Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Bresno Polje timetable

sunday, 19.01.2020.
08:16 08:37 (00:21)
Popinski Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 08:16
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 08:33
dep. 08:33
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Bresno Polje
arr. 08:37
17 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Pijac
arr. 09:52
dep. 09:52
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 09:56
dep. 09:56
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 09:58
dep. 09:58
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 10:02
dep. 10:02
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 10:06
dep. 10:06
7 km
Pocekovina, 2
arr. 10:08
dep. 10:08
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 10:11
dep. 10:11
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 10:14
dep. 10:14
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Bresno Polje
arr. 10:20
15 km
11:50 12:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:50
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:52
dep. 11:52
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:56
dep. 11:56
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:58
dep. 11:58
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:02
dep. 12:02
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:11
dep. 12:11
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 12:14
dep. 12:14
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Bresno Polje
arr. 12:20
15 km
11:54 12:09 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:54
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:56
dep. 11:56
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 11:58
dep. 11:58
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 12:04
dep. 12:04
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
11.3 km
Bresno Polje
arr. 12:09
12.6 km
12:25 12:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:25
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
11 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
18 km
Bresno Polje
arr. 12:50
20 km
16:14 16:29 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:14
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:16
dep. 16:16
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 16:18
dep. 16:18
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 16:24
dep. 16:24
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
11.3 km
Bresno Polje
arr. 16:29
12.6 km
16:16 16:37 (00:21)
Popinski Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 16:16
Trstenik, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 16:27
dep. 16:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 16:33
dep. 16:33
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
16 km
Bresno Polje
arr. 16:37
17 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 18:02
dep. 18:02
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:06
dep. 18:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 18:12
dep. 18:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:18
dep. 18:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:21
dep. 18:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 18:24
dep. 18:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
14 km
Bresno Polje
arr. 18:30
15 km
18:04 18:19 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:06
dep. 18:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 18:08
dep. 18:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 18:14
dep. 18:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
11.3 km
Bresno Polje
arr. 18:19
12.6 km
19:10 19:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:10
Trstenik, Pijac
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 19:16
dep. 19:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 19:18
dep. 19:18
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 19:22
dep. 19:22
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
7 km
Pocekovina, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 19:31
dep. 19:31
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 19:34
dep. 19:34
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
14 km
Bresno Polje
arr. 19:40
15 km
19:14 19:29 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:14
Odzaci kod Trstenika
arr. 19:16
dep. 19:16
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 19:18
dep. 19:18
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 19:24
dep. 19:24
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
11.3 km
Bresno Polje
arr. 19:29
12.6 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:02
dep. 20:02
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:06
dep. 20:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:08
dep. 20:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:12
dep. 20:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:21
dep. 20:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:24
dep. 20:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Bresno Polje
arr. 20:30
15 km
20:04 20:19 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:06
dep. 20:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 20:08
dep. 20:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:14
dep. 20:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
11.3 km
Bresno Polje
arr. 20:19
12.6 km

Naselja Trstenik i Bresno Polje su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 08:16 h, dok je poslednji polazak u 20:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.