 10:02
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
13.6 km
Bresno Polje
arr. 10:09
14.9 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Pijac
arr. 09:52
dep. 09:52
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 09:56
dep. 09:56
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 10:02
dep. 10:02
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 10:06
dep. 10:06
7 km
Pocekovina, 2
arr. 10:08
dep. 10:08
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 10:11
dep. 10:11
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Bresno Polje
arr. 10:20
15 km
11:50 12:09 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:50
Trstenik, Beljići
arr. 11:54
dep. 11:54
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
13.6 km
Bresno Polje
arr. 12:09
14.9 km
11:50 12:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:50
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:56
dep. 11:56
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:02
dep. 12:02
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:11
dep. 12:11
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Bresno Polje
arr. 12:20
15 km
12:40 13:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:45
dep. 12:45
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:51
dep. 12:51
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:58
dep. 12:58
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
16 km
Bresno Polje
arr. 13:05
15 km
13:05 13:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:05
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:10
dep. 13:10
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:11
dep. 13:11
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:17
dep. 13:17
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Bresno Polje
arr. 13:35
15 km
13:10 13:28 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Beljici
arr. 13:14
dep. 13:14
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
13.6 km
Bresno Polje
arr. 13:28
14.9 km
13:20 13:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Pijac
arr. 13:22
dep. 13:22
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:26
dep. 13:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
14 km
Bresno Polje
arr. 13:50
15 km
13:57 14:19 (00:22)
Osaonica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 13:57
Trstenik, Petoletka
arr. 13:59
dep. 13:59
1.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
2.7 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
6.2 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
7.9 km
Pocekovina, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
9.7 km
Pocekovina, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
11.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
13.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
16.3 km
Bresno Polje
arr. 14:19
17.6 km
16:10 16:29 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:10
Trstenik, Beljići
arr. 16:14
dep. 16:14
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
13.6 km
Bresno Polje
arr. 16:29
14.9 km
16:10 16:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:10
Trstenik, Pijac
arr. 16:12
dep. 16:12
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:16
dep. 16:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 16:22
dep. 16:22
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Pocekovina, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:31
dep. 16:31
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
14 km
Bresno Polje
arr. 16:40
15 km
18:00 18:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Beljići
arr. 18:04
dep. 18:04
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 18:14
dep. 18:14
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
13.6 km
Bresno Polje
arr. 18:19
14.9 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 18:05
dep. 18:05
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:06
dep. 18:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 18:12
dep. 18:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:18
dep. 18:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:21
dep. 18:21
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
14 km
Bresno Polje
arr. 18:30
15 km
19:10 19:29 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:10
Trstenik, Beljići
arr. 19:14
dep. 19:14
2.3 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
5.2 km
Pocekovina, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Pocekovina, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
8.8 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
11.1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Bresno Polje
arr. 19:29
14.9 km
19:10 19:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:10
Trstenik, Pijac
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 19:16
dep. 19:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 19:22
dep. 19:22
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
7 km
Pocekovina, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 19:31
dep. 19:31
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
14 km
Bresno Polje
arr. 19:40
15 km
19:57 20:19 (00:22)
Osaonica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Osaonica
dep. 19:57
Trstenik, Petoletka
arr. 19:59
dep. 19:59
1.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:04
dep. 20:04
-7.8 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
6.2 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
7.9 km
Pocekovina, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
9.7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
11.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
13.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
16.3 km
Bresno Polje
arr. 20:19
17.6 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:05
dep. 20:05
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:06
dep. 20:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:12
dep. 20:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:21
dep. 20:21
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Bresno Polje
arr. 20:30
15 km
21:05 21:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 21:05
Trstenik, Pijac
arr. 21:07
dep. 21:07
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:11
dep. 21:11
2.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 21:17
dep. 21:17
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 21:21
dep. 21:21
7 km
Pocekovina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 21:26
dep. 21:26
10.5 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
14 km
Bresno Polje
arr. 21:35
15 km

Naselja Trstenik i Bresno Polje su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.